Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Банковото лобинови [re: f(x)dx]  
Автор Ф. ()
Публикувано13.11.09 11:32



Прав съм, просто ти не ме разбрал.
Аз не ти излагам измислена схема, а една от схемите, която се върти от 50-60 год. Пак ти обяснявам. С мръсни пари с екупува парцел за 1 млн евро. Продавачите обикновенно дърти реститути не им пука кеш или по банка, няма кой да ги разследва тях, искат си само парите. Изповядва се на 50 х. После с епродава на реална цена на строителен предприемач - фирма /примерно/, който плаща по банков път, легално, със чисти пари. Така имаме изпрани 1 млн, чисти, получени в банка, от фирма платила с легални бели пари.
Твоя пример няма нищо общо с прането, това е някакво прехвърляне просто от черно пак на черно.

Така че, това което се знае е, че когато пари се изпират те винаги накрая трябва да минат през банка от някъде където има легален произход. Примерно и хазарта - другата перачница. Празна игрална зала, декларират се приходи /печалба/ от 20-30 х всеки дена. Парите /кеш, черни от криминална дейност/ се внасят в банка като приходи - и ето изпрани пари от печалба на фирма. Съответно новия закон нито подпомага нито пречи на изпирането на пари - просто приказки за наивници. Банките винаги са играли с перачите на пари - това е техния бизнес - да печелят от пърите които се въртят, дори ако трябва да си затварят очите за доста неща.



Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 21:59



Лаф, брадат и то.





Тема Re: Това с броенето ...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 22:17



Самият факт, че аз самата пиша тук, че нотариусът не трябва да знае, и НЕ ИСКА да знае за разликата в двете цени, защото може да бъде подведен под отговорност
Именно, но освен теб и Дънкан Маклауд по-новите не го знаят това, а клиентите пък хич.


след като сметта се плаща не на калпак, а по твоите любими формули и пропорции , смяташ ли, че е редно наемодателите да изискват от наемателите да им поемат годишната такса смет? Щото доста често го правят!

Уни, един въпрос ще ти задам. Какъв се пада наемателят спрямо имота съгласно правото? И като узнаеш как се нарича, порови в Закона чие е задължението да плаща такса смет - негово или на хазяина. Ако/когато не успееш, ще ти отговоря аз.




мога да псувам, да пиша цинизми и обиди и неадекватни лъжи.
Ама пък компенсираш с неадекватни глупости и безсмислени постове. Много пишеш, малко казваш.


ПП
Когато се налага да търся наредби или други нормативи, за да отговоря на някой, винаги поствам директно цитат на съответния текст или го посочвам. Та, когато видиш, че съм ти писал нещо, без да съм цитирал член или алинея, то значи съм го писал по памет.
А ти си лице на мисълта: "Порочният човек порочно мисли".



Тема Re: Това с броенето ...нови [re: Пaлaч*инka®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 22:25



че НОТАРИУСЪТ следва да е свидетел на предаването на сумата.
--------------------------------------------------------

Ха сега ми кажи как нотариуса може да бъде свидетел на предаването на сумата...


Чети внимателно (пиша бавно):
Аз съм написал На всички балъци е втълпено от корифеи като теб, че НОТАРИУСЪТ следва да е свидетел на предаването на сумата
Ти си написала Ха сега ми кажи как нотариуса може да бъде свидетел на предаването на сумата..
Съветвам те да правиш като унито - постваш отговор, после отваряш и препрочиташ по няколко пъти него и постът, на който отговаряш. Ако след третото прочитане не си убедена, че не си разбрала правилно човека - редактираш.



за честата ти среща с брокери... ти само по АНИ-тата ли висиш... ?????
Предпочитам тия от АНИтата да висят при мен. Харесва ми как от самочувствието им не остава и следа, потриват си дланите в крачолите и гузно си гледат върховете на обувките.



Тема Re: Това с броенето ...нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано13.11.09 22:31



Та, когато видиш, че съм ти писал нещо, без да съм цитирал член или алинея, то значи съм го писал по памет , или че ти се иска всички да мислим така.



Нямам намерение да ровя в никакви закони, благодаря. Да си се оправят сами - наемодателят и наемателят - не ми е това работата. Просто се опитвам да водя с теб приличен разговор, но ти не подаваш. Ти обичаш да ПОУЧАВАШ. Не съм видяла нормално твое включване в тема. Все ще е с вдигнат пръст и мъдро поклащане на глава...нейсе. И ТОВА не ми е работа.

