Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 02:17



възрастта ми и огромното количество всякакви хора, с които съм се срещала и работила през живота си,

Си по-възрастна от вятъра, който е брулил тревата, от която е пасла гъската, от чието перо е написан Вехтият завет.
Да??





Тема Re: Всеки сам си избира професията.нови [re: anred]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 02:26



помагам /без да се изтъквам.. това е въпрос на желание/, ако не мога си трайкам...

Помагаш, помагаш, споко.


Пълна си с помощ като л***о с витамини.



Тема Re: Това с броенето ...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 02:35



Самият нотариус НЕ ЩЕ И ДА ЗНАЕ колко пари се броят в кантората му

Айде са...
На всички балъци е втълпено от корифеи като теб, че НОТАРИУСЪТ следва да е свидетел на предаването на сумата. И се почва селянията. А брокерът я поощрява, помагайки със записване на номера. Жалка картинка.



Тема Re: Това с броенето ...нови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано13.11.09 07:35



Ти май си работил с някакви абсолютни самодейци от гилдията ни.

Самият факт, че аз самата пиша тук, че нотариусът не трябва да знае, и НЕ ИСКА да знае за разликата в двете цени, защото може да бъде подведен под отговорност, би трябвало да ти говори или че:
а/ повечето брокери знаят и няма как да втълпяват на клиентите си обратното
б/ признаваш, че съм униКална?



Относно възрастта ми - каквато и да е тя - на повечето от вас мога да бъда майка. Това е достатъчно. Или - би трябвало ви бъде.

Но освен възрастта като количество, аз споменах и количеството и разнообразието от всякакви по възраст, националност и професионална ориентация хора, които са ми "минали през ръцете", което ми дава основание да смятам, че познавам хората. И въпреки че го смятам - не се изцепвам да ви правя психологически портрети в ефир ей така, колкото да ... се оправдая за нещо. И това го пиша ЕДИНСТВЕНО с цел да помоля мода да не ми подхвърля ехидно КОЙ КАКВО БИЛ ПИСАЛ ЗА МЕН. Щото и аз мога да пиша. Но не го правя. Както и мога да псувам, да пиша цинизми и обиди и неадекватни лъжи. Но не правя и това. Въпрос на възпитание.

Относно моята пък майка - времето, в което ми казваше тази фраза, не беше белязано със съществуването на чатове и клубове, все пак.

Сега - рационално - след като сметта се плаща не на калпак, а по твоите любими формули и пропорции , смяташ ли, че е редно наемодателите да изискват от наемателите да им поемат годишната такса смет? Щото доста често го правят!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Яконови [re: jamie]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано13.11.09 09:11



В отговор на:

Пък и би било пълно малоумие модератор да свиква конклав за да те банне, ти къде се намираш ?




Как, не знаеш ли. Първа точка в есенната спявка на модераторите е :

Къ да банираме Уни-тУ ф целио дир .
за отговорник е назначен Киро




Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: Ha живo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано13.11.09 10:28



Туй ти ли го измисли или е лаф?



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Това с броенето ...нови [re: Ha живo]  
Автор Пaлaч*инka® (стихия)
Публикувано13.11.09 10:40



че НОТАРИУСЪТ следва да е свидетел на предаването на сумата.
--------------------------------------------------------
ехеееее, някой път и ти се унасяш и то доста...

.. ама това е от младостта и от самомнението ти... ще улегнеш.. но ти трябва време...
Ха сега ми кажи как нотариуса може да бъде свидетел на предаването на сумата... по банките ли ще ходи с клиентите... или докато чете НА ще става разплащането... той чете, а те броят пари...
А колкото до помощта... ми важното е да е от сърце.. и когато искаш да помогнеш помагай.. ама не после да го изкараш на носа на този който си помогнал...и да гледаш от високо..
И последно.. за честата ти среща с брокери... ти само по АНИ-тата ли висиш... ?????



Тема Re: много готино...нови [re: Пaлaч*инka®]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано13.11.09 10:43



си се барнала





Тема Re:нали?нови [re: svestna]  
Автор Пaлaч*инka® (стихия)
Публикувано13.11.09 10:48



знаех си ... че ще ти хареса.. петъчно е..





Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: abettor]  
Автор Ф. ()
Публикувано13.11.09 11:21



:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.