Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: arrvv]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано14.02.09 16:44



Аз съм тук заради спора точно толкова, колкото и ти си тук на лов за клиенти!

Became she, what she became!



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.02.09 16:46



Леле, колежке, дали ме биеш по намерени клиенти сред тези неудачници? Аз лично скоро ще ги закръгля на 100 (клиенти, пипнати в клуба)



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: yниKaлнa]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано14.02.09 16:49



Можеш ли да се закълнеш, че не си хванала нито един клиент от клуба?
Ако го направиш, значи си достойна за брокерка...

, знаеш какво имам предвид..

Became she, what she became!

Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано14.02.09 17:41



Колежке, те едно не могат да разберат, тук клиенти няма...тук има хора които се интересуват как да постъпят... Клиентите не търсят имоти в клуба те търсят в нета и сайтовете за имоти, по вестниците, списанията и т.н. Ама ходи им обясни...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: arrvv]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано14.02.09 18:00



Просто вие сте излишни по веригата, затова ще отпаднете рано или късно, разбира се че ще ви прескачат, кой луд иска да хвърля парите си на вятъра?



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: Hani_G]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано14.02.09 18:10



Ооооооооооо знаеш ли колко ме интересува твоето мнение... щом така мислиш добре... нямам против... дано не ти се налага за купуваш и продаваш имоти, пък тогава ще видим...И г-н Модератора говореше, говореше, но си плати нали? Така че то трябва да има и такива като теб, иначе просто ще ни хване една скука...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: arrvv]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано14.02.09 18:18



Колежката ти не иска да отговори, първо за да не те светва как стават работите, и второ за да не се излага като лъже.
Но сигирно е факт, че откакто пишете 6-7 брокери в клуба и е много по-трудно да ФАНЕ някой балама- гръцки емигрант



Became she, what she became!

Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: Dzoro]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.02.09 21:13



Имам двама. Една мацка преди 2 години и един човек сега, живеещ в чужбина. Бях започнала да му продавам жилището, но като настъпи кризата и цените взеха да падат - го спря. (Така направиха много мои клиенти, между другото, но това е друга тема). Мацката също спря да продава, но не по такива причини - беше отдавна и вече не помня.

И двамата са ми писали на лични бележки . И ДВАМАТА подчертаха, че СА ХАРЕСАЛИ ВСИЧКО, КОЕТО ЧЕТАТ ОТ МЕН И ЗАТОВА ИСКАТ ДА РАБОТЯТ С МЕН.

Може би трябваше да ги върна? За да ти доставя удоволствие? Все едно - сделка от клуба все още нямам.

Други данни от личната ми биография на брокер искаш ли?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема @брокониерчето - специалист [re: spgufi2]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано15.02.09 04:38



Ама ти отъде знаеш на кой континент живея и каква часова разлика имам с бг-то ? Иначе прогнозата ми се сбъдна и другите ще се сбъднат, защото нищо не разбирам, а ти специалисте си води записки, като напиша нещо, после сверявай...



Тема Re: "Депозит" за апартамент? [re: naci]  
Автор Hani_G (ентусиаст)
Публикувано15.02.09 04:39



Като ти свършат аргументите почваш с звездичките, толкова си можеш, какво да те правя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.