Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Всеки сам си избира професията.нови [re: anred]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано11.11.09 23:46



Виж.. ама въобще не ми се спори.. дали сме заслужили или не... факт е че ни има...
Отличен аргумент!


Има ви, щото сте паразити.

ПП не съм във форма да споря.. такъв грип ме тресна... че направо се треса от температура и болки в гърлото..
Втори отличен аргумент.

А сега - фактите: тук си - пишеш, плампаш, брътвежиш, спориш, но... всъщност... "въобще не ти се спори".
Ми, добре...
Само да ти кажа, че започваш да се държиш по един специфичен униКален начин .



Тема Re: Всеки сам си избира професията.нови [re: Ha живo]  
Автор anred (стихия)
Публикувано12.11.09 00:23



Опитваш се да ме ядосаш ли... ама няма.. обещала съм си никога повече да не се ядосвам в клуба...


А защо да споря???? Ти ще ме чуеш ли? Не няма.. така че абсолютно излишно ... имаш си мнение.. изказвай го.. не ми пречи...твое си е...
------------------------------
А сега - фактите: тук си - пишеш, плампаш, брътвежиш, спориш, но... всъщност... "въобще не ти се спори".
-------------------------------
И защо да не си плампям.. няма лошо.. нито съм тръгнала от тук да имам клиенти нито пък искам да се правя на интересна.. просто за мен тук е забавление.. и ако мога да помогна.. помагам /без да се изтъквам.. това е въпрос на желание/, ако не мога си трайкам...
А начина ми, ако го харесваш и е униКален.. това може само да ме радва..
ПП понякога наистина ме кефиш... ама понякога...

Нещата не се променят. Просто човек променя начина, по който ги вижда.

Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: лaвинa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано12.11.09 01:05



Недомислен законопроект на ЗИД! Поредната.... глупост! Ситуация:
2 деца, едното бие майка си, другото я гледа. Майката иска да надари детето, което се грижи за нея. Дарение не става, брат му ще атакува дарението предвид запазената му част. Майката решава да го прехвърли с покупко-продажба, но как? Синът и няма една торба пари, едва е събрал за такси... Както казах тъпотия голяма!



Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: Ha живo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.11.09 02:55



Майка ми би казала: "И сега, като набързо изчете сума литература по въпроса, за да можеш да блеснеш със знания и да докажеш на плебса в клуба колко си учен, роги покараха ли ти?"



Така или иначе, сметта трябва да се плаща на брой живущи. Както това се прави с текущите разноски в една етажна собственост (също-предмет на ЗАКОН!!). Капиталните ремонти се плащат на идеални части на жилището, а чистачката, асансьора и др. п. - НА КАЛПАК.

Смисълът е ТОЗИ. А какво ще накълвеш от наредбите и ще го подхвърлиш тук - съвсем друго.

А, както е ясно на света - важен е СМИСЪЛЪТ.


Чия била вината да не се преизчислят квадратурите - всички по един стандарт - ами... или на Иван Костов, или на брокерите!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано12.11.09 03:09



Поредната.... глупост!

Тук се присъединявам напълно. Особено към думата "поредната"...

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Лелееееее.....нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано12.11.09 08:51



..... в три посред нощ биваме обучавани "Какво би казала майката на Уни!"


Абе, Уни. Едва ли правиш огледи на барове в тези часове. Пък знам ли те, можеш и да правиш, ама не като брокер, а в друго качество.
Я си признай бързичко - да не заработваш допълнително по нощите със старата си професия?









Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано12.11.09 09:19



Щом държиш да обсъждаш бановете ми - ще обърна внимание, че имам бан единствено и само в клубовете, в които ти имаш приятели и

Пак дрънкаш глупости. Забрани получваша за поведението си. Както забеляза наскоро и една наша друга съфорумка






Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: abettor]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано12.11.09 09:22



В отговор на:

"Брокер, с учредено петгодишно право на ползване, заменя държавна едностайна килия в Сливен, самостоятелна, слънчева, южно изложение, със собствен санитарен възел за по-голяма в София. Може и със съкилийници. Доплащане в цигари и натура. Присъдата не подлежи на коментар"









Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: dated]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано12.11.09 09:41



1. Цитираните новоизпечени бизнесмени трябва силно да се страхуват, че могат наистина да се разделят с имуществото си в кратки срокове. Струва ми се, че към момента хич не им пука...
Еми как да им пука като отдавна си имат лоби във власта. Дори президенти.
Като например следните личности(няко от тях покойници), които си имат президент :
-Людмил Стойков
-Манол Велев
-Емил Кюлев
-Цветелин Кънчев
2. Необходими са правителство и НС, които да прокарат такива непопулярни решения.

Скоро такова няма да има за съжаление
n. Какво става след прилагане на такава мярка? Чакаме ново натрупване на "имуществото придобито по неособено легален начин" и следващата данъчна амнистия?
Ами умните "бизнесмени" ще си запазят имуществото и бизнеса, срещу едни нищожни 10%. На другите ще им бъде отнето и ще отиде при горецитираните. Но за това трябва да има воля.






Тема Re: Това с броенето ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано12.11.09 09:43



В отговор на:

Това с броенето ...

... на парите пред нотариуса сериозно ли го приказваш? И с описването на номерата на банкнотите в чужда валута?




Напълно сериозно е.
Снимат се даже банкнотите на ксерокс и се разписваш на листовете





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.