Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 22.05.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Трябва ли община Тополовград да мине към Ямболнови  
Автор K9 (член)
Публикувано20.04.08 21:56



Трябва ли община Тополовград да мине пак към област Ямбол.
Тополовград е много по близко до Ямбол от колкото до хасково.Не мога да разбера защо община Тополовград премина към хасково.Какво вие мнението за това.

Моето, че трябва тополовград трябва пак да си е към Област Ямбол



Тема Re: Трябва ли община Тополовград да мине към Ямболнови [re: K9]  
Автор djondoy (минаващ)
Публикувано20.04.08 23:07



Да разбира се въпроса е че ямболските депутати неправят нищо по въпроса . аргументи За колкото искате !



Тема Re: Трябва ли община Тополовград да мине към Ямболнови [re: djondoy]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано21.04.08 08:08



Когато се създаваха областите през 1987г. Тополовград сам поиска да станат част от Хасковска област. Сега там заедно с Ивайловград "спорят" коя е най бедната община в областта. Според мен ако са към Ямболска област ще са излишно бреме за нас. Да си седят в Хасково и да си берат плодовете на това което са си направили преди 21г. На нашата област са и нужни само читави и работещи общини с добри перспективи. За щастие и Ямбол, Тунджа, Елхово и Стралджа имат такива. Само Болярово ми е малко мътна, но то там и няма много жители (някъде към 8х. са) тъй че не вярвам да са такъв проблем.



Тема Re: Трябва ли община Тополовград да мине към Ямболнови [re: ying_yang]  
Авторkiki74 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 09:47



Наистина преминаването на община Тополовград ще бъде бреме за Ямболска област. Там са толкова назад от това което става в другите градове. Няма икономика, няма проекти администрацията им е без необходимия капацитет и образование. Младите хора напускат града и въобще не се връщат след като получат висше образование. Там просто няма никакъв потенциал, на който да стъпиш за да развиеш каквото и да било. А манталитета им под всякаква критика. Абсолютно село, което вместо да дръпне напред, върви назад.Най лошото е, че те нямат и желание да направят каквото и да било за себе си. Само се жалват колко им е кофти живота в единственото кафе на града в съботен ден.



Тема Re: Трябва ли община Тополовград да мине към Ямболнови [re: kiki74]  
Автор mitko8O (новак)
Публикувано21.04.08 13:05



Баща ми е роден в с.Срем само заради красотите на природата около това село съм убеден че тополовград трябва да се върне в Ямболска Област



Тема Re: Трябва ли община Тополовград да мине към Ямболнови [re: mitko8O]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано21.04.08 13:57



Според мен общината гравитира икономически към Ямболска област. Така че това е по-добрия вариант. Хасково им "бере гайлето" с издръжката, а те правят бизнес (колкото и маък да е) с нас





Тема Re: Трябва ли община Тополовград да мине към Ямбол [re: ying_yang]  
Автор kiki74 (непознат )
Публикувано21.04.08 15:49



Какъв е бизнеса бе пич. Че аз не съм чула.Много си готин да знаеш.



Тема Трябва ли общ. Тунджа да е навряна при наснови [re: K9]  
Авторkиkи74 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 16:08



Ако следваме вашата логика, моля да ме осветлите! Ако искаме общ. Тополовград защото била малка, бедна и в близост, тогава по Вашата логика общ. Тунджа няма никаква работа при нас в областта. Защото тя е богата на приходи от данъци, има огромна територия и знае как да се бори за пари от фондове и проекти. Браво на Вас. Аз лично предпочитам, Тунджа, пред камиларите. Ама щото съм тронка.



Тема Re: Трябва ли общ. Тунджа да е навряна при наснови [re: kиkи74]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано21.04.08 16:54



Подреди си малко мислите, яе нищо не ти се разбира.
Що се отнася до бизнеса, просто имам някакви лични наблюдения върху фирми от там и за това казах така





Тема Re: Трябва ли общ. Тунджа да е навряна при наснови [re: ying_yang]  
Автор mitko8O (новак)
Публикувано21.04.08 18:55



Днес ходих на зоопарк ама тва с камилите не го разбрах






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.