Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Неволи с брокеринови [re: Stanko]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 17:21



Zdravei Stanko,

mojesch li da mi dadesch tel.na tozi broker, bix iskala i az da go polzvam za otdavane pod naem,zastoto i az jivej v jujbina.

Predvaritelno blagodarj
Pozdravi
Tedi



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavica]  
Автор VladiSD (пътешественик)
Публикувано17.09.05 17:25



1. Писането с главни букви е неприемливо.
2. "БРОКЕРИТ" - брокеритЕ
3. "ХАРЕСЕ" - харесА
4. "НОО" - но
5. "ЗАМЕСЛИХ" - замИслих
6. "КОЛК" - колкО
7. Вероятно липсва едно "НО" преди "-НИЕ НЕ МУ ПОСОЧИМ ВРАТАТА"
8. "СМЕХОРА" - сме_хора
9. Странно е, но вместо запетаи има по четири точки или по три тирета. Въобще като цяло препинателните знаци също са тема непозната.

Някое хлапе се изживява като виртуален герои. Очевидно това не е правопис на адвокат-брокер, както е очевидно, че аз не съм дъвка "Орбит" без захар.



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavica]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.09.05 17:28



кервана си върви, кучетата си лаят...
мисля няма смисъл да спорим повече, след като не можете да разберете едно елементарно нещо - Да, компромиси винаги са се правили, правят се и ще се правят! Работата е там, че НЕ МОЖЕ ЕДНО И СЪЩО ЛИЦЕ ДА ЗАЩИТАВА ИНТЕРЕСИТЕ НА ДВЕТЕ СТРАНИ, ЗАЩОТО ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО!!! А точно това представляват АНИ в България - ни риба, ни рак.

така добре ли се вижда? не знам как да го направя да мига, за да се забелязва по-добре...

Освен това, за ваше най-голямо разочарование, ако приемем, че вие сте от добрите брокери, то сте едно изключително малко малцинство - както си личи от множеството изказани мнения на клиенти на АНИ - всичките са един дол дренки, а почтените и ИСТИНСКИ брокери май се броят на пръстите на едната ръка на оператор на банциг с 30-годишен стаж Тъжно, но вярно!!!

Just a genius



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: abc]  
АвторLAVlCA (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 17:34



ЗДРАВЕЙ ОТНОВО -НЕЗНАМ КОЙ И КАКВО СИ Е КУПИЛ -НО МИСЛЯ ЧЕ ТУК НЕ СЪМ НА ИЗПИТ ПО ПРАВОПИС ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО ....СЛЕД КАТО СИ БЯСЕН ,ЧЕ НАИСТИНА МОЖЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ПРОСТ НАРОД ....ДА ЗНАЕШ ФДУБЩЕ НЕ МИ Е ДО ПРАВОПИС -НО НАЛИ МЕ РАЗБИРАШ КАКВО ИСКАМ ДА КАЖА ААААА ТИ КАТО СИ ТОЛКОВА ОТВОРЕН И ЗНАЕЩ -ЗАЩО НЕ СЕ АРГУМЕНТИРАШ ,КОГАТО ГОВОРИШ ИЛИ ОБИЖДАШ НЯКОГО ... А НА ТЕБ КОЛКО ТИ Е УМСТВЕНИЯ БАГАЖ ...НИКОЙ НЕ ЗНАЕ ...НО МОЖЕ ДА ПРЕДПОЛОЖИ ....ПРАВЯ ЕВАЛА В ТОЗИ ФОРУМ САМО И ЕДИНСТВЕНО НА ---BLAKE --- ЗАЩОТО ,ТОЙ ГОВОРИ ,НО НЕ СИ ПОЗВОЛЯВА ЛУКСА НИТО ДА ОБИЖДА НИТО ДА КЛЕВЕТИ НЯКОГО ....ТОЙ ИЗКАЗВА МНЕНИЕ ...КЪДЕТО Е МЯСТОТО -В ТОЗИ ФОРУМ А СЕ ЧУДЯ САМА НА СЕБЕ СИ ЗАЩО СЕ ЗАНИМАВАМ С ТАКИВА КАТО ТЕБ ...НО ВСЕ ПАК БЪДИ ЩАСТЛИВ



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: abc]  
АвторLAVlCA (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 17:39



