Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 25.05.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хубав сайтнови  
Авторsol_lam (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 18:19



Вчера случайно попаднах на сайт за Ямбол, който ми хареса и то много.


Изненадана съм, защото дизайнът е приятен, информацията явно още се попълва, но има доста полезни неща качени. Някой да знае кой го прави?



Тема Re: Хубав сайтнови [re: sol_lam]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано23.04.08 18:47



Добър е.



Тема Re: Хубав сайтнови [re: ying_yang]  
Авторsol_lam (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 18:55



Нали?!!! Това е първият, който ми харесва - и като дизайн, и като скорост на зареждане, и като организиране на информацията, и като съдържание. А попаднах на него, защото исках да видя как е представен Ямбол с хотелите си и как изглежда новия на Христо Дянков, дето го откриха в Кабиле. Обаче познайте - фигурират 2 хотела, а на този на Дянков дори името не е споменато, камо ли да има снимки от интериора. Тия, които са от откриването, показват някакви гуляещи екземпляри в тъмен двор, а от хотела нищо не се вижда...



Тема Re: Хубав сайтнови [re: sol_lam]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано24.04.08 13:54



Поздравявам колегите в начинанието им, независимо че малко или много са ми конкуренция. Успех и всичко добро от мен

Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото


Тема Re: Хубав сайтнови [re: Nick Fox]  
Автор K9 (член)
Публикувано24.04.08 15:28



Tundja.info също е добър но не публикуват новините със снимка само това му е косура ...





Тема Re: Хубав сайтнови [re: K9]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано24.04.08 15:33



Ами просто следваме малко по телеграфен стил.
А и не виждам смисъл да примерно при новина, свързана с някой властимащ да му слагам 4-5 пъти лика на челна страница.
Предпочитам водещо начало да е информираността.
Може би в новия вариант на Тунджа.Инфо да се появят и снимки, но до официалното му пускане има още време и много работа. Въпреки това новата версия е актуална 1 към 1 със сегашната.



Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото

Тема Re: Хубав сайтнови [re: Nick Fox]  
Автор K9 (член)
Публикувано24.04.08 15:37



Аз си следя новините от тунджа инфо.Но на вечерта на 21 срещу 22 04. имаше кражба на акумулатори на лади,една медия не го отрази!



Тема Re: Хубав сайтнови [re: K9]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано25.04.08 08:43



Ами не всичко зависи от нас. Все пак ние получваме информация от съответните институции, а когато такава няма, то няма и как да информираме обществеността.

Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото


Тема Е кой го правинови [re: Nick Fox]  
Авторsol_lam (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 11:52



Добре де, не разбрах кои са тия "колеги", които са направили сайта, никой ли няма представа?



Тема Re: Е кой го правинови [re: sol_lam]  
Автор Nick Fox (Просто човек)
Публикувано25.04.08 13:11



За съжеление и аз не знам. Контактната им форма е прекалено бедна от към информация. Просто им пожелах успех в начинанието.
Само, че доколкото виждам май са поохлабили фронта и последната им новина е с дата 23 Април, а днес сме вече 25 Април. А при такива издания не е желателно да се случват такива неща, освен при екстренни ситуации или при обновяване на сайта.

Прави каквото трябва за да си достоен член на обществото

Редактирано от Nick Fox на 25.04.08 13:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.