Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 18.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Какво става в общинска администрация Ямболнови  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 20:22



Измина повече от шест месеца както си имаме нов кмет и общински съвет. Избрахме си ги уж за доброто на града.
За изминалият период бяхме пропуснати с отчет за първите 100 дни каква са я свършили новите управници. Обещаха като мине половин година, ама май и това няма да се случи както вървят нещата.
И докато в така наречената селска община Тунджа си скъсват задниците да разработват инфаструктурни проекти ( и да им ги ободбряват естествено ) за подобряването на социално икономическото положение на жителите си, то в Ямболското кметство само по трансгранични проекти се залита ( за цоцкане на парици без решаване на никакъв проблем ), с триста зора се вземат решения по важни въпроси и никакви инфраструктурни проекти. Аааа, май имаше някакъв за улици в циганската махала по който общината се набута с над 300 хиляди лева съфинансиране като можеше да се мине и с 10 -15 хиляди.

Кмете, заместниците му, администрацио и ти, да не пропусна общинските съветници без разлика от коя партия са - вземайте се в ръчички, опичайте си акъла и се захващайте за работа, че от вашето безхаберие, бездействие, некъдърност и далавераджийство, на жителите на Ямбол взе да им писва.
Г-н Славов, направете си свестен екип. Имате поне три фурнаджийски лопати, дето не стават за нищо - Надя Данкинова, Мария Бейчева и Катя Петкова ( как ви набута колегата Ви и адаш - кмета на Тунджа ). Нямате време кмете!!!!



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямболнови [re: Гpaждaнин]  
Автор K9 (член)
Публикувано30.05.08 21:32



В Ямбол никога е нямало добри кметове и надали ще има...



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямболнови [re: Гpaждaнин]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано02.06.08 00:13



Няма ли най-после да спрете да пренасяте чиновническите си сплетни и интриги във форума! Нищо чудно, че администрацията на града не работи! Явно сте твърде заети да се обсъждате един друг вместо да работите за града си! И за какво е всичко това ако мога да запитам! Какво толкова имате да делите?! Ямбол е сравнително бедна община и всичките ви глупости са нерабираеми за мен.



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямболнови [re: ying_yang]  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 00:29



Абе пич ти да не бачкаш в общината, че така яростно ги защитаваш? Или пък си некое лудо за връзване гербаджийче.
Отворих темата защото нещата отново зациклиха. А имаше едни обещания, едни предизборни лозунги. Май се говореше за някаква управленска програма. Нея май мишките са я изяли оти не видяхме никъде черно на бяло такова чудо като програма за управление.
И да те светна - не съм общинарска душичка.
Това пък "Ямбол е сравнително бедна община ...." Ееее, ти утрепа коня бе. Ми то богат не се става с далавери и едната гола показност, а с разумно управление, умение да се привличат инвестиции, да се правят проекти.

Приятел, другите общини в областта са още по-бедни ако под това разбираш бюджета на една община. Ама бачкат, правят проекти, печелят ги, решват конкретни проблеми на жителите си.

Тъй че а спри да виждаш във всяка тема сплетни и



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямболнови [re: Гpaждaнин]  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 00:31



Така че престани да виждаш във всяка тема, която упреква, че администрацията в Ямбол не бачка, сплетни и интриги на общински служители.



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямболнови [re: Гpaждaнин]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано02.06.08 11:03



Незнайни ми приятелю, умът ти е толкова промит от завист, омраза и неприязън че виждаш заговор и скрит смисъл във всичко. Не те интересува с какво се занимавам, но то уверявам че няма абсолютно никаква връзка нито с община Ямбол, нито с ГЕРБ, нито с БСП, СДС, Атака или с марсианците

Изказвам мнението си като гражданин, на който му е през оная работа за вас.



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямбол [re: ying_yang]  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 13:50



Уаууу, и как така разбра, че умът ми е промит от завист, омраза и неприязън. Да не би да пиеш хапчета.
И не знам дали си прост или просто не можеш да четеш, тъй като няколко пъти ти повторих, че нямам нищо общо с общинска администрация
Абе не знам кой вижда във всяка тема заговор, ама май не съм аз. Справка - предния ти пост.
Колкото до общинарите - и на мен ми е през оная работа за тях. И аз изказвам мнението си като гражданин.
Или само ти имаш право да го правиш, а ако друг го направи, то той е общинар и прави сплетни и заговори.



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямбол [re: Гpaждaнин]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 15:19



До гражданин: Предлагам ти да отидеш да живееш в социално-икономически проспериращата община "Тунджа", т.е. на село, и няма да имаш никакви грижи!





Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямбол [re: 124]  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 15:58



1234,

Много предлагаш бе. Така ли се отнасяте в община Ямбол с тези, които ви критикуват - предлагате им да се изселват. Нищо чудно, че Ямбол се е стопил до 50-60 хиляди.
Мога да ти дам за пример и други общини ако искаш. Няма значение коя ще цитирам.
Ама ти се хващаш за думата и подскачаш като ощипана госпожичка.
А и мен не ме мисли. Моята е наред.

Ей, то човек да не реши да критикува властта в тоз град бе. Ще го изядат с парцалите.



Тема Re: Какво става в общинска администрация Ямбол [re: Гpaждaнин]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 16:54



Защо се обиди!Не те изселвам от Ямбол! Каня те да живееш в Тунджа!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.