Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 26.04.24 
Градове
   >> Ямбол
*Кратък преглед

Тема Служителите в ямболската окръжна болницанови  
Автор K9 (ентусиаст)
Публикувано15.02.09 18:55



Искам да ви попитам според вас, служителите в Ямболската окръжна болница, които се наричат доктори, Лекари ли са или касапи ?

Една позната жена около 55 години си открива кучешка тения и херния решава да се оперира, и ямболския касапин Попов, решава да направи две операции в една. След 6 часа упойка жената не се събужда

. Може ли такова безобразие, при плануване на операция да убиеш човек!

Много ви моля ако не дай си боже се стигне до операция, не давайте на некъдърниците от ямболската болница да ви режат защото не се знае дали ще се събудите след упойката!!!

Бог да ни пази от касапите !!!



Тема Re: Служителите в ямболската окръжна болницанови [re: K9]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано16.02.09 15:51



Изивнявай, ама не си спомням да е имало такъв хирург н Ямбол, поне преди 10-на години
Я разкажи кой е тоя?



Тема Re: Служителите в ямболската окръжна болница [re: Gyly]  
Автор K9 (ентусиаст)
Публикувано16.02.09 18:34



Не знам не съм сигурен така чух, но когато имам възможност да се срещна с близките на жената ще питам точно кой е бил този некъдърник. Ще му напиша името тук!



Тема Re: Служителите в ямболската окръжна болницанови [re: K9]  
Автор tonzos_justice (ReD LiOn)
Публикувано16.02.09 19:49



Разбери първо точната истина и тогава ще бъде коректно да се пишат имена.

Инъче жалко за жената. Дано да е в по-добър свят.



Тема Re: Служителите в ямболската окръжна болницанови [re: tonzos_justice]  
Автор K9 (ентусиаст)
Публикувано16.02.09 20:23



Разбрах че не е Попов защото дайствително няма такъв хирург. Но имали значение името след като утрепа жената, знам и за други случай с летален изход от ямболските касапи.

Ще разбера името и ще го напиша!



Тема Re: Служителите в ямболската окръжна болницанови [re: K9]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано17.02.09 23:38



Виж сега, нека не навлизаме в подробности. Само искам да вметна, че може да има 101 причини жената да не се събуди. Пък и това понятие "Не се събудила" емного относително. Може проблемът да е бил не в хирурга, а в анестезиолога (нали помните случай в Пирдоп май беше с неправилната интубация и детето почина, а се самоуби хирурга дето имал 30 години стаж и име и авторитет), може да е имала кофти сърдечно заболяване и да не е знаела, може да е пиела лекарства някакви и да не е казала (щото е сметнала, че не са съществени), може... хиляда неща. Алергична реакция може да е било (и аз го "преживях", в смисъл направила съм алергичен шок по време на даване на анестезията, ама съм извадила късмет с готин анестезиолог

, та още мърдам).... ей такива нещица ми се въртят в главата.



Тема Re: Служителите в ямболската окръжна болницанови [re: Gyly]  
Автор K9 (ентусиаст)
Публикувано25.02.09 15:55



Бил е Попов така ми казаха близките на жената. Може човекът да се е учил!

Gyly случват се подобни работи, но в Ямбол, много често спрямо ВМА. Две операции не се правят на един път (за 6 часа), просто много ме яд че са толкова некъдърни, трепят познати без да им мигне окото... много ме яд!!!!!

И само да спомена, че има и добри хирурзи в Ямбол: Тредндафилов (оперира ме преди време в Сливен) , Топчиев и Боризанов, другите още се учат....






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.