Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Кошмар са!!!нови [re: lavica]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 10:32



Много съм впечатлен, че можеш да напишеш толкова много думи с латински, при това ГЛАВНИ, букви! Браво! Личи си, че си опитна!

>> KOLKO KOLEGI SI PRESKO4IL S KOMISIONNATA -VODIAT TE NA OGLED I TI SE VRA6TA6 PRI NAEMODATELIA I SE NASTANIAVA6 SAM

Ако искаш ми вярвай, нула пъти. Дори не ми е минавало през ума. Не можеш ли да схванеш едно елементарно нещо: нямам НИЩО ПРОТИВ да си платя комисионната, нито да давам по няколко лева на оглед, стига да има за какво!!! Обикновено и за нас клиентите времето е пари!

Каква точно работа вършите вие? Реклама?!? Това е смешно и абсурдно.

Ако нямаше агенции, хората щяха с пет безплатни обяви да си свършат много по-добра работа, отколкото 20-те подобни обяви на няколко АНИ.

Наистина ли не проумявате защо хората се нервират?! Що за агенции са това да се циганят да ти звъннат на мобилния, ами да ти клипват, та ти да ги набереш и после да ти предлагат неща, които си обяснил че не те интересуват. На някого случило ли му се е в България някоя агенция (поне една!) да го заведе с личен автомобил на оглед?! А как точно пестите времето на клиентите?!?! На колко души са му показани подробни и верни оферти със снимки, преди да отиде на оглед?!

>> KAK 6TE NAMERI6 1 JILI6TE BEZ NAS .....NAS AKO NI NIAMA NEZZNAM TOKAVA KOLKO 6TE STRUVAT IMOTITE -SOBSTVENICITE ,AKO SI REKLAMIRAT VSEKI DEN ...V PRODALJENIE NA MESECI IMOTA SIII

Боже опази.. ако не бяхте Вие, хората (купувачите) щяха да останат на улиците, а продавачите щаха да продават жилищата си за 10 лева квадрата... направо ми е жал

>> AAA KAK MOJE6 DA TVARDI6 ,4E PRE4AT

Обясних го достатъчно ясно... Ако нямаше АНИ, щеше да е много по-лесно. И по-евтино - поради три причини: най-малката е комисионната. Нещата щяха да стават много по-бързо, а времето е пари. Нервите (здравето) също струват пари в известен смисъл, не мислиш ли?

Много от обявите, пускани от АНИ са несъществуващи и имат за цел да им звъннеш, за да ти кажат "Оу, да.. това го взеха, но имаме едно друго еди къде си, на еди какви си пари...". Освен това много от обявите са написани така, че хората да не разберат, че са пуснати от АНИ, а да си мислят че са от частни лица. И какво става обикновено - собствениците се свързват с агенциите(случайно или не) и не намират смисъл да пускат сами обяви. И най-голямата прецаквация е за търсещите имот. Защото по този начин агенциите застават между двете страни и НАЛАГАТ присъствието си в този процес.

Нормално ли е и това, че обикновено брокерът, който ме води на оглед, също не е виждал жилището?

Абе какво съм седнал да ти се обяснявам... евала че се гордееш с работата си, евала и че си толкова сигурна, че всички ти завиждат за нея!



Тема Re: До тази... opitna BROKERKAнови [re: lavica]  
АвторCтaнko (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 10:42



Ти си опитна колкото аз съм космонавт, и си толкова жалка че дори не си смешна. Права е "недохранената" - ти за втори път влизаш в нета, ама да оставим това. Ти не си и брокерка, иначе няма да напишеш тази глупост:VODIAT TE NA OGLED I TI SE VRA6TA6 PRI NAEMODATELIA I SE NASTANIAVA6 SAM . Още не не съм срещнал брокер в България който не ме е подписвал на стандартен договор за комисиона. Което срещнах са селяндурски тарикати които искаха да се подпиша на такъв без списъка на имотите за оглеждане. Не всичките бяха чак толкова нагли, но доста от тях бая се изненадваха като им зачерквах имотите с чиито собственици вече съм говорил по телефона или които ми бяха показани от друг брокер. Така беше и преди 13-14 г, така беше и преди 8 г., така беше и това лято. За съжаление нищо не се е изменило коренно, освен това че на балъците сега им искат по 5 леФчета за показване. От мен не искаха, може би защото от началото разбраха че такъв номер няма да мине.

П.С. Накрая една съседка ми намери апартамент в съседния блок и я беше срам да вземе $300 които и предложих СЛЕД като го купих. Мой познат адвокат за още $300 уреди всичките формалности около сделката и собствениците живяха там още 2 г на $100 наем и поддържаха апартамента като че ли още си е тяхен. С парите от наема ремонтирах апартамента (керамика, сан. уреди и нови тапети) и сега той струва почти 3 пъти повече от колкото платих в 97, с нула главоболия и без брокери.



