Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 15.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови  
Автор ДOH ДЖOЛAH (непознат )
Публикувано11.05.08 16:46



Някой може ли да ми отговори,защо Ямбол е с най-ниските цени на недвижимите имоти в страната,без развит туризъм,с висока безработица и ниска покупателна способност на населението.Без места за развлечения,практическа липса на Култура и Изкуство в града,а за съжаление и все по-малко сериозни спортни прояви,без шампиони и в б-група и докога това ще продължава?
БЕЗ МОДЕРНА БОЛНИЦА,без поддържани паркове и места за отдих?
Единственото,което има са безбройните заведения за хранене,без покривки и вода да си измиеш ръцете.
Как я мислите ямболии,дали ГЕО МИЛЕВ,щеше да се мота из ямбол в днешно време,или художниците като ЖОРЖ ПАПАЗОВ,нещо май става с ,,малкия париж,,.
ПРОСТО ОТ ДЪЛГО ВРЕМЕ СЕ ВЪЗМУЩАВАМ НА ХОРА,КОИТО МОГАТ ДА СЕ ОТНАСЯТ ПО ТОЗИ НАЧИН КЪМ РОДНИЯ СИ ГРАД,КАТО ЯМБОЛИИ.
ТО БИВА БИВА ЛОШ ВКУС АМА....





Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: ДOH ДЖOЛAH]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано11.05.08 16:54



А, стига бе. Това сериозно ли бе пич? Или си забравил днешната си доза хапчета? Ей, да не би пък да си някой от Лечковите гербаджийски сливенски цигани?

Аман от хора, пишешти простотии и не познаващи действителността.

Та ако не знаеш, да те светна - и култура си има Ямбол, и места за туризъм си има.
Има си места за отдих и за развлечения.

Това, че ти не ги знаеш, не означава че града загива.

Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото

Редактирано от Nick Fox на 11.05.08 16:56.



Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: Nick Fox]  
Автор ДOH ДЖOЛAH (непознат )
Публикувано11.05.08 17:03



Знаеш ли,че ЛЕЧКОВ си има филхармония да му свири националния химн,а ние пет цигулки и полвина в камерен оркестър и то това ще е до смърта на диригента Султанов и после нищо,ходил ли си в парка на последък а?Супер е нали?! Направо си е да седнеш на АЛЕН МАК.
НЕ МЕ РАЗСМИВАЙ БЕ СЕЛЕНИН,ВСЕИЗВЕСТНО Е ЧЕ СВИНЕТЕ,НЕ УПОТРЕБЯВАТ ВОДА ОТ КЛАДЕНЕЦ.
АЙДЕ МОЛЯ ДРУГ ПЪТ,ДА НЕ ДРАСКАШ НЕПОДГОТВЕН.





Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: ДOH ДЖOЛAH]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано11.05.08 17:27



Пич,
Когато се научиш, че думата селянин трябва да се казва с уважение, то тогава имаш право да говориш с мен.
Виж, че ти си селяндур е видно от всякъде и вскичи.
Аре ти не се изказвай неподготвен, че ставаш смешен.
Драскай си в темичката колкото си искаш. Аз млъквам, че ми е писнало от човешката простотия.
А, за накрая - ами като не ти харесва Ямбол - хващай пътя и се махай от града.

Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото


Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: Nick Fox]  
Автор K9 (член)
Публикувано11.05.08 21:08



Подкрепям



Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: K9]  
Автор mitko8O (минаващ)
Публикувано11.05.08 21:35



Вървим напред .....чиско икономически ..... манталитета ни си е същия



Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА....... [re: mitko8O]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано12.05.08 09:48



Икономиката върви напред. Прав си Митко че манталитета ни е същия. Когато той се промени, ето тогава наистина ще имаме добър град!



Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: ДOH ДЖOЛAH]  
Авторoт ceлo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 21:19



Аз съм от малко село, но ако ни нямаше такива като мен ти щеше да ядеш гумени домати от парници и да пиеш химия на прах, предлагащо се като мляко, соеви кремвиши ... и т.н.
Така, че думата "селянин" абсолютно прасташки я позваш като обидна.

Като ти чета изреченията може да си само от Русе, там се изразяват по подобен начин.
Май много са ти обгазили главата и само простотии приказваш.

Приятна вечер и моля не ползвай "селянин", за да обиждаш!



Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: oт ceлo]  
Автор K9 (член)
Публикувано12.05.08 22:32



Напълно си прав .И аз ходя на село и виждам как хората копат като луди за 8 лв на ден.А продукцията я дават два пъти по ниска цена от тази на Пазарите и магазините.Няма оправия тази държава след време ще ядем дренките от Турците и Генните модификации на Американците





Тема Re: ЯМБОЛ ЗАГИВА.......нови [re: oт ceлo]  
Автор ДOH ДЖOЛAH (непознат )
Публикувано13.05.08 00:24



СЕЛЯНИН,гумените домати гражданите ли ги произвеждаме или алчния ти селски задник,дето ги тъпче с нитрати,и си мисли то нали не е на моите деца?
Пък щом толкоз са обиждате на селянин,значи си е обидно а?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.