Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 18.05.24 
Градове
   >> Ямбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Валерос" без климатицинови  
Автор sol_lam (хайде пак)
Публикувано21.07.08 10:45



Наложи ми се да пътувам на 15-ти до София с автобус и избрах фирма "Валерос". Следобедният им курс от 15 ч., в най-големите жеги, бе изпълнен от автобус с доста мърляв вид, а с влизането и тръгването установихме, че климатикът просто не работи. Шофьорът спря, рови нещо отзад, бабичките италианки си вееха с ветрилата, после заяви, че някакъв ремък бил скъсан и имал резервен да оправи нещата при почивката, но това така и не се случи и 4 часа се пържихме срещу 17 лв. Съветвам ви да не рискувате да ви се случи същото, аз смятам за в бъдеще никога да не ползвам услугите на фирма "Валерос". Има още 2 конкурентни фирми за щастие.



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: sol_lam]  
Авторнapyraнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 12:26



Знаеш ли от колко време категорично не пътувам с "Валерос" - от 4 години и половина! Бях толкова просташки наругана от стюарда, защото дублирал местата и искаше аз да стана, за да седнат следващите със същите места като нашите. Пълен абсурд! Но добре, че при наличието на конкуренция имаш избор.



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: sol_lam]  
Автор tonzos_justice (Born To Be RED)
Публикувано21.07.08 19:51



Аз пък винаги пътувам с Валерос. Не знам за какъв автобус говориш, но аз съм се качвал само в нови. Часовете им за пътуване са много удобни за работещи хора до София.


НАЙ-ГОЛЕМИЯТ!

Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: tonzos_justice]  
Автор sol_lam (хайде пак)
Публикувано28.07.08 08:38



За автобуса, който изпълни курса от 15 часа на 15-ти юли - истински, реален и съвсем не нов.



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: sol_lam]  
АвторYAMBOLARMY (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 02:59



патувай със 4астен самолет



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: YAMBOLARMY]  
Авторepep (Нерегистриран)
Публикувано15.08.08 20:34



Аз пътувам предимно с Дичони.От Валерос са много неучтиви и нелюбезни.Скоро научих,че истинският собственик на Валерос е Любен Корнезов.Така си перял парите и затова не му пукало дали ще са доволни пътниците или не.Важното било да се препират комисионните.



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: epep]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано16.08.08 12:54



Пътувах миналата седмица с Валерос към София и няколко дни след това с Юнион Ивкони към Ямбол. Валерос возят на 17лв. а Ивкони на 20лв. Разликата не е малка. Ивкони обаче не са много популярни явно и в автобуса бяхме около 6-7 човека, което мен лично ме радва защото ти е спокойно и широко. Автобусите на софиянците са чисто нови макар и не кой знае колко луксозни. Изобщо засега ако ми се налага да пътувам към Сф. и ми пасва часа ще препочитам Ивкони.

А, да. Ивкони пристигнаха точно според разписанието докато Валерос закъсняха с 20мин. за което замалко да изтърва връзката си на автогарата в София. Това не е особено коректо, закъснението е около 9% над времето на пътуване което е много.



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: ying_yang]  
Автор K9 (член)
Публикувано20.08.08 13:38



Ивкони да пуснат малко реклама в градани ние си знаем Валерос и Дичони по едно време имаше и Глобус....



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: K9]  
Авторnp_petrova (Нерегистриран)
Публикувано13.09.08 20:17



Как изобщо може здравомислещ човек да пътува с Валерос.Какво като им е билета 17лв.За какво - за арогантните им и нечистоплътни стюарди?Обслужването им е под всякаква критика - блудкаво и вкиснато кафе, минерална вода може и да получите,ако разбира се стигне и за вас.Единственото им предимство са следобедните им часове за София.Аз пътувам всяка седмица и то единствено с Дичони и Ивкони!Наистина билета на Ивкони е 20лв., мислите ли че 17левката на Валерос ще продължи дълго време?!А и срещу 20те лева на Ивкони получавате "истинско"кафе,мин.вода,нат.сок и др.А най-вече получавате комфортно пътуване.Все пак сме европейци и избора си е изцяло наш!



Тема Re: "Валерос" без климатицинови [re: np_petrova]  
Автор djondoy (минаващ)
Публикувано13.09.08 23:49



Айде направи една реклама на Ивкони .. В противоречие с написаното пътувах 3-4 пъти в полседния месец с Валерос , доволен съм ВИНАГИ климатиците си работиха (явно това е било изолиран случай) , и от Дичони съм доволен . Нечиатоплътен стюард не съм видял (тва са фантасмагорий на някой ) , Ивкони да ме прощават ама , ако ще и 5 кафета да ми дадат 20 лева няма да дам за билет до София . Пътувам САМО с Валерос и Дичони .
BTW Минерална вода ВИНАГИ съм получавал
BTW2- НИКОГА не правете грешката да пътувате с ЕтапАдрес - неработещи (наистина)климатици , арогантно отношение , дори не ми дадохда билет , а си взеха парите .
BTW3 Минусът на Валерос е чче пускат стари автобуси до Пловдив , но смятам , че ще се промени това .




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.