ЗДРАВЕЙ ОТНОВО -НЕЗНАМ КОЙ И КАКВО СИ Е КУПИЛ -НО МИСЛЯ ЧЕ ТУК НЕ СЪМ НА ИЗПИТ ПО ПРАВОПИС ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО ....СЛЕД КАТО СИ БЯСЕН ,ЧЕ НАИСТИНА МОЖЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ПРОСТ НАРОД ....ДА ЗНАЕШ ВОУБЩЕ НЕ МИ Е ДО ПРАВОПИС -НО НАЛИ МЕ РАЗБИРАШ КАКВО ИСКАМ ДА КАЖА ААААА ТИ КАТО СИ ТОЛКОВА ОТВОРЕН И ЗНАЕЩ -ЗАЩО НЕ СЕ АРГУМЕНТИРАШ ,КОГАТО ГОВОРИШ ИЛИ ОБИЖДАШ НЯКОГО ... А НА ТЕБ КОЛКО ТИ Е УМСТВЕНИЯ БАГАЖ ...НИКОЙ НЕ ЗНАЕ ...НО МОЖЕ ДА ПРЕДПОЛОЖИ ....ПРАВЯ ЕВАЛА В ТОЗИ ФОРУМ САМО И ЕДИНСТВЕНО НА ---BLAKE --- ЗАЩОТО ,ТОЙ ГОВОРИ ,НО НЕ СИ ПОЗВОЛЯВА ЛУКСА НИТО ДА ОБИЖДА НИТО ДА КЛЕВЕТИ НЯКОГО ....ТОЙ ИЗКАЗВА МНЕНИЕ ...КЪДЕТО Е МЯСТОТО -В ТОЗИ ФОРУМ А СЕ ЧУДЯ САМА НА СЕБЕ СИ ЗАЩО СЕ ЗАНИМАВАМ С ТАКИВА КАТО ТЕБ ...НО ВСЕ ПАК БЪДИ ЩАСТЛИВ



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavica]  
Автор vanio_l (непознат )
Публикувано17.09.05 17:43



Интересно ми беше да следя този диалог, в него една патка взе че научи азбуката, което си е живо доказателство, че имало някакъв интелект в тези пернати .
Да, ама като каза че всъщност защитавала пловдивските АНИ и ...нещо в мен взе, че се прекъса . Съвсем наскоро бях поканен от една агенция (пловдивска, аз съм от Пловдив) на оглед на мноого хубаво малко тухлено жилище (тъкмо като за мен). Когато отидох на мястото, се оказах пред стар панелен блок ?!? Естествено, помислих си че просто тук се чакаме и като се срещнем, отиваме на огледа . Е, тя дойде и ...влязохме вътре (в панелката) . Входа беше ужасно мръсен (на това по селата му казват кочина). Естествено нейното твърдение беше, че чистачката на входа преди седмица напуснала ама всеки момент ще дойде нова и... да не се притеснявам де.
Асансьора работеше (но също беше много мръсен)
Влязохме в жилището .... гледката беше отвратителна (по-зле от входа). Трудно ми бе да си представя, че тук са живели хора. БРОКЕРКАТА разпалено обясняваше колко е прекрасен апартамента и колко минимално освежаване трябва( направо никакво, да не се чудя а направо да се нанасям) и какъв късметлия съм. Въпросната панелка беше някъде около 47м2 (споменах ли течовете, не само в банята) и и искаха ...абе не помня колко всъщност, ама като извадих елката и го сметнах( разделих сумата на квадратните метри и и показах резултата, на което тя смаяно възкликна: ама вие така ли го смятате? ...и така и не ми каза как да го смятам ) и се получи 460евро/м2
Апартамента се намира в Кичук Париж, а НОВО строителство там може да се намери и за 330е/м2 (има такива оферти по вестниците, обаждал съм се, актуални са) ...чувал съм че има и за 320 , но не съм ги намерил още, признавам си.
Имал съм и други неволи с ПЛОВДИВСКИ брокери, цитирах този случай, защото е пресен.
Заключение: За мен ВСИЧКИ вие (брокерите) сте една долна и противна сган, а ако има изключение... е то още не съм го срещнал
Защо не напишеш, коя ти е агенцията, може пък да дойда да си поговорим



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: LAVlCA]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 17:48



>> ТОЛКОВА ПРОСТ НАРОД

Повтарям: не народа, а ти.

Освен това казах, че около 90% от брокерите на АНИ са некоректни, измамници и т.н.

Не съм казвал, че народът е прост, или че брокерите са патки.

За да обобщя, пак ше ти го кажа простичко: ти си проста патка.

Не ми е в стила да обиждам хората, но ти просто успяваш да ме провокираш!
(А ако забелязваш, не само мен)



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: VladiSD]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 17:50



