Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: аре се сапри...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано10.03.06 21:36



Мисля си че може да си препрочетеш книжките по икономика ...

Много нагледно обясняваш защо в София, цената на имотите трябва да е по-висока отколкото в Ямбол ... е същата е идеята и при сравнението София - Филаделфия ...

Ако ти направи впечатление сравнените обяви - в едната се продава къща с 8 спални .. в другата - като я гледам вила на около 50 години поне в покрайнините на София с вероятно оскъден достъп до нормални комуникации и още по-вероятно нуждаеща се от основен ремонт ...

Айде със здраве - като проумееш защо в Токио цената не недвижимостите е по-висока отколкото в Ню Йорк, и защо в София трябва да са по-ниски отколкото в Ню Йорк, свирни, а до тогава чети книжките от 1ви курс...

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: аре се сапри...нови [re: V. Grig]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 21:46



нЕма нужда да чета. информирала съм се защо цените в Токио са по-високи . не ме бъркат, щото нЕмам намерение да се нося в Токио.... мен ме интересува за колко се продават имоти в България , колко пари от данъци влизат в бюджета и кой ги внася там....другото не е важно изобщо. дай сега да хванем да правим проучване и да нищим какви биха били цените на Северния полюс след 100 години.

не съм нито брокер, нито купувач, нито продавач.... казвам лично мнение...за мен цената на къщичката си е нормална...толкоЗ .



Тема ти съвети ли се опитваш да ми даваш!?нови [re: Бapбapeлa]  
Авторkykилинa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:51



Ще си купя там където искам, но решението няма да го взема благодарение на някаква си - никава драскаща по форумите...



Тема Re: Щот са луди...нови [re: Бapбapeлa]  
АвторKykлинич (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:53



аре обиколи цела българия.... до пред 5 минути Варна с къщите беше много добре, са имало и около софия... Ми има... то на всякъде има... ама трябва да си хептен изперкал да купиш в БГ... освен ако не е на реална цена, а тя е данъчната оценка...



Тема много си оргинален няма що...нови [re: Бpokep]  
АвторKykли (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:55



както са цялата провинция се изнесе в София... така като влзем в ЕУ догодина, всички ще започнат да се изнасят натам... Така, че със или без ладата... няма нъжда да иронизираш!



Тема Re: Щот са луди...нови [re: Kykлинич]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 22:02



ми....драга...скоро приеха едно нещичко в едно законче, в НА да фигурира реално платената сума като продажна цена. ... и е въпрос на време тази сума да стане данъчната оценка на имотченцето.

който иска да намери къща- намира...ама това не става да си държиш задника в странство , а тук къщите да ти се подредят в редичка като дойдеш за месец... sorry... или брокер да си троши краката за жълти стотинки... бай Ганьовските номера- не минават вече ..... нали знаеш- всяко нещо си има цената . искаш къща кат за свят , на нормална цена- дигаш си задника идваш тук и търсиш, докат не я е купил друг.



Тема Re: ти съвети ли се опитваш да ми даваш!?нови [re: kykилинa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 22:07



а защо търсиш тук информация.... ммм ..... като сме драскащи и неразбиращи..... хабер нямаш кой стои зад никнеимовете .. проблемът си е твой.

тази драскащата във форумите се оправя и не търси инфо като теб.....и не се жалва че са й излезли криви сметките , щото ситуацията с България се мени бързо и непредсказуемо..... така че- прав ти път да търсиш и намериш.... като скъсаш 5 чифта обувки.... и стигнеш до моите изводи - обади се...



Тема Re: много си оргинален няма що...нови [re: Kykли]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 22:10



оф.... софиянци вече се изнасят ОТ София КЪМ провинцията.... ти и в това не си в час..... горката.....изнасянето към ЕС няма да е толкова бързо колкото си мислиш...там нЕма място веКе...



Тема Re: Щот са луди...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано10.03.06 22:14



След това последното, което каза - можеш спокойно да отидеш в института, да се извиниш на преподавателите си за загубеното им време и да си върнеш официално дипломата

Аман от празни глави

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Щот са луди... [re: V. Grig]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 22:29



тц... не позна...ако някой даде акъл как да влизат повече пари в бюджета ще му дадат още една дипома....златна и то.

щото повечето гледат как да не влизат пари в бюджета....затова сме цъфнали и вързали.... ама това не е в ресора ти...ти си по имотните...да не казвам какво.


а моето е...професионална деформация.... май вече доста изкривена.

приятни почивни дни. дано има слънце

Редактирано от Бapбapeлa на 10.03.06 22:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.