Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 04.07.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: apple-juce]  
Автор ДOH ДЖOЛAH (непознат )
Публикувано12.05.08 19:15



To друга полза от магистралата за Ямбол,няма да има освен факта,че жените ви може да изкарват по някои лев от турските тираджии,и с това да помагат на семейния бюджет,сега разбирам защо толкова се радвате,ми то поне по десет евро на ден си осигурявате,ако имат добра външност разбира се де...





Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: ДOH ДЖOЛAH]  
Автор K9 (член)
Публикувано12.05.08 19:43



Ей голяма завис.Ми то не пречи и вашите жени да ходят там,не дей завижда толкова.



Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: ДOH ДЖOЛAH]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано12.05.08 20:25



Само да те "светна" понеже виждам, че не си наясно и с това, турските тирове няма да минават по магистралата. Те и сега има от къде да минават и го правят. Използва се шосето Лесово-Ямбол за Шумен. Факт е обаче, че това не е довело до развитие на проституцията в града или областта (и слава богу)!
Като говорим за проституция, мисля че в съседния нам Сливен имат доста по-богат опит в този бранш. За съжаление града заедно с Пазарджик е печално известен като основен център за набиране, предлагане и търговия с бели (и не толкова бели

) робини.



Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: зaпoзнaт]  
Авторapple-juce (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 20:27



Знеш ли,уважавам мнението ти,щом си запознат и го споделяш сигурно имаш основание.Но този господин догодина по това време вече няма да е актуален,защото други ще ни управляват и да се надяваме този и като него ще отидат там където им е мястото.
На мен ми се иска да навлезем в темата с позитивизъм за индустриални и бизнес проекти,които дават работни места и повишават стандарта на хората от нашия регион.И понеже маркираш отсечката Ямбол-Елхово-Лесово веднага се сещам за Палфингер в Тенево.Мисля това е много добра инвестиция,както и на Язаки в Ямбол.А по тази отсечка бензиностанциите ще са поне 20 в следващите 5 години.
Ако вземеш даже от трасето магистрала Тракия над Ямбол до Лесово всичко ще се напълни с хотели,бензиностанции,бизнес-сгради,производства.Нали не мислиш,че англичаните са прости да купуват там.
И сега ще се обърна към хората от общинските и областната администрация,
показвайте,излагайте на видни за хората места проектите,макетите,информирайте ги за това какво предстои.Защото идва социално слабия от Англия,но добре информиран от неговата държава,даже с отпуснат вече кредит от банката и купува.Горкия нашенец,трябват му пари в момента и продава на смешна цена,не знае,че след 2 години това ще струва 10 пъти повече.Да заповядат,уважавам ги,но нека да си вършим и ние нашата
работа по този начин да могат и нашите хора да променят живота си.
Чърчил;,,Който държи информацията,печели войната!"



Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: ying_yang]  
Автор djondoy (минаващ)
Публикувано12.05.08 21:13



Да не говорим как ще си изкарват парите жените ни - в сливенско знаем минавал съм и по Банско шосе и по Бургаско шосе и по Самуиловско има мургави каки ..и то много , . След 2-3 години ще си говорим пак накъде върви Ямбол (само да напомня преди 2 месеца минахме Сливен по заплати , нека и пак да напомня за 3 години в икономиката на градът се наляха около 300 млн. лева ) . Да е жив и здрав Георги Георгиев (кмета на Тунджа)както и екипа му и да реализират проекта за Индустриалната зона ! Друго не смятам да пиша , когато фактите говорят и боговете мълчат .......



Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: djondoy]  
Автор apple-juce (непознат )
Публикувано12.05.08 21:48



Защо се вързвате на циганския джолан от сливен,споделяте ли това,което пиша в 20;27
циганина измества темата



Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: apple-juce]  
Автор ДOH ДЖOЛAH (непознат )
Публикувано13.05.08 00:19



Aз се извинявам,Ямбол разбира се е центъра на ВСЕЛЕНАТА,ние бием по заплати не само Сливенци,но освен това Варна и БУРГАС,оттук и без това минават всички вселенски пътища.
Извънземните са обещали през 2011 за първи път да кацнат в ЯМБОЛ според ЯМБОЛСКИ екстрасенси,и с помоща на кмета Георгиев да построят галактически космодрум,с много работни места и без да замърсява околната среда.
Братя строете хотели,че скоро няма да има къде да настаняваме желаещите да живеят в ЯМБОЛ





Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: ДOH ДЖOЛAH]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано13.05.08 00:24



Батка нещо май не разбираш! Никой не казва че Ямбол е център на Вселената (той е 70км. по-на запад

). Въпроса е, че тук във форума искаме да изтъкнем положителното което става в града. Радвам се че то е все повече. Въпреки това аз лично мога да изброявам цяла нощ кусурите на Ямбол и пак няма да мога да ги изчерпя. Но не това е целта. Тях всички ги знаем. Аз викам да търсим хубавото. Какво ще кажеш?!



Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: ying_yang]  
Автор ДOH ДЖOЛAH (непознат )
Публикувано13.05.08 00:41



Мисля,че ти си единствения здравомислещ в клуба,от доста време следя,постингите ти.Забелязва се че винаги имаш позиция и то не такава, която се гъне според, което му е удобно.Нямах намерение да правя дискусия на махленско ниво,но така се получи.Писах обаче ,защото ме боли за града ми,и смятам че има доста да наваксваме и доста пропуснато през годините,а проблемите се трупат във времето без адекватни решения.
В борба за насъщния,пропускаме социалния аспект на живота,живота не е само работни места,а да ходиш на работа и да се връщаш най-великото приключение,посещението на КАУФЛАНД още не се смята за културно мероприятие по световните стандарти,така че за тези неща ме болеше щото аз не слушам Преслава,и няма как да си изкарвам добре свободното време в града.
Няма да пиша повече,негативно но ти не смяташ ли че нещата трябва да се казват със истинските им имена макар да си знаем кирливите ризи?



Тема Re: ЯМБОЛ ТРЪГВА НАПРЕД...нови [re: ДOH ДЖOЛAH]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано13.05.08 00:47



Разбира се, че трябва. Идеята обаче е просто да изтъкнем хубавото. И толкова!
А относно темата "Ямбол загива" се сещам за поговорката - Отписаните живеят най дълго






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.