Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 19.04.24 
Градове
   >> Ямбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Три хубави неща от Г. Славовнови  
Автор mitko8O (член)
Публикувано21.03.09 22:44



Понеже в българия всички разбират от футбол и политика и понеже Бербатов се контузи и за футбол ми е мъка да говоря , ми се иска да поговорим за политика . Досега в други теми редовно се плюе по кмета Георги Славов и екипа му , нека все пак да се опитаме да намерим позитивното в управлението му , ще си имаме мол , дай боже и вода редовно ще имаме ..... имаме и футболен отбор във "В" група ..... какво още незнам , незнам и дали тези неща са плод на работата на кмета . Мнозинството сред което и аз не сме големи фенове на управлението му , а останалите какво мислят ?

Моля всеки който харесва и по някакав начин подкрепя това управление да се изкаже , а защо не да ни убеди че то е добро .



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славов [re: mitko8O]  
Автор djondoy (член)
Публикувано21.03.09 22:54



Т'ва някакъв виц ли , е ? Ако беше поне МАЛКО запознат щешпе да знаеп . че Славов няма НИЩО общо с изграждащият се МОЛ , защото тази сграда бе продадена от кмета Тодоров на фирма А-ВиаКом за около 3,5 млн. лева , за футболния отбор , споко скоро отбора няма да го има.... за водата кви пет лева ... ? Проекта за тласкателя е на МРРБ . За 1,5 година мандат в слово на Славов думата инвестиция не е присъствала ....



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славовнови [re: mitko8O]  
Авторred army (Нерегистриран)
Публикувано22.03.09 11:13



най хубаво от всичко е че помага на баскетболния отбор,не вярвам да има некой да го отрече.



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славовнови [re: mitko8O]  
Автор mitko8O (член)
Публикувано23.03.09 11:10



djondoy ясно ми е че нямат нищо общо със сегашния кмет ... прочети по-добре какво съм написал .... бтв темата е не какво не е направил , а какво е , ти сещаш ли се нещо ?



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славов [re: mitko8O]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано23.03.09 11:16



Аз, макар че се смятам за що годе информиран за ставащото в икономиката на Ямбол не мога да направя едно нещо... Колкото и да си блъскам главата не мога да се сетя за 1 (едно) нещо което е направил Славов за Ямбол. За година и нещо "управление" единственото с което той изпъкна

са средствата за благоустрояване на циганския квартал.
Въпреки това не съм излишно злонамерен и ще се радвам някой да ме обори и да ми изброи ясно и с факти доказателства за направено от Славов.



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славовнови [re: ying_yang]  
Автор mitko8O (член)
Публикувано27.03.09 12:26



Значи е помогнал на една доста голяма част от населението на Ямбол





Тема Re: Три хубави неща от Г. Славовнови [re: mitko8O]  
Автор K9 (ентусиаст)
Публикувано27.03.09 14:05



по време на изборите ...



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славовнови [re: mitko8O]  
Автор K9 (ентусиаст)
Публикувано31.03.09 19:58



В Ямбол: Днес няма, утре има

Кабинетът постави в шах община Ямбол. В първия вариант на правителственото постановление тя отсъстваше от списъка на “намазалите” общини. Това предизвика и гневния коментар на кмета Георги Славов (виж горе).

Вчера обаче неговите притеснения излязоха несъстоятелни. Оказа се, че кабинетът е предвидил 260 хил. лв. за общината - за ремонт на детски градини. Местните политици цял ден се чудеха как така в единия ден няма пари, а на следващия те се появяват.

Иначе Ямбол кандидатства с 4 проекта за ремонт на инфраструктура на обща стойност 18 702 000 лв. Единият от тях за близо 4,4 млн. лв. е завършен, но не е разплатен. Останалите са нови проекти, които обаче няма да получат финансиране.

в. Труд



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славовнови [re: K9]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано31.03.09 23:17



Аз разбрах, че правителството отпуска 500млн. за харчене. Ако е така Ямбол където живее около 1% от населението трябва да получи 5млн. Така че 260х. са прах в очите.



Тема Re: Три хубави неща от Г. Славовнови [re: K9]  
Автор mitko8O (член)
Публикувано01.04.09 14:04



В период на задълбочаваща се криза най-важното е да не се допусне бум на безработицата .... търсенето е намалено ==> производството също , тези инфраструктурни проекти са идеална възможност да се осигури нужната заетост за просперитета на града . Защо по тях няма финансиране ? И btw за колко ремонта на детски градини ще стигнат 260хил. лв ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.