Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Неволи с брокеринови [re: abc]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 18:56



[otkacham -УМОРИХ СЕ ,ЧЕСТНО -ДА СПОРЯ С ХОРА ,КОИТО , АМА ХЕМ НИЩО НЕ РАЗБИРАТ ОТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ -ХЕМ СА МНОГО ОТВОРЕНИ ... АЗ БЯХ ДО ТУК- 1 ПРОСТ ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА СПОРИ С ТОЛКОВА ХОРА НАВЕДНАЖ , ТАКА ,ЧЕ АЗ ЩЕ ЗАМЪЛЧА ... НЯМА ДА ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ ЗА ТОЗИ ИЛИ ОНЗИ , НО ИЗГУБИХТЕ ЕДИН СЪБЕСЕДНИК , С КОЙТО МИСЛЯ НЕ ВИ Е БИЛО СКУЧНО .... НА ВСИЧКИ ВАС ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ .... А АЗ НЕКА ДА СЪМ ПРОСТА ,НО ЗА ПОСЛЕДНО МОГА ДА ВИ СПОДЕЛЯ --- САМО МОЖЕТЕ ДА МИ ЗАВИЖДАТЕ - ВИЕ -УМНИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ- НА ПАРИЧКИТЕ ,КОИТО СИ ИЗКАРВАМ КАТО БРОКЕР... ПЪК НЕКА ДА СЪМ ПРОСТА -ХАХАХАХА - ЕДНА МНОГО... ПРОСТА БРОКЕРКА ВИ КАЗВА 4АОООО -НАМЕРЕТЕ СИ ДРУГ БАЛЪК -ДА ВИ ЗАБАВЛЯВА



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: abc]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 19:11



[otkacham -УМОРИХ СЕ ,ЧЕСТНО -ДА СПОРЯ С ХОРА ,КОИТО , АМА ХЕМ НИЩО НЕ РАЗБИРАТ ОТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ -ХЕМ СА МНОГО ОТВОРЕНИ ... АЗ БЯХ ДО ТУК- 1 ПРОСТ ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА СПОРИ С ТОЛКОВА ХОРА НАВЕДНАЖ , ТАКА ,ЧЕ АЗ ЩЕ ЗАМЪЛЧА ... НЯМА ДА ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ ЗА ТОЗИ ИЛИ ОНЗИ , НО ИЗГУБИХТЕ ЕДИН СЪБЕСЕДНИК , С КОЙТО МИСЛЯ НЕ ВИ Е БИЛО СКУЧНО .... НА ВСИЧКИ ВАС ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ .... А АЗ НЕКА ДА СЪМ ПРОСТА ,НО ЗА ПОСЛЕДНО МОГА ДА ВИ СПОДЕЛЯ --- САМО МОЖЕТЕ ДА МИ ЗАВИЖДАТЕ - ВИЕ -УМНИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ- НА ПАРИЧКИТЕ ,КОИТО СИ ИЗКАРВАМ КАТО БРОКЕР... ЕДИН НЕКАДЪРЕН И НЕМОЖЕЩ БРОКЕР НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛЪЖЕ КЛИЕНТА И ДА МУ ВЗЕМЕ ПАРИЧКИТЕ ОТ ПОРТФЕЙЛА -НАЛИ ????ПЪК НЕКА ДА СЪМ ПРОСТА -ХАХАХАХА - ЕДНА МНОГО... ПРОСТА БРОКЕРКА ВИ КАЗВА 4АОООО -НАМЕРЕТЕ СИ ДРУГ БАЛЪК -ДА ВИ ЗАБАВЛЯВА



Тема Имам един музикален фрагмент - поздрав за тебе:нови [re: lavica]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано17.09.05 23:29



"МАМА ТИ ДЕЙБАААА !"
цитат - всеобщия варненски любимец - Бичето.



Тема Re: Имам един музикален фрагмент - поздрав за тебе:нови [re: jamie]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 00:02



HAHAHAHA - ZA SETEN PAT SE UBEDIX KOLKO KOMLEKSIRAN I JALAK NAROD IMA V BALGARIA -A V TOZI FORUM VI IMA I V IZLI6AX .... KAZVAM VI SBOGOM ..... TOLKOVA STE JALKI ,KOLKOTO NE MOJETE DA SI PREDSTAVITE NE SE DRAZNIA DORI OT OBIDITE VI -ZA6TOTO SE UBEDIX ,4E VIE EDNO I SA6TO SI ZNAETE I SAMO TOVO POVTARIATE --- VSI4KI ,KOITO MIGAT DA KAJAT NE6TO SMISLENO ----SA PROSTI I TN... A VIE UMNITE POVE4E OT 1 SMISLENO IZRE4ENIE NE MOJETE DA KAJETE -ZATOVA NE SMIATAM DA SE UNIJAVAM POVE4E I DA VI UDISVAM NA AKALA -DA VI OTGOVARIAM I OBIASNIAVAM KAKVOTO I DA I BILO PAK KAZVAM ,NAMERETE SI DRUG BALAK DA VI SLI6A -AZ BIAX DO TUK



