Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 05.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Абе какъв е този МОЛнови  
Автор tonzos_justice (pure)
Публикувано12.11.08 21:48



Минах онзи ден да видя как върви обновяването на огромната сграда до общината и гледам пред нея заляти основи. После разбрах, че щяло това да е МОЛ. Разкажете какъв ще е този МОЛ, колко ще е голям и тн. Не бях идвал 2 месеца в Ямбол и много нови магазини. Улиците се правят, нови тротоари и тн. Браво





Тема Re: Абе какъв е този МОЛнови [re: tonzos_justice]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано13.11.08 00:59



Хм, МОЛ? Това ще да е подземния паркинг на сградата. Поне така ми изглежда





Тема Re: Абе какъв е този МОЛнови [re: ying_yang]  
Авторroлям rpaд , xyбaви xopa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 19:39



Точно така подземен гараж





Тема Re: Абе какъв е този МОЛнови [re: tonzos_justice]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано18.12.08 08:51



Хе-хе, прииска ви се МОЛ...и магазините се правели, и улиците, и тротоарите...

Навсякъде се правят, нали сме в Европа
Ето един друг град, немного далечен от вашия колко европейски изглежда: http://www.youtube.com/watch?v=m8ibKnIN5v0


Бъди себе си

Тема Re: Абе какъв е този МОЛнови [re: yogimax]  
Автор apple-juce (непознат )
Публикувано18.12.08 11:06



На теб yogimax бих ти казал следното,ти просто избиваш комплекси бе човек.По памет ми е останало,че ти никога не си идвал в Ямбол,а с това Хе-хе кво искаш да кажеш,не е вярно,че навсякъде се правят.Предишните некадърници не обръщаха толкова голямо внимание на това,затова сега прави впечатление.А за това което ни се е приискало,то вече е факт,мисля,че до месец два ще е открито официално.А пък на второто такова,което ни се е приискало много скоро ще му направят първа копка.По начина,по който злобееш ми приличаш на сливенски циганин, нищо,че си от Шумен.А снимката на вашата Billa може да я изтриеш,защото ми прилича на военен гараж,нашата е по-хубава,двуетажна с ескалатор.Ама ти да не се притесниш ей! И продължавай да снимаш,добре го правиш.



Тема Re: Абе какъв е този МОЛнови [re: apple-juce]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано18.12.08 11:12



Ескалатор има и в Шумен и то от няколко години, не от сега, в Шумен сити център. Така че и тук издишате. А когато в Шумен Билла беше открита вие още не бяхте я сънували вашата, понеже тук беше третият град с Билла след София и Пловдив, дата на откриването тук беше септември 2001 г. Знаеш ли как ще ти повярвам, че Билла ви е с ескалатор и на два етажа...Те в Сливен я намалиха и разделиха като отдадоха на друга фхирма половината от единствения етаж, та при вас ли ще има два етажа...

Бъди себе си

Редактирано от yogimax на 18.12.08 11:12.



Тема Re: Абе какъв е този МОЛнови [re: yogimax]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано18.12.08 15:09



Айде поредния местен шовинист по форумите. Досега си мислех от няколкото ти поста, че си разбран и умен човек, но май нещо съм сбъркал. Какъв е смисъла да си мерим Билите. Факт е, че магазина на австрийците в Ямбол е на два етажа с ескалатор между тях. На втория етаж обаче има Техномаркет. Точно с шуменския магазин на Била не трябва да се хвалиш защото той се оказа пълен резил за града. Фактите:
Само година след като бе отворен австрийците решиха да съдят общината защото ги е измамила с данните за населението на града обявявайки данни за жувущи по адресна регистрация отпреди възродителният процес. Тогава в Шумен по документи живеят 112х.д. докато през 2001г. са с повече от 20х. по-малко.
Т.к. оборотите реализирани в магазина бяха малко преди около 3г. Била отдаде част от имота си за ползване от Техномаркет (точно както е станало и в Сливен и в Пазарджик както явно и сам знаеш).
Самите шуменци не харесват магазина - мнение на мои познати с които съм говорил. Стоките са залежали, обслужването на ниско ниво и т.н. Самия магазин е от старите неугледни жълти ламаринени сандъци които вече не се правят.
Факт е че магазина в Ямбол изглежда много добре за супермаркет, всичко е чисто и приятно и лично аз с удоволствие пазарувам там





Тема Re: Абе какъв е този МОЛ [re: ying_yang]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано18.12.08 15:15



Реших само да се позаиграя с вас, нищо сериозно

Точно с магазин не бих се гордял, има толкова много други ценни неща в моя град. Просперитет на град не се прави с търговия...

Бъди себе си

Тема Re: Абе какъв е този МОЛ [re: yogimax]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано18.12.08 15:27



Алъш вериша е благо само в Близкия изток





Тема Re: Абе какъв е този МОЛнови [re: ying_yang]  
Автор apple-juce (непознат )
Публикувано18.12.08 20:45



Няма лошо,позаиграй се,ама ако се пипнеш между краката ще си играеш по-хубаво. А за просперитета как се прави,усещам,че пак не си в час.
Сегашното Ви управление на Шумен е червено с фесове и забрадки,като тези които съсипват България в момента и ни направиха за смях в цяла Европа.
А в Ямбол същите боклуци са колкото пръстите на едната ми ръка,стоят навряни в ъгъла и никой не ги бръсне за слива.Просперитета се прави от образовани хора с хъс и желание,които знаят как,а не от крадливи малоумни лайнари на които Доган им казва къде да крадат,а ако не могат ги застрелва и после се прави на шут. Мисля,че при нас нещата се отпушват и то е видимо от всички,а вас май още ще Ви клатят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.