Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Пoтpeceнa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 13:19



и какво те учудва и аз да питам. имота си струва цената. друг въпрос е че в България такъв имот не може да си позволи човек работещ на заплата.

с какво имотите в България са по-долно качество от САЩ би ли ми казала. дай като не сме САЩ а България да се продава на безценица. не съм съгласна. ако съм се сърдела защо цените на имотите са високи, то е защото българин в България трудно може да си позволи да ги плати, докато емигрант или човек работещ в чужбина или чужденец- може. ей това не ми харесва.



Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Бpokep]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано10.03.06 13:23



Суз бе ... говориш простотии ... и какво от това като са масивни??

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: joni]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 13:26



след 50 години всичко това ще го има в България и земята няма да се премести. така че недей подценява и гледа черногледо.

във Филаделфия има други негативи дето в България ги няма.



Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Бpokep]  
Авторбpokepka (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 13:38



"място за сравнение няма и не може да има..."- правилно от доста време се опитвам да намеря нещо подобно на къщата ми в Америка(като качество, дизайн,изпълнение .....) , но освен на покойния Н.Гяуров и една две резиденции(които не се продават ) всичко друго е на ниво бараки, за които говориш с малката подробност ,че там живеят най, най- бедните хора в usa , а тук почти всички хора.....




Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано10.03.06 13:47



Имота си струва цената?? Няма да е зле да прегледаш някой учебник по икономика за 1ви курс и да се просветиш как се определя една цена ...

Пазара на имоти в България е силно спекулативен в момента и не можеш да го сравняваш с пазар изграден на реални пазарни закони ...

Има и други разлики ако искаш мога да ти изреждам

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: V. Grig]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 14:17



Ми...

първо- аз съм икономист- счетоводител и съм много в час с ценообразуване, себестойност , продажна и пазарна цени

второ - имам си понятие от строежи , качество и т.н.... щотси имам мой строеж макар проблемен още

трето- имам имоти и им знам цената


цените в този сайт са като за купувачите.... не съм съгласна чужденци да купуват за жълти стотинки, нито бивши и настоящи емигранти да купуват евтино ..... мен ако питаш не съм съгласна изобщо чужденци да купуват преди да сме стигнали до там всеки българин да може да си позволи собствен имот.

така че....давай друго



Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Бapбapeлa]  
Авторjoni (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 17:06



Sled 50 godini?!?! Mi az togava shte sum na 80

A prez tezi 50 godini ko da pravia? Da gazia v kalta? Da chakam kradcite da mi oberat kushtata? Da hodia v avtoservize N-aise puti na godina shtot ima dupki po putishtata?



Тема Re: Вижте, имах предвид този имот!нови [re: Бapбapeлa]  
АвторKykykинa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 18:06



да бе може... Аз лично познавам 3-4 имигранти.... които се бяха засилили да инвестират в България... ба всичко се отказа... за същата цена на запад инвестицията много повече си заслужава...



Тема олей ма каде са тея чужденци ма...нови [re: Бapбapeлa]  
АвторKykyлинa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 18:09



Ама говориш много голями глупости. Икономистка била... дрън дрън...
виж сега, то и в България се наблюдава следната тенденция а защо например ако някой иска да инвестира 25000 евро, купува панелна гарсьонера в Овча Купел в София а не тристаен тухлен на центъра на Ямбол...
Защото в Ямбол ако го даде под наем и 150 лв месечно не може да му взема, а Гарсьонерката в Овча Купел смятал веднага е дал за 160 евро...
Така и със София -> Европа... за тея пари по-добре там...



Тема Re: олей ма каде са тея чужденци ма...нови [re: Kykyлинa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано10.03.06 18:36



ти си неграмотна уважаема и дребнава . аз че съм икономист - съм и това няма да се промени. глупости не пиша - ти че ги разбираш такива проблемът си е твой. ми... щото в Ямбол можеш да живееш с 200 лева на месец, но в София, Пловдив, Варна, Бургас не можеш- затова.... чудя се защо не си го проумяла.

постинга ти е като на жена дето си е правила сметки без кръчмар.

купувай имоти в Европа , кой ти пречи. само дето доста бели хора от Европа търсят начин да избягат от там.

за София и Ямбол не мога да говоря, но във Варна има доста качествени нови и ремонтирани стари имоти , които наистина си струват цената. Особено къщи и вили или апартанемти в малки компlекси с градина, басейн и други екстри / не помня как ги наричаха точно/

тук в темата не се говори за панелки , гарсониерки и тем подобни а за качествени КЪЩИ. няма никаква основателна причина къща да струва в САЩ 300 000, а подобна на нея в България да е 50 000 .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.