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavica]  
Авторdvd (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 10:55



След мнението ти написано по толкова неграмотен, идиотски и смешен начин просто затвърждаваш мнението на всички за пасмината наречена "брокер".

Тъпа жалка смотана и неграмотна овцо.



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavica]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 11:55



Браво милички, направо ми става мило...

Между другото ставаме все по-хитри и изобретателни в "рекламата" си:

Гледа човек двустаен на 260 лева на Патриарха и решава да провери за какво става въпрос:

http://imot.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=2c110882322894618&f1=details

Такива обяви много зачестиха напоследък. Поздравления! Възхищавам ви се...



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: dvd]  
Авторlavicata (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 12:06



Zdr -koi e prost i koi ne e si li4i ...Molia -az ne si pozvoliavam luksa da obijam nikoi -ne za6toto ne moga ,a za6toto vazpitanieto ne mi pozvoliava...da obijdam 4ovek kogoto ne poznavam -a ti za6toto si mnogo .... umen go pravi6 ...abe xoraaaaaaaaa zaa6to vsi4ki revete ot nas ... a telefonite ni ne spirat da vzaniat i da se obajdat klienti ,koito da tarsiat uslugite ni .... Zna4i ima za kakvo ...nedeite da slagate vsi4ki agencii i brokeri pod 1 znamenatel ...Da i ot men niakoi sa dovolni ,no i ima i takiva -koito ne - Ne moje6 na vseko da ugodi6 ...kolkoto i da se starae6 ....Ima i nekadarni u4iteli , lekari ...i tn.... za6to pak xodite na lakar,puskate deteto si na u4ili6e ....ZA6TO NE KAZVATE ,4E MOJETE I BEZ TIAX



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavicata]  
Автор VladiSD (пътешественик)
Публикувано17.09.05 12:14



"лАвицата", научи се да пишеш на кирилица за да ти четем репликите.



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavicata]  
Автор nedohranenia (Мазен тип)
Публикувано17.09.05 12:20



продължаваш да наглееш, като сравняваш килийното си образование с това на учители и лекари.



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavicata]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 12:23



Много просто... от учители и лекари ИМА нужда, те вършат работа. Т.е. тяхната професия е полезна, а не паразитна.



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: Kyпyвaчka]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 12:28



Zdr -mnogo prosto 6te otgovoria -pi6a na latinica ,za6toto imeilite i otgovorite na klientite si gi pi6a sa6to na latinica (a takiva pi6a mnogo na den) ,I pak vi pitam za6to ni tarsite uslugite ,sled kato ste nedovolno ot nas -ANI - Za6to si mislite ,4e ako ste potarsili uslugite na 5-6 agencii -pravite izvodi ,4e vsi4ki sa takiva - a za tova 4e ne vi puka ,4e ni kasate nervite i ne se zamisliate ,kak se 4uvstvame nie .(tova ni bilo rabotata -xaxaxa )..govori mnogo lo6o za vas ... Nooo kakto i da -ne moga da sporia s xora ,koito ne dorasli da razberat - kakvo pravi brokera za tiax ,- za da im dade dostata4no profisionalna informacia za imota koito tarsiat ....za6to toi si polu4ava taka lesno komisionata -xaxaxa - a po povod nervite ...nikakva cena ne moje da gi vaztanovi --- no vie ste v pravoto si da pliuete ....ANI ....za6toto i niakade ,na va6eto raqbotno miasto moje bi niakoi pliue i vas ...taka 4e koleloto se zavarta - NIAMA SRAMNA PROFESIA -A O6TE POVE4E DA SI BROKER ---NIE NE KRADEM ,NE UBIVAME ....TAKA 4E ,KAKTO SI PLA5TATE PRI LEKARIA I ZABOLEKARIA - BEZ ZNA4ENIE DALI STE DOVOLNI OT NEGO ILI NE -TAKA STE DLAJNI DA PLATITE I NA BROKERA ...JELAIA VI KASMET PRI NAMIRANE NA IMOTA KOITO TARSITE



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: VladiSD]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 12:37



Zdr - tova 4e ti ne moje6 da 4ite6 na kirilica -govori mnogo lo6o za teb ...az vodia korespondencia ne samo s klienti ot bulgaria -zatova mnogo po lesno i barzo pi6a na latinica ...izvinete ...ako ne6to ne ste razbral pitaite -6te vi go napi6a i na kirilica- TAKA 4E SE IZVINIAVAM NA VSI4KI - KOITO DRAZNIA S PISANETO NA LATINICA




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.