Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: Пaлaч®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано11.11.09 16:37



Наистина, материята е повече от ясна.
Ама аз се чудя що Унито се пъне да прави промени в ЗМДТ (без даже да го е чела), вместо да се напъне да предложи закон, който да регламентира дейността на АНИ и брокерите?!
Тогава наистина ще има "справедлив резултат".





Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: abettor]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано11.11.09 16:43



ми що???
Уни!
Това познато ли ти е :
Вниманиеее!!!
Паникааа!!!
Ужасссс!!!






Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: Пaлaч®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано11.11.09 16:45



Са не ме карай да разказвам вица за Маман и публичния дом!





Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: abettor]  
Автор Пaлaч®Модератор (napalmoff )
Публикувано11.11.09 16:47



Кажи го де, ако трее със звездички ;)




Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано11.11.09 18:54



Никъде не съм казала, че БРОКЕРИ трябва да определят цените.

И ще ви видя каква песен ще запеете, като удвоят данъчните оценки. Както вече казах - УЖ за да прекратят измамите.

Щом държиш да обсъждаш бановете ми - ще обърна внимание, че имам бан единствено и само в клубовете, в които ти имаш приятели и бивши...да ги наречем роднини. Това "Теб те банват постоянно и на много места. " - е поредната ти манипулация. Но - нищо ново под слънцето, всъщност. Не ме изненадваш хич. Ти само това си можеш... а, и да печелиш награди в женски предавания...

(щом пък ще обсъждаме кой какъв бивш е...)

Нещо не разбрах защо толкова те интересуваше цената на горялата панелка?

-----------------------------------------
ПП - я прочети следния пост, и познай от три пъти - СПАМ ЛИ Е, ИЛИ НЕ?

Пази Боже, брокер да дава законодателни идеи и да определя "пазарните цени". Еле ако това е преквалифицирала се певачка.

А кой те банва не е интересно. Теб те банват постоянно и на много места. Интересното е защо те банват?

Демократично ти предлагам да си избереш един от трите варианта:
а) банват те, защото си глупава и досадна;
б) банват те, защото само спамиш и нищо конкретно не казваш;
в) банват те, защото срещу теб има световен заговор от хора, които ти завиждат и не могат да оценят уникалността ти.

Редактирано от ИCTИHCKATA yниKaлнa® на 11.11.09 19:09.



Тема Re: Банковото лобинови [re: Ф.]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано11.11.09 18:55



Ф., не си съвсем прав. Парите са изпрани, когато произходът им е законен или толкова трудно да се докаже, че е незаконен, че никой не тръгва да го доказва.

в твоя пример този 1 млн. откъде ще дойде? Законно имам предвид.

Виж друг пример: Хикс продава на Игрек панелка в люлин за 15 хиляди евро, Игрек я продава на Зет за 25 хиляди, Зет на ООД-то на Хикс за 50 хиляди, то от своя страна на АД-то на Игрек и Зет за 150 хиляди. и всички плащания са в брой. произходът на парите е от 20-30 заема от приятели, печалба от ротативки, спечелени басове, намерени портфейли и т.н.
иди търси и доказвай произход.
а като минат през банка, всичко става много по-лесно проследимо и доказуемо. защото операциите влизат в бази данни и всичко е въпрос на определено време цъкане из тези бази, за да хванеш спатиите и на Хикс, и на Игрек, и на Зет. В 99% от случаите де, защото винаги има хитреци, които надлъгват всяка система, но там се разчита на принципа - хитрата сврака с двата крака.

това според мен е основната цел. Иначе кой може да спре Иван да се договори с Драган да му купи апартамента за 150 хиляди, но да обявят пред нотариуса 20 хиляди, това да мине през банка, а другото - в брой, кеш или на ръка? Ми точно никой.



Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: abettor]  
Автор anred (стихия)
Публикувано11.11.09 19:02



А заменки правите ли?
-------------------------------------
абе ете това е с което трябва да се заемем.. било доста доходно.. ама май те ги забраниха.. на и оттук ни клъцнаха...



Нещата не се променят. Просто човек променя начина, по който ги вижда.

Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано11.11.09 19:25



И на много други места съм печелил награди.
И не съм баннат от нито един клуб.
И ходя спокойно и с кеф на всякакви срещи, а не се крия като лисугер дори от брокерите.
И не ме е страх, че някой ще ме залее с киселина.
И работя това, което съм завършил и което умея.
И още много неща, които ти, драга ми преквалифицирана певачке, никога няма да бъдеш!



А банът ти в право няма нищо общо с мен. Както и редовните ти банове тук. Както и бъдещите ти банове в други клубове.
Ако се понапънеш малко ще разбереш защо само на теб ти се случват банани!



Тема Re: Невероятно "уникални" мисли!нови [re: abettor]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано11.11.09 19:45



Мда... банани се случиха и на някои хора, които дръзнаха да кажат по някоя добра дума за мен...

Ще си мерим наградите сега ли?



Не ми отговаряш - нито за собствените си спамове, нито за цената на панелката.

Не, че има голямо значение.

Хайде, поскачай още малко около мен със спамчетата си, че излизам. Имам време за още един отговор.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Последан шанс за пресъпният КЕШнови [re: Пaлaч®]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано11.11.09 19:55



Кое, викаш, било уредено? Начинът за определяне на данъчна оценка ли? Или критериите? Или може би безумието, че данък смет се плаща НЕ на лице, живеещо в даден имот, а на КВАДРАТУРА на имота? (споменавам го, защото и то е "уредено" от същите тия безумци). Ми като са така добре уредени - защо ги променят всяка година? И не само като стойност, а и като критерии?

А примерът, който приведох, за различните квадратури и данъчни оценки на един и същ апартамент - и на това ли му викаш "добре уредено"?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.