ЗДРАВЕЙ - ТОВА ЧЕ ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ МИСЛЯ ,ЧЕ НЕ ПРЕЧА НА НИКОГО - 1 ВЪПРОС -ОТ КОГА ФОРУМИТЕ СТАНАХА ИЗПИТ ПО ЕЗИКОВА КУЛТУРА ,НЕ ЗНАЕХ ,НО ВЕЧЕ ЩЕ ЗНАМ. НЕ ИСКАМ ДА СЕ ОПРАВДАВМ ПРЕД ТЕБ ,НО КОГАТО СИ БЯСЕН ,ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА ТОЛКОВА ПРОСТ НАРОД ,ЗАБРАВЯЩ И ЗА ЗАПЕТАИ И ЗА ПРАВОПИС ,ЧУДЯ СЕ САМА НА СЕБЕ СИ--- ЗАЩО СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО С ВАС .... ИСКАМ ДА ВИ УБЕДЯ ,В ТОВА ,В КОЕТО ВИЕ САМИ НЕ ИСКАТЕ ДА ПОВЯРВАТЕ -ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО -ТАКА ЧЕ СПИРАМ -ОПРАВЯЙТЕ СИ -АЗ СЪМ ДОВОЛНА ОТ ЖИВОТА И ОТ РАБОТАТА СИ -КОЙТО ИЗБИВА КОМПЛЕКСИ И ТЪРСИ С НЯКОЙ ДА СЕ ЗАЯДЕ БЕЗ ДА Е ОЧИ В ОЧИ С НЕГО .....ДА НАМЕРИ ДРУГИ БОДАЛИ ... АЗ БЯХ ДО ТУК - НО ВСЕ ПАК ВИ ЖЕЛАЯ И НА ВАС КЪСМЕТ



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavica]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано17.09.05 17:54



да вмъкна нещо за големите букви - по света има нещо, наречено ЕТИКЕТ. същото нещо, но в Интернет, се нарича НЕТИКЕТ, та според НЕТИКЕТ-а, писането с големи букви обикновено означава КРЕЩЕНЕ, а от друга гледна точка, се чете доста по-трудно, сега стана ли ти по-ясно дали пречиш или не?

между другото, в най-лявата част на клавиатурата има едно копче, на което пише [Caps Lock], а горе вдясно може би свети малко зелено светодиодче... вземи натисни въпросното копче толкова пъти, че да угасне светодиодчето...

баси, ти май наистина си от тъпите парчета!!!

Just a genius



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: vanio_l]  
АвторLAVlCA (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 18:28



ЗДРАВЕЙТЕ -НЕ НЯМА ДА ВИ КАЖА ПЛОВДИВСКАТА АНИ -НЕ ЗАЩОТО МЕ Е СТРАХ ОТ СРЕЩА С ВАС , А ЩЕ ДАМ МАТЕРИАЛ НА "ЛОЯНИ КОЛЕГИ" -ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА НИ ПЛЮЯТ ХОРА ,КОИТО ДОРИ НЕ СА ЧУВАЛИ ЗА НАС ,НО САМО И САМО ДА СЕ НАПРАВЯТ НА ВЕЛИКИ -КАТО МНОГО ХОРА В ТОЗИ ФОРУМ - А И ДРУГО - КАКТО ВЕЧЕ КАЗАХ, ОТ ИМА МНОГО ДОВОЛНИ ,НО ИМА И ТАКИВА ,КОИТО НЕ СА НИ ХАРЕСАЛИ ...ТАКА , 4Е АЗ СЕ УМОРИХ ДА СПОРЯ И УВЕЩАВАМ ,4Е НЕ ВСИЧКИ АНИ ,СА ЕДНАКВИ -ТАКА ,ЧЕ СПИРАМ ДО ТУК .ИМАМЕ СИ ДОСТАТЪЧНО РЕАНИ ДОВОЛНИ КЛИЕНТИ ,НА КОИТО БЛАГОДАРИМ ОТ СЪРЦЕ ЗА ДОВЕРИЕТО ,ЧЕ НИ ПРЕДПОЧЕТОХА ПРЕД МНОГОТО ДРУГИ КОЛЕГИ -ТЕ ВОДЯТ ТЯХНИ ПОЗНАТИ ,ТЕЗИ ДР..ВОДЯТ ДРУГИ И ТАКА ,БЛАГОДАРИМ НА БОГА ,НЕ СМЕ ОСТАНАЛИ БЕЗ РАБОТА ... А НА ВАС ЩЕ КАЖА ,КОЙТО ТЪРСИ НАМИРА ДОБРАТА АНИ ..ВЕЧЕ ИМА ТОЛКОВА МНОГО ИНФОРМАЦИЯ И РЕКЛАМИ ЗА АНИ , ЧЕ НЕ МИСЛЯ ЗА НЕОХОДИМО -АЗ ТУК ТОЧНО ДА СИ ПРАВЯ САМОРЕКЛАМА -ИМА ЕДНА СТАРА ПОГОВОРКА -ЧЕ КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МАЛЧАТ -ТАКА ,ЧЕ ---ФАКТ Е ,ЧЕ СМЕ ТОЛКОВА ГОДИНИ НА ПАЗАРА -ВСЕ МЛАДИ НАДЪХАНИ И ИМАЩИ ХАС ЗА РАБОТА БРОКЕРИ ДОКАЗВА КАКВО МОЖЕМ И КАК ГО МОЖЕМ ... ЖЕЛАЯ ВИ КЪСМЕТ И ДАНО ДАДЕ ГОСПОД ДА СЕ СРЕЩНЕМ В БЪДЕЩЕ - И ДА ВИ ПОМОГНЕМ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.