Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 04.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:19



Освен това, както вече ти казаха, поне в половината от обявите изобщо не става ясно, че отсреща се мъдри агенция - хитрости много - "за частни лица", "директно от собственика" и т.н. Звъниш, и отсреща ти дига брокерче. Аз кво да направя в тоя случай?



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: Blake]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано13.02.09 17:21



Ами затваряш телефона, като не искаш агенция - що за въпроси задаваш?





Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: arrvv]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано13.02.09 17:22



Извинявай, че се намесвам.
На мен ми отказаха за последно през октомври-ноември 2008 г.
С обяснението: "На този затегнат пазар всеки си стиска имотите".


Исках да ме представлява друга агенция, не тези, които "продават".

Ако искаш мога да плясна името на тези майтапчии, само кажи...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: Blake]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано13.02.09 17:22



Не съм видял някой да скача срещу призива: не търсете брокери, обикаляйте сами по града да си търсите.
Обаче тук не се дават точно такива съвети, ами предимно как да измамим брокерите... не е едно и също



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:25



искам апартамента, предложен в обявата. на обявената в самата нея цена. не искам услуга от никого. толкова ли е трудно за разбиране.



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:27



не си чел достатъчно явно. поразгледай клуба по-назад - на всеки въпрос от случаен посетител, на който има даден отговор от лице, което не е брокер, има опашка от хубави благопожелания и претенции за не- и професионализъм у двете страни...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: Blake]  
Автор spgufi2 (пристрастен)
Публикувано13.02.09 17:29



Човека е прав, всичките ваши съвети са от рода "как да прецакаме брокер", нашата реакция винаги е била СЛЕДСТВИЕ от това. Неласкавите думички също ВИНАГИ са били СЛЕДСТВИЕ от ваши такива.



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: dated]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано13.02.09 20:23



Да искам.. Знаеш ли някой път заради колеги, които и мен ме изкарват извън нерви и едва се сдържам да не хвърлям телефони, страдат и другите.. Аз се опитах тук да направим един лаф, кой от коя агенция се изпарил, но никой не ми не ми обръна внимание... По е лесно да се обощава, отколкото да се казва истината коткретно... Знаеш ли човек греши и ако не му се посочи грешката, няма как да я види... така че критиката е нещо градивно, но трябва да се контретизира, кой в какво греши.....

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: arrvv]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано13.02.09 20:59



Щом смяташ, че е редно, ето:

http://www.andigroupbg.com/en/index.php/

На поставено от мен условие да ме представлява друга агенция ми отговориха:

"На този затегнат пазар всеки си стиска имотите".

"Продавачи", тъй да се каже. Имотчето още е в обявите...

И друг техен лаф:

"Ако имате нужда, може да питате нашия адвокат"

Ето ти конкретни работи. Писал съм тук за този случай, тогава аз, а не тези смешници, имах грешка нещо...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: dated]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано13.02.09 22:18



Не ги познавам, те са Пловдивска, а там имаме определени неща но от собственици. Искам само да спомена, че Адрес вече рекламира новите си правила, без комисинна от продавача... Боже дали ще се намерят шарани да кълват.... Направо ми е смешно, но и трагично как такива като тях заблуждават клиентите си и накрая излизат с ореол за коректност. Щом ревете от нас сега ще видите какво е рекет... апартамент струващ 50000 вие ще го купитена 53 000 и ще се кефите, че не плащате... А 6% пак ще са вътре в цената и пак вие ще ги платите... По този начин те ще упражнят действително монопол на пазара и дори и да искаш отстъпка няма да има...Това им гарантира едно: ДВОЙНИ КОМИСИОННИ!

Никога не е късно да станеш за смях...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.