Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: Creeping Death]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано13.02.09 16:22



Ами тогава решението е много просто - вместо да се заяждате с брокерите, просто не ги търсете :-)



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: seymour_stz]  
Автор Creeping DeathМодератор (napalmoff )
Публикувано13.02.09 16:24



Нали се сещаш, че трябва да минеш по пътя за да научиш урока
На повечето обяви не пише агенция, а сега е поредния циркаджийски номер.
Директно от собственик звъниш агенция






Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:02



За да намериш този апартамент, помисли колко време и пари ще ти отнеме, а те ти го дават наготово.
-----

Наготово, наготово, ама някой вече е платил масрафа за "наготовото" - т.е. продавача. А и всяка информация, която е публикувана някъде, и не изисква пари от мен за да я видя, е БЕЗПЛАТНА! Или пък, ако е в Софийски имоти - аз съм си я платил, купувайки вестника. Аз като отида в Билла дали им плащам затова, че съм видял сиренето на промоция в брошурата им?



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: Blake]  
Автор arrvv (непозната)
Публикувано13.02.09 17:04



Блейк, не ми отговори на въпроса: Колко агенции са ти отказали оглед заради комисионна??? И най-вече кои се те????

Никога не е късно да станеш за смях...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:05



вече писах тук - намирането на апартамента, в който вече живея, ми костваше няколко обедни почивки от по час (обиколка из желаните квартали), съответно гориво за около 20 лева и телефони за още толкова. След като намерих обекта, имах няколко посещения до банката + няколко посещения до офиса на строителя + едно посещение до нотариуса - всичко сумарно около 7-8 часа максимум.
Равносметка - по-малко от 24 часа загубено време и 40 лева. Звучи ли ти като 2-3000 евро? на мене не





Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИнови [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:07



агенциите са 2, имена не помня, щото както писаха тука - не се интересувам кой продава - обаждам се на обява за ново строителство, вдига ми агенция. Мен ме интересува апартамента, не агенцията...

На втория отказ всъщност ми светна лампичката че просто мога да обиколя района и да си намеря сам сградата дето ме интересува.

Редактирано от Blake на 13.02.09 17:08.



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:09



И аз ли съм имал кофти късмет, и другите "съотборници" пишещи тука, и те ли не са късметлии? Що все на кофти брокери попадаме - не знам...



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: arrvv]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:10



а, щото панелките всичките са брилянтно изпълнение и си струват





Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: Blake]  
Автор seymour_stz (любопитен)
Публикувано13.02.09 17:15



Ами никой не те кара насила да отиваш в агенция - всеки решава сам за себе си. Не разбирам само настървението ви срещу брокерите откъде идва.



Тема Re: ИЗМАМА !!! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ДАВАЙ ПАРИ [re: seymour_stz]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано13.02.09 17:18



Защото всичките едногласно твърдят, че ако не са те, никой кьорав имот не може да си купи. Допълнително, всеки опит някой да бъде посъветван да не ползва услугите им, бива оплюван от горе до долу, щото, видите ли, те били професионалистите, и кви сме ние да се обаждаме в Техния Собствен Клуб...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.