Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 28.04.24 
Градове
   >> Ямбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тунджа инфо с нов облик и домейннови  
Автор K9 (член)
Публикувано26.04.08 18:40



Тунджа инфо с нов облик и домейн.Промяната е много добра Браво на Админите на Тунджа инфо

ето и новия домейн

Редактирано от K9 на 26.04.08 18:57.



Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: K9]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано08.05.08 13:51



Благодаря за поздравленията.
От днес официално Тунджа.Инфо функционира на новия си домейн.
Старият ще продължи да функционира до 20 май. Правим това с цел регистрираните потребители да направят регистрация в новия портал.
След тази дата www.tundja.info ще прекрати съществуването си и домейна ще бъде пренасочен към www.tundzha.info
Надяваме се новата визия да ви допадне.

Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото


Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: Nick Fox]  
Авторпpиятeл oт kютo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 15:48



Наистина Ник сайта е хубав и информацията е достоверна. Няма партийни клакьорски глупости и възхвали. Както винаги община Тунджа показа че е най-напред с материала в сравнение с останалите общини на територията на Ямболска област. Да си жив и здрав да го развиваш. И слагай повече снимки. Те правят събитията.



Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: пpиятeл oт kютo]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано08.05.08 16:22



Нюз порталът Тунджа.Инфо - Новините от Ямбол и региона такива, каквито са! няма нищо общо с община Тунджа.
Това е независим информационен сайт, който отразява събитията на територията на област Ямбол.
Нека все пак бъдем коректни и да не бъркаме нещата.
Тунджа.Инфо е на адрес www.tundzha.info, а сайта на Община Тунджа е на адрес www.tundzha.net
Единственото общо между тях е, че и двата са мое дело и малко или много ги поддържам.

Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото


Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: Nick Fox]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 20:09



Хареса ми страхотно портала. Има вид и дизайн. Новините са ясни точни без многословие. Перфектно направен. Браво на уеб майстора. Поздравления Ник Фокс.



Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: K9]  
Автор MaxStep (непознат )
Публикувано15.05.08 09:21



Дизайна им наистина е много приятен, подреден и изчистен.
От наблюденията ми през последните месеци ми прави впечатление, че в общи линии са портала с най-актуална новинарска част, предоставят новините наистина такива, каквито са. Не си позволяват коментари, а оставят на читателя сам да си формира мнение по въпроса.
Надявам се, че ще успеят да попълнят каталога на институции и фирми, една не лека задача както за Ямбол, така и за областта.
Пожелавам им успех на екипа и все повече и повече читатели.



Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: MaxStep]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано15.05.08 09:51



Не бих нарекъл сайта точно "изчистен". Новините не са подредени толкова ясно а създават малък хаус. Не може на пръв поглед да се разбере от къде започва и къде свършват новината. Естествено след 5 до 10 сек. взиране се разбира, но това е много време за ориентация в основната тема на един интернет сайт.
Така като продължа да гледам не разбирам защо едната новина е развита а другата се чете само след като щракнеш върху нея?!
Знам че за всичко си има обяснение, но честно казано то не ме интересува. В най-общия случай потребителите на сайтове са непрофесионалисти. Те (както и аз) не се интересуват от логиката на създателя. Ако едно нещо не се разбира от 1-я път, изобщо не си губят времето да го разучават.





Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: ying_yang]  
Автор MaxStep (непознат )
Публикувано15.05.08 10:29



Ами аз не забелязах някакъв хаос.
Колкото до това, че някои статии се четат целите само ако щракенш на името им или на "Продължи" явно си зависи от големината на статията. Мисля си, че ако една голяма статия заемаше цялата челна страница, то това пак нямаше да ти хареса.
Колкото до това, че ти не си разбрал нещо то първия път, то това не означава, че всички са като теб.
Но както се казва - На вкус и цвят приятели няма
Всеки има право на собствено мнение. На мен си ми харесва.



Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: ying_yang]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано15.05.08 10:32



Привет,

Можеш да ми пишеш на и-мейла или скайп и да ми кажеш какво не ти харесва. Все пак мнението ви е важно за нас и ни служи за коректив.

www.tundzha.info - По-добрите новини от Ямбол и региона


Тема Re: Тунджа инфо с нов облик и домейннови [re: Nick Fox]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано15.05.08 11:50



Това е общо взето. Не искам някой да ме разбере погрешно, сайта е добър. Просто мисля, че изказвайки това което на мен не ми допада ще помогнем да стане още по-хубав. А и както каза предното момче, това е мое мнение и то по никакъв начин не би следвало да съвпада с това на който и да било :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.