Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 18.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Продавам Тамагочинови  
Автор mitko8O (член)
Публикувано12.03.09 01:20



Толкова ли нищо не се случва в Ямбол че е такава скука във форума , не че предпочитам новини от сорта на тези във Варна и Перник но все пак ..



Тема Re: Продавам Тамагочинови [re: mitko8O]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано12.03.09 15:58



Форума на Варна наистина и той е пълна скука ама все пак някой драсва по нещо. За този на Перник не бях забелязал, че съществува. Обаче темите са доста показателни: Перник - най гадния град; Хотели в Перник? "Струма" съкс! Ckитниk. Изобщо красота


Аз лично във форума пиша ако вида интересна тема започната от друг или ако има нещо което ме вълнува. Няма какво да се насилваме да пишем зорлем(н)



Тема Re: Продавам Тамагочи [re: ying_yang]  
Автор mitko8O (член)
Публикувано12.03.09 21:40



хахаха Добър ретур :)
бтв аз говоря за тея убийства дето станаха там , няколко дни ги говорят по новините тея градове



Тема Re: Продавам Тамагочинови [re: mitko8O]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано14.03.09 00:36



Днес сутринта гледах БТВ от Хасково. Оказа се, че хората там като цяло са доволни от кмета си. Развивал се града, според някой дори повече от всякога. Не мога да не правя аналогия с Ямбол защото двата града са почти еднакви като големина. Ако Бареков "цъфне" пред Безистена много ме съмнява някой изобщо да каже и две хубави думи за сегашния кмет. Той за година и нещо се отличи с това, че с нищо не се отличи. Поредната мижитурка на кметския стол в града ни. А за това колко важен може да е кмета за един град дори и при БГ условията мога да дам много много примери. Така, че не става Г. Славов да се оправдава с някой друг. За калпавото му управление което ми прилича по-скоро на носене по течението си е виновен само той.



Тема Re: Продавам Тамагочинови [re: ying_yang]  
Автор mitko8O (член)
Публикувано21.03.09 22:33



Хасково си е хасково и незнам дали можем да го сравняваме с Ямбол , кмета им според някои журналистически разследвания се оказа също не много чист и ако е виновен дано го осъдят.



Тема Re: Продавам Тамагочинови [re: mitko8O]  
Автор mitko8O (член)
Публикувано21.03.09 22:35



Така и така сме влезли в тази полемика .... пускам тема да видим ще се намери ли някой който да одобрява сегашният кмет и действията му.



Тема Re: Продавам Тамагочинови [re: mitko8O]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано23.03.09 11:10



По-коректно щеше да е ако зададеш въпроса: "ще се намери ли някой който да одобрява сегашният кмет и БЕЗдействията му...". Защото за година и нещо аз не видях нещо направено от този кмет - и ремонта на булевардите и инвестициите на частни фирми и всичко което може да се каже, че е значимо е започнато през предния мандат на Киро. Аз твърдя, че именно той (Киро) бе най успешния кмет на Ямбол ако не изобщо, то със сигурност за 20-те години след 1989.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.