Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това с броенето ...нови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.11.09 09:53



Снимат се даже банкнотите на ксерокс и се разписваш на листовете

Е, това най-често се случва на ПД - колкото и да е безумно - пак се прави. Пред нотариус надали е чак толкова често явление, или сигурно го правят най-големите ...селяни да речем. Дори и да се носят парите в куфарче - се отива до най-близкото чейндж бюро и се проверяват цивилизовано на машината. Или пък е отива в банка и продавачът си ги внася, като по този начин се проверяват автоматически (или част от тях, които може да оправдае по някакъв начин). Самият нотариус НЕ ЩЕ И ДА ЗНАЕ колко пари се броят в кантората му, нали ти е ясно... особено ако тези, които се броят, са НАД обявената в НЕГОВИЯ нотариален акт сума.



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Лелееееее.....нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.11.09 09:58



Доста скучничко живееш, щом на тази крехка възраст не ти се случва да се прибираш от купони, празненства, чествания, и пр. приятни сбирки по 2-3 часа през нощта...

БИХ ИСКАЛА наистина да заработвам нещичко със старата си професия. За жалост - тя вече се изчерпи за такива като мен. Сега можеш да печелиш само с чалга...

Предлагам да спрем със спама. Всичко това няма нищо общо с темата.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.11.09 10:20



Предлагам ти веднъж завинаги да спрем да коментираме темата КОЙ И ЗАЩО БИВА БАННАТ. Имаш власт - слагай банове, няма лошо, но не забравяй никога, че докато тези операции се извършват ЕДНОЛИЧНО - абсолютно невъзможно е да бъдат обективни. Клубовете на дира просто са устроени така, което не е доказателство за ничия правота, а само за проява на еднолична власт, била тя справедлива или не.

ПП - и още нещо. Също е напълно излишно да цитираш и подхвърляш непрекъснато кой за кого какво бил казал в клуба. Приеми, че аз съм ДОСТАТЪЧНО ВЪЗПИТАНА , за да не афиширам мнението си за останалите (извън имотните спорове), да не им правя психологическа характеристика, или другарски критики, освен в РЕДКИТЕ случаи, в които бивам предизвикана. А иначе и аз мога да кажа туй-онуй за всички тук, не мислиш ли? И не мислиш ли също, че възрастта ми и огромното количество всякакви хора, с които съм се срещала и работила през живота си, не биха ми дали най-голямо право да сипя личностни характеристики, а и те да бъдат НАЙ-ПРАВДИВИ?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 12.11.09 10:26.



Тема Re: Лелееееее.....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано12.11.09 12:12



Доста скучнички ще да са ти "купоните", щом след като се прибираш от купон в три часа сядаш да ни поучаваш "какво би казала майка ти"

.
Обикновено хората се занимават с доста по-приятни неща след купон.
Но вероятно си изчакала половинката ти да заспи, за да можеш и ти да си легнеш!



"За жалост - тя вече се изчерпи за такива като мен. Сега можеш да печелиш само с чалга... "
Хайде са, знаем че в това ти е стихията. Недей да скромничиш.



Тема Яконови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.11.09 22:49



си се объркала за "правата" си.
Пък и би било пълно малоумие модератор да свиква конклав за да те банне, ти къде се намираш ?






Тема Има ли ви ?нови [re: anred]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано12.11.09 23:05



Понеже гледам позачезнахте


Оздравявай. Че да видим какъв ще е следващия грип...все пак медицинските концерни трябва да излизат от кризата




Тема Re: Яконови [re: jamie]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.11.09 23:10



Е, по-неадекватен пост от тоя още не беше писал... Или вече започна да се съгласяваш с мен? Нали аз самата казах, че бановете са лична работа на модератора и няма лошо да ги слага когато намери за добре?
Били те справедливи или не?

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: Има ли ви ?нови [re: jamie]  
Автор anred (стихия)
Публикувано12.11.09 23:26



От понеделник не съм на работа... егати и гадостта е този грип... не се разминах без антибиотик...
----------------------------------
Понеже гледам позачезнахте
-------------------------------------
Домъчня ли ти за нас????



Нещата не се променят. Просто човек променя начина, по който ги вижда.

Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано12.11.09 23:56



Аз вече почвам да си мисля, че си се родила на 100 години и сега си най-малко на 200. Същински Шотландски боец



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано13.11.09 02:10



Дали на калпак или на пропорция - спор нямаме.
Друго те питах.

Повтарям: Друго те питах.

Майка ми би казала: "И сега, като набързо изчете сума литература по въпроса, за да можеш да блеснеш със знания и да докажеш на плебса в клуба колко си учен, роги покараха ли ти?"


Предай на мама, че роги прокарват на тия, дет висят из нета. ;))

ПП
И вземи чети малко, а не да се излагаш публично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.