Тема Ниенови [re: lavica]  
Автор jamie (пристрастен)
Публикувано18.09.05 09:34



балъка (тебе) сме го намерили - да ни забавлява.
И ще уйдисваш на акъла ни и за в бъдеще - защото без клиенти брокера е нищо. Това за жалките и комплексирани бих ти го припомнил очи в очи но едва ли ще опра до тебе да ми вършиш работа - на куци костенурки не залагам Инак можеше да се окажеш и бита, и ебана (пак от онова слънчево поздравче - препоръчвам ти да намериш клипа). Откъде да знам - може пък точно това и да търсиш - и затова да си тук



Тема Re: Ниенови [re: jamie]  
АвторLavicata (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 13:34



xaxaxa - Здравей отново -дали съм куца костинурка или не -незнам -,но само ще ти кажа ,че в П-в има хиляди агенции -Но нашата в този форум я препорачват хората ,които са ни ползвали услугите.Прочети мнението на ПРЯКОРА ,който препоръчва на LU6I- добрите агенции на които е попадал./те са само 3 изброени/Така ,че ако се вслушаш в съветите на клиентите от този форум ,няма начин да не дойдеш при нас.Ти мен надали ще ме познаеш ,но аз теб -Гаранция ще те позная.Такива селски тарикати като теб си личат от километри.Тогава ще се срещнем очи в очи -И аз ще ти покожа ,как ще те забавлявам и уйдисвам на акала.А боя и е...ето -ще ти го оставя за десерт. И наистина за последно -Опазил ни БОГ от такива клиенти като теб. СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА КОЛЕГИТЕ СИ ,КОЙТО МАЛКО КЪСНО СЕ СЕТИХА ДА МЕ ЗАЩИТАВАТ , НО ВСЕ ПАК СЕ НАМЕРИХА И ТАКИВА .ПОКЛОН ПРЕД ТЯХ



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: LAVlCA]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 13:55



ААА за последно и на теб ще кажа -Влез в мнението на" прякора " ,които обяснява на LU6i от кои агенции е доволен -те са 2-3 -така ,че не е трудно да ни намериш -НИЕ ИЛИ АЗ РАБОТЯ В ЕДНА ОТ ТЯХ . Ако решиш ,заповядай .Ние сме там и ще те чакаме .



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: LAVlCA]  
Авторlavica (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 14:19



ААА за последно и на теб ще кажа -Влез в мнението на" прякора " ,които обяснява на LU6i от кои агенции е доволен -те са 2-3 -така ,че не е трудно да ни намериш -НИЕ ИЛИ АЗ РАБОТЯ В ЕДНА ОТ ТЯХ . Ако решиш ,заповядай .Ние сме там и ще те чакаме . МНОГО ПРОСТОТИИ ПРОЧЕТОХ В ТОЗИ ФОРУМ -ТОВА МЕ ПОДТИКНА НАЙ -НАКРАЯ ДА ВИ ПОДСКАЖА КЪДЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ НАМЕРИТЕ . ТОВА Е МОЖЕ БИ ПОСЛЕДНОТО МИ ВЛИЗАНЕ ТУК ,В ТОЗИ ФОРУМ ,ТАКА ЧЕ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА МЕ ПЛЮЕЕТЕ ,МЕН МЕ НЯМА .НЯМА КОЙ ДА ВИ ОТГОВАРЯ И ПАК КАЗВАМ- ЗАБАВЛЯВА



Тема Re: Неволи с брокеринови [re: мaлko мишлeнцe]  
Автор Little wonder (wondering)
Публикувано18.09.05 15:38





keep wondering


Тема Re: Неволи с брокеринови [re: lavica]  
Автор мaлko мишлeнцe (червено зло)
Публикувано18.09.05 19:18



Виж сега, четкох всичко написано от теб и имам една молба. Кажи си името, защото дори агенцията, в която работиш, да е читава, хората да те избягват точно теб. Доказа, че си некомуникативна и доста неграмотна. Форумите не са изпит по правопис, но пък писането на един човек говори недвусмислено за езиковата му култура. Също така, като типичен лош брокер не спазваш етикета, определен тук - кирилица и малки букви. Не ми казвай, че ще си пишеш, както искаш. Това ти поведение показва още веднъж що за човек си. Нещо като - не трябва да се лъжат клиенти, но пък защо да спазваме това правило, като можем да не го спазваме...
Съжалявам, че трябваше да те нападна така лично, но ти уби и малкото надежда, която оставих в тази тема. А тя е, че наистина имя свястни и грамотни брокери, които си разбират от работата. За съжаление, ти показа, че не си от тях. Толкова от мен.

Редактирано от мaлko мишлeнцe на 18.09.05 20:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.