неадекватни глупости и безсмислени постове - чия е преценката? Твоя и на групичката? Благодаря, не ме интересува.

Именно, но освен теб и Дънкан Маклауд по-новите не го знаят това, а клиентите пък хич.

Значи все пак призна, че съм уникална?? Или почти?


Няма ме.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Това с броенето ...нови [re: Ha живo]  
Автор Пaлaч*инka® (дебела)
Публикувано13.11.09 22:47



Чети внимателно (пиша бавно):
Аз съм написал На всички балъци е втълпено от корифеи като теб, че НОТАРИУСЪТ следва да е свидетел на предаването на сумата
Ти си написала Ха сега ми кажи как нотариуса може да бъде свидетел на предаването на сумата..
Съветвам те да правиш като унито - постваш отговор, после отваряш и препрочиташ по няколко пъти него и постът, на който отговаряш. Ако след третото прочитане не си убедена, че не си разбрала правилно човека - редактираш.
-------------------------------------------------
Нима можеш да пишеш бавно????... не се старай.. аз чета бързо...


А сега се върни и ти прочети какво си написал.. че такъв смях ме напушва..
Първо и ти като нашия модератор смяташ всички за балъци.. боже, колко прости изкарвате хората... да ви имах и на двамата самочувствието.. ти случайно да не си икономист...????
------------------------------------------------------
Харесва ми как от самочувствието им не остава и следа, потриват си дланите в крачолите и гузно си гледат върховете на обувките
------------------------------------------------------
Лелееее колко си велик!!!!!... какъв страх и респект всяваш... а ние горките брокерчета.. като те видим и ни смразяваш.. изгубваме и ума и дума...
ПП а извинявай ама ти някога връщал ли си се да прочетеш какво си писал.. повярвай ще се уплашиш от надувките си... нищо лично.. просто мнение...



Тема Re: Това с броенето ...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 22:51



Ти обичаш да ПОУЧАВАШ.
И така да е - забележи, че е само към теб и блонди.


Защото и двете постоянно забравяте, че останалите тук НЕ СА ви клиенти.


Значи все пак призна, че съм уникална?? Или почти?

Няма ме.



Много отдавна писмено съм признал, че си униКална досада.

То теб те няма дори и когато си тук.



Тема По-лошонови [re: Пaлaч*инka®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 23:00



от теб може да е само брокер-блондинка.



Харесва ми как от самочувствието им не остава и следа, потриват си дланите в крачолите и гузно си гледат върховете на обувките
------------------------------------------------------
Лелееее колко си велик!!!!!... какъв страх и респект всяваш... а ние горките брокерчета.. като те видим и ни смразяваш.. изгубваме и ума и дума...


Не си длъжна да ми вярваш и ми е все едно, но все пак брокерите са гузни и не умеят да го крият, защото са обикновени хорица. Спичат се яко. Не заради персоната срещу тях, а заради идеята, че са гафили, гафили, гафили... Тормози ги неизвестността. Радвай се, че не ти е известно това чувство.



Тема Re: Това с броенето ...нови [re: Ha живo]  
Автор Пaлaч*инka® (дебела)
Публикувано13.11.09 23:02



Защото и двете постоянно забравяте, че останалите тук НЕ СА ви клиенти.
---------------------------------------------------------
А някой да е казал, че са ни клиенти... ти още един двама се изживявате, като незаменимите експерти в НИ... направо се забавлявам...
А и незнам ако не сме ние.. как ще изтъкнеш собственото си величие... при счетоводител не вървиш... при адвокат също... нали трябва да изградиш образа си върху някой...





Тема Re: По-лошонови [re: Ha живo]  
Автор Пaлaч*инka® (дебела)
Публикувано13.11.09 23:13



от теб може да е само брокер-блондинка
----------------------------------------------
Ми може и да си прав...

.. ще пробвам да стана блонди.. пък има и поговорка.. Русо гладно няма... така че ако спече още кризата.. ще стана и блондинка...
-----------------------------------------
Не заради персоната срещу тях, а заради идеята, че са гафили, гафили, гафили... Тормози ги неизвестността. Радвай се, че не ти е известно това чувство.
-------------------------------------
Виж, който е гафил да си носи последствията... но по начина по който описваш нещата едва ли не... си представих Хитлер пред еврейн...
---------
защото са обикновени хорица
----------------------
доскоро бяхме паразити.. а сега изведнъж.. хорица.... растеж значи в обществената прислойка.. в тази криза всеки растеж е добре дошъл...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.