Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 24.05.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови  
АвторCУ3И (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 16:36



ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ С ВАС СЪГРАЖАДАНИ КАКВО МИ СЕ СЛУЧИ ДНЕС.СИГУРНО НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНИЯТ,НО .....ИМАМ ВЪЗРАСТНА МАЙКА,НА КОЯТО ДНЕС ПО ОБЕД СА ЗВЪНАЛИ НА ДОМ.ТЕЛЕФОН И С РАЗТРЕПЕРАН ГЛАС ОТ МОЕ ИМЕ СА И СЪОБЩИЛИ,ЧЕ СЪМ КАТАСТРОФИРАЛ И СЪМ УБИЛ ДЕТЕ НА ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА.КАТО ВСЯКА МАЙКА ЧУЛА НЕЩО ЛОШО ЗА ДЕТЕТО СИ ТЯ ПОВЯРВАЛА И БИЛА ГОТОВА ДА МИ ПОМОГНЕ.ТРЯБВАЛО Е ДА ДАДЕ ДОБРА СУМА НА СЛЕДОВАТЕЛ СТЕФАН,НО КАЗАЛА,ЧЕ Е БОЛНА И НЕ МОЖЕ ДА ОТИДЕ ДО БАНКАТА.ОТГОВОРА БИЛ,ЧЕ ЩЕ И ПРАТЯТ ЧОВЕК С КОЛА ДА Я ПРИДРУЖИ.ЗА КЪСМЕТ В ТОЗИ МОМЕНТ Я ПОСЕЩАВА СЪСЕДКА И СЪЧУВСТВАЙКИ И Я УБЕЖДАВА ДА МЕ ПОТЪРСИ НА МОБИЛНИЯ МИ ТЕЛЕФОН.СЛЕД КАТО РАЗГОВАРЯХ С НЕЯ И ТЯ СЕ ПОУСПОКОИ МАЛКО СЕ ОБАДИХ НА ТЕЛ.166 И ПОИСКАХ ДА ПОДАМ СИГНАЛ ЗА СЛУЧАЯ И ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВА БЕШЕ РЕАКЦИЯТА НА ДЕЖУРНИЯ ПОЛИЦАЙ-СКАРА МИ СЕ С ВЪПРОСА" АМА ВИЕ НЕ ГРЕДАТЕ ЛИ ТЕЛЕВИЗИЯ?"НЕ ИСНАХ ДА ПРИЕМА ,ЧЕ ЧУВАМ ТОВА И ПРЕДЛОЖИХ ПЪЛНО СЪДЕЙСТВИЕ КАТО СЪВЕСТЕН ГРАЖДАНИН,НО НЕ МИ ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ И СЛЕД ВЪПРОСА МИ"АМА ВИЕ ОТКАЗВАТЕ ДА РАБОТИТЕ ЛИ?"МИ ЗАТВОРИХА ТЕЛЕФОНА БАЗ ОТГОВОР..............Е КАЖЕТЕ КАКВО МУ СЕ КАЗВА НА ТОВА-ЗА МЕН Е ЧИСТО БЕЗХАБЕРИЕ,НО СЪМ УБЕДЕН,ЧЕ КОГАТО ТРЯБВА ДА СИ ПОЛУЧАТ ЗАПЛАТИТЕ НЕ ИЗПИТВАТ И ГРАМ УГРИЗЕНИЕ.ЗА МЕН ТОВА Е ПОВЕЧЕ ОТ ТРАГЕДИЯ......КАКВИ ПОЛИЦАИ СЕ ТРУДЯТ ЗА НАШЕТО СПОКОЙНО ЕЖЕДНЕВИЕ....



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: CУ3И]  
Автор K9 (минаващ)
Публикувано08.04.08 16:50



Полицията в цялата държава не става с начело с мутрата запалката Петков



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: K9]  
Автор mitko8O (новак)
Публикувано08.04.08 18:27



Ако ти се занимава подай някаква жалба или се обади на Диана Кабел , а защо не на господари на ефира . На мен преди седмица ми се случи да званя на полицията да им кажа че 1 каруца цигани крадат колчетата на една спирка и полицая ми вика ...."те сигурно са им казали да ги махнат от там ".... нз тва полиция ли е ...



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТА [re: mitko8O]  
АвторKaлoян (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 19:22



мързи ги, това е. Спирката нали е обществена, що тогаз да си развалят спокойствието да ходят и да се разправят с циганите? Ама, виж,ако някой им каже-крадат коловете от градината ти, така ли ще стоят безучастни? Ще седят друг път, ще хукнат колкото им сили държат, та даже и ще арестуват крадците. Няма оправия в тая наш'та България и твя си е.Не стига, че ги улесняваш, като им звъниш, па те и не си правят труда да проверят кво става. Абе, мани, