Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Цените в БГ минаха тези в САЩ!!!нови  
АвторПoтpeceнa! (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 04:55



Гледам български оферти и ги сравнявам с американските. Значи излиза че в БГ, където трудът на строителния работник е 10-20пъти по-евтин от този в САЩ, а същото важи и за земята и използваните материали, , цените на сходни имоти са ...:





Как в БГ се стига до такива цени, при положение че всичко е неуредено, улиците стигащи до имотите са целите в дупки, няма полицейско присъствие и цели пълен хаос и престъпност?!?


otkacham]



Тема Re: Цените в БГ минаха тези в САЩ!!!нови [re: Пoтpeceнa!]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано09.03.06 09:01



За Бога братя, не купувайте!
Ако има кой да купува на тия цени, значи това са цените.



Тема така енови [re: Пoтpeceнa!]  
АвторKлapa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 10:08



Още от одавна тука се опитват да покажат, че например, в София, цените са по скъпи от Дюселдорф, но пък винаги се намират 4-5-6 брокери или предприемачи които влизат, и започват да пишат километрични или не километрични но повтарящи се постинги Не е Вярно...
Е според мен какво ще стане: Жилището за българина е като хляба...
Спомняме си всички през годините, как мошенниците изнасяха зърно, нямаше хляб по магазините - и то в посткомунистическо време. Цената на хляба се беше вдигнала до тавана,,, пенсионерите изобщо не издържаха...
сега обаче е друго... Внос на Зърно колкото искаш - Добруджа нищо и не произвежда... производители на хляб колкото искаш, и въпросните фирми и фирмички които печелиха от цената на скъпия хляб през годините се разроптаха: Ама появи се голям играч който предлага хляб под себестойността си... И в Търговище и в София... и те горките пищят по телевизията, че на ще фалират. Ами ще фалират, защото до сега само са лапали от най бедните...
Според мен така ще станеи с имотите: ще се построят всички калища, и в София и в търговище, пазара ще се пресити, никой няма да иска да купува, след като вече си е купил... и тогава цените ще спаднат...
Че аз съм виждала с очите си в Германия като съм била на специализация - собственичка на Цял жилищен блок - 4 теажа по 5 апартаменчета на етаж нито изглежда богата нито заможна, даже и работише като портиерка и домакинка и живееше на първия етаж на сградата. метеше дворчето и садеше цветенца... и взимаше наем от 19 апартамента... и то доста голям наем 600 марки месечно... Но явно това не и пречеше да се води богата собсвеничка на цял блок, и по съвместителство или не играеше роля и на чистачка и на портиерка и на домакинка... а Най вече ина ЦРУ, защото типично както българска махленска клюкарка говореше с хората, най вече клюки - кой кога излезнал, кой кога се прибрал, как буклюджиите се опитвали да и пробутат съседкста кофа за боклук която била по-стара а нашата (нейната) струвала еди колко си по скъпо щото какапа и бил по плътен и такива... неща... да да...



Тема Re: така енови [re: Kлapa]  
Авторyanko (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 12:39



Toi predi i dolara skochi na 3500lv :)
I posle se vurna na normalni niva

ehhhh kolko hora izgoriaha togava



Тема Re: Цените в БГ минаха тези в САЩ!!!нови [re: Пoтpeceнa!]  
Авторняkoй cи* (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 12:53



Така е ...всичко в милата ни БГ е сбъркано.
Според мен факторите са много и погледнато от различни гледни точки изглеждат коренно различно.
Но съм сигурен вече че пазара ще се срине особенно за цената на апартаменти ...независимо какви с изключение на тези обособени като затворени комплекси /нови и строени от чужденци/ всичко останало ...тепърва ще се задържа на тези нива и надолу ..........
А иначе , балъци многууу , като и мръсни пари /необложени от данъци/като български така и чуждестранни .
Никой не обръща внимание на следния факт БГ намалява със 40-50000 души годишно .и техните жилища средно 20 000 бр също излизат на пазара .
Такива свободни жилища вече има масово някои обласни градове ..Добрич ,Ямбол Сливен .....
За мен това ще срине пазара а не бр. на некачесвенните ново стройтелство .



Тема Re: Цените в БГ минаха тези в САЩ!!!нови [re: Пoтpeceнa!]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано09.03.06 15:19



Чиста проба балон ... не съм участник на този пазара, но това е истината за мен ...

Каква беше историята на поскъпването помните ли?

1во Имаше някакво дребно търсене от ангичани - единици
2ро Събраха се основните играчи на пазара на "конгрес в София" и едно тъпо копеле сподели по телевизията, опровергавайки "слуховете" за 2но поскъпване, че няма да е двойно но до влизане в ЕС ще е поне 50%
3то Малко след това цените започнаха да се вдигат
4то Появиха се рекламните статии в Таймс (ако не бъркам изданието), че България е елдорадо на недвижимите имоти.
5то Цените отскочиха рязко нагоре

Тук най-интересното е че след като в английската преса излязоха статии, че нещата миришат на пукване на балона, те бяха веднага последвани от съответното опровержение за перспективите пред БГ пазара на недвижими имоти.

Резултат - цените продължиха да растат ...

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Пoтpeceнa!]  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 21:46





И всички подобни!



Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Пoтpeceнa]  
Автор Бpokep ()
Публикувано09.03.06 21:50



Няма от какво да си потресена... Разликата между имотите във Филаделфия и тези в Бг е, че онези в страната на неограничените възможности са просто дървени къщички без собственост върху земята (мако са тези със собствена такава), а тези в Бг са масивни къщи (за неосведомените означава тухлени), така, че място за сравнение няма и не може да има...



Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Бpokep]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 11:40



Broker, zashto ne spomenesh, che:

- v filadelfia ima hubav put (bez dupki) do kushtata (ne da triabva da si kupish jip s koito da mojesh da stignesh do kushtata)
- ima kanalizacia (niama nujda da idva lainarka da chisti iamata deto si ia izkopal v edinia ugul na dvora)
- ima tok, koito ne spira na vseki 2 chasa (t.e niama nujda da si kupuvash generator)
- ima security (a ne da se chudish koga she ostanesh bez obzavejdane v kushtata)

.. puk neka da sa durveni kushtichki :)



Тема Лъжеш, като дърти цигани...нови [re: Бpokep]  
АвторMиpишeщa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 13:04



Нали прочетох какви са къщите... и с какво се продават... Ти чете ли???
И за едно не си прав: В България са масивни... Да бе... те падат още непостроени... това ли наричаш масивност????
Не че го желая, дано не се случва, само трябва едно по силно заметресение, и ще се види резултата от новото строителство... Като в Турция...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.