Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 17.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде да ходим на моренови  
Автор tonzos_justice (Born To Be RED)
Публикувано30.07.08 20:03



Кажете къде сте били или ще ходите на почивка на море?

Много народ плюе против българското черноморие, но аз мисля да отида на Созопол и Несебър. Бях преди 2 месеца на о. Корфу и мога да кажа, че нашето море е по-добро. Трябва само да си оправим обслужването и да има квалифицирани кадри. Като нашият пясък рядко се вижда. В Йонийско море много камънаци и си чупиш краката. А водата е доста солена и като глътнеш малко вода и...ти си запалва гърлото. Цените при нас не са много високи, защото ако плащаш на нашето море 10 лв за обяд, в Гърция се дават 10 Е. Всичко е по 2. Гърците ни бият с пакетите ал инклузив и нищо друго.

Редактирано от tonzos_justice на 30.07.08 20:06.



Тема Re: Къде да ходим на моренови [re: tonzos_justice]  
Авторqmboliqta (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 22:09



ami az na 4ernomorec tam si rezervirahme staq



Тема Re: Къде да ходим на море [re: qmboliqta]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано30.07.08 23:34



Зависи какво търсиш. Ако искаш як купон може Слънчев бряг, може Созопол. За по-спокойните Албена, Шкорпиловци. Абе само яка компания да има друго не ти трябва. А цените са всякакви - има и евтино има и по-скъпо. Дето се викан има за всеки джоб и вкус





Тема Re: Къде да ходим на моренови [re: ying_yang]  
Автор K9 (член)
Публикувано31.07.08 00:46



Забелязал съм Събота и Неделя на Крайморие (бургас) виждам много познати лица.И там има повече коли с Ямболска регистрация от колкото с Бургаска



Тема Re: Къде да ходим на моренови [re: ying_yang]  
АвторViki (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 15:12



Шкорпиловци си е доста тихо и спокойно местенце, но си е студено там. Моите предпочитания са повече за южното черноморие-Царево, Ахтопол, Поморие. Все пак си мисля, че където и да се отиде по нашето Черноморие, все ще е добре.



Тема Re: Къде да ходим на моренови [re: Viki]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано31.07.08 19:59



Аз лично препоръчвам да не се ограничава човек само в едно населено място. Най добре е да пообиколите с една кола за седмица или две от Шабла до Резово. Наистина е интересно и ще опитате от всичко





Тема Re: Къде да ходим на моренови [re: ying_yang]  
АвторViki (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 14:10



все пак, си мисля, че където и да реши да почива човек в Бг., няма да сгреши. Дали на море или на балкан, и двете си имат своите плюсове. А красива природа, дал Бог.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.