Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: Blake]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано13.02.09 22:22



Пишеш с големи букви агенцията и брокера в черните списъци или тук ако модератора ти позволи... Разбери, на нас също ни пречат на работата такива индивиди, сриват ни авторитета... Аз също полудявам когато колега си пусне обявата като частно лице... с една от Враждебна колежка бяхме стигнали до бой..., но просто не можах да я открия.... Не може агенция която държи на работата и авторитета си да прави груби селски номера, само и само да спести някой лев за реклама...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: arrvv]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.02.09 08:25



Е, колежке, не бързай да прогнозираш какво им гарантира това. Да не би всички продавачи в България да работят с Адрес? Ти ако си продавачка и им предоставиш жилище, а те ти кажат: "Да, ама ще ни дадеш 6% от цената", или "Да, ама ще ти качим 6% върху цената, за да ги вземем ние" - как ще реагираш? Няма ли да побегнеш в тръс към съседната агенция, която е обявила "Без комисиона от продавача"?

От друга страна, самите Адрес, доколкото разбрах, не отказват да работят с колеги. И какво те бъркат теб техните правила - ако агенцията е коректна и ти изплати полагаемите ти се 3%? Тъкмо ще ти спести унизителни пазарлъци с купувача ти!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: arrvv]  
Автор dated (незапознат)
Публикувано14.02.09 11:44



Какво значение има от къде е агенцията? Ами ако беше от София или Добрич?

Искаше конкретен отговор - дадох ти го. Не виждам обаче да коментираш начина на работа на колегите си. Не съм ревнал, ти питаше, аз отговорих.

За Адрес и шараните - ще има достатъчно, не се безпокой. На това разчитат. А за процентите кой колко и къде - не ми се спори. Отстъпка така или иначе не искам, просто знам колко пари имам и колко съм склонен да платя.



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: dated]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано14.02.09 13:07



Казах само че не познавам агенцията и не мога да ти кажа това практика ли е или изключение. или своеволиена брокера.. говоря за начина на работа... за мен лично това не е правилно, но това е мое мнение. Имала съм случай при парцел на мои роднини, клиента да се опитва да ме прескочи, свързал се е с тях и т.н. ама ниц... не стана, започна да се дърпа за комисионната, казах му че или да си намери колега, адвокат или сам да се оправя с документите... Накрая си хвана колега, с който беше просто удоволствие да се работи.. и така сделката мина... Но пак ви казвам, ако вие сте коректни, предполагам че и колегите ще са такива / е не всички де/ но поне няма да има въртели и т.н. Кога българина ще се научи да казва истината, а не да прескача и да се чуди какви врътки да прави за да прецака някой...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: yниKaлнa]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано14.02.09 13:16



Колежке, Адрес винаги са били адски некоректни. не съм вярвала, че голяма агенция която държи на името си може да падат толкова ниско. Миналата година имахме сделка с един бивш шеф на Адрес и той ми каза че най-тежко било да контролират персонала си, защото били много...

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.02.09 15:09



"И аз ли съм имал кофти късмет, и другите "съотборници" пишещи тука, и те ли не са късметлии? Що все на кофти брокери попадаме - не знам..."

---------------------------------------------------------------------------------

Бре, голям отбор сте бе, неизброим... нещо около пръстите на едната ми ръка се броите!



На брокер не се ПОПАДА, малкия. Брокер се ИЗБИРА.

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: Blake]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.02.09 15:17



"Защото всичките едногласно твърдят, че ако не са те, никой кьорав имот не може да си купи"
--------------------------------------------------------------

Това е една от поредните ти ГНУСНИ И МАНИПУЛАТИВНИ ЛЪЖИ . Във всеки втори постинг всички ние повтаряме, че НЕ СТЕ ЗАДЪЛЖЕНИ ДА РАБОТИТЕ С АГЕНЦИЯ И ЧЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ СПРАВИТЕ И САМИ.

Понякога се питам дали като се погледнеш в огледалото, не се изчервяваш.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: yниKaлнa]  
Автор Dzoro (tipster)
Публикувано14.02.09 15:43



Имаш интересна ръка с множество пръсти (около 7-8), явно еволюирала от дългогодишно поемане на комисионни



Да преброим отбора:

1. Напалмофф
2. Блейк
3. Хани
4. Прасунсен
5. Дейтид
6. Bipet
7. Айви_майк (резерва)
8. Джейми (резерва)
9. Моя милост (дълбоко-законспирирана резерва)

И още знайни и незнайни герои, които са принципно с нас, но само четат

Became she, what she became!

Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: Dzoro]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.02.09 16:02





Ще си броим пръстите сега ли? Май това ви остана като нещо, с което да се заяждате.

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: Dzoro]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано14.02.09 16:10



А колко от вас наистина са търсили и са продали имоти!!! Аз имам чувството че просто спора тук е заради спорта да се спори....

Никога не е късно да станеш за смях...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.