Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: spgufi2]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано12.02.09 11:18



Знам от контакти с хора търсещи си жилище в София.



Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: spgufi2]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано12.02.09 11:20



Не бе човек. Момчето разсъждава от гледна точка на сухата материя, която е назубкал. Просто няма никаква представа от реалноста и разликата и с икономическите теории. Нека видим какво ще стане след изборите, пък и до краят на годината и тогава ще си говорим.



Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: Hani_G]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано12.02.09 11:22



А знаеш ли какъв процент от информацията, която се предоставя на частните лица е достоверна?



Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: donald trump]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано12.02.09 11:22



То момчето отдавна се опитва да направи нещо, та да го вземем насериозно, ама засега изглежда сериозно само в собствените си очи.



Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: spgufi2]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано12.02.09 11:27



Не смятам да споря с очевадни неща, вие сте още на етап отричане на истината, следват отчаяние, гняв, ярост, депресия, самоубийство.

Просто ще изчакаме, след 6 месеца и ще видим как ще са цените, после ще видим и след 1 година как ще са и ще стане ясно кой крив, кой прав.

Защо само вие отричате очевадното...



Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: Hani_G]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано12.02.09 11:31



"Защо само вие отричате очевадното..." - това "очевадното" е очевадно поради какви причини ?



Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: spgufi2]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано12.02.09 11:43



Не съм тук да те убеждавам в каквото и да е било, аз убеждавам хората търсещи си жилище, за да ги предпазя от голяма глупост - да си дадат парите за имотче, което е надценено в пъти. Ти си брокерче и каквото и да направя няма да си признаеш, защото ти се иска нещата да продължават както досега, е това време мина безвъзратно. Вярвай в каквото искаш, ако искаш дори че цените се качват постоянно не ти преча и не ме интересува. Блаженни са вярващите и тяхно е царството небесно !

Както казах вече не съм тук да обяснявам и да убеждавам брокерите в каквото и да е било... Фактите говорят сами за себе си. Айде със здраве и много успешни сделки !



Тема Re: "Депозит" за апартамент?нови [re: Hani_G]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано12.02.09 12:45



Не отричаме истината, а се облягаме на опита си и това което сме преживяли. Просто сме видяли и 1989г и зимата на 96/97г., както и много други неща. Както бях писал по-рано освен с НИ, имам фирма за производство и фирма в областта на културата. Никой от нас не мисли че нещата са много розови, но не са и толкава черни. Крайният песимизъм никога не води до добро, разбира се както и крайният оптимизъм.



Тема Re: "Депозит" за апартамент? [re: Hani_G]  
Автор spgufi2 (ентусиаст)
Публикувано12.02.09 12:49



Нагърбил си се с много благородна мисия, браво ! Не мога да се начудя какви са тези потенциални купувачи, които вместо да се вслушват в твоите мъдри съждения, търсят нас за консултации и закупуване на имот ?! Колкото до това какво ми се иска на мен, знаеш точно толкова, колкото и какво е движението на цените в имотите. Ще ти светна - аз искам цените да са ниски, защото ще правя повече сделки, за разлика от теб съм правил сделки и при ниски цени, правил съм и при високи цени, самият факт, че твърдиш, че брокертие искат цените да са високи означава колко не разбираш от тази материя. Разбирам желанието ти да блеснеш с ум и познания, не разбирам как не ти е ясно, че си далеч от истината ?! Всъщност няма да споря с теб, тук темата е друга, ето ти един повече от добър резултат от финансовата криза - ще отсее такива АНИ като тази, която иска някакви незнайни пари за начало на някакви преговори, което ако е истина, е абсолютно неоснователно.



Тема Re: "Депозит" за апартамент? [re: donald trump]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано13.02.09 04:57



Добре ама като слушам изказванията на Станишев за поредния негативен доклад и как всичко е розово, остров на стабилност и т.н., как да им вярвам? Спрените пари от ЕС, който тези мошеници смело заместват с бюджетни пари, без да им мигне окото, които ще бъдат откраднати от Батковци, Божковци и Ковачковци. Днес гледах по РЕТВ, една пресконференция на НДСВ, имаше международни експерти и обрисуваха една много лоша картина. Рейтинговите агентури понижиха кредитния рейтинг на бг банките и на дцк-тата, всичко това са много лоши новини. Дано нещата които казвам не се сбъднат, но какво ще стане ако се сбъднат? Според много експерти борда е застрашен, не днес или утре, но след година е много вероятно да падне - валутните резерви застрашително намаляват, а без тях няма борд. Чуждите банки изтеглят капитали от страната, търговското салдо бележи нов рекорден минимум, тези пари за покриване на негативното салдо досега влизаха под формата на инвестиции в бг, но сега такива няма, точно обратното отлив на инвестиции - изтичане на капитал от бг, това е една и от причините да се срине фондовата борса, поставихме рекорд по срив за 2008ма - 83% надолу, никъде го няма това. Основни отрасли от икономиката са в дълбока криза - строителството и туризма. Днес банкерите казаха че междуфирмената задлъжнялост е чудовищна особено в строителството. Официално в Сф има 20000 непродадени жилища, неофициално са 40000. Не знам просто кой ще генерира търсене, че да се вдигат цените на НИ. Аз прогнозирам след година средни цени от 300евро/кв. Ще поживеем, ще видим, дано да не съм прав.

Редактирано от Hani_G на 13.02.09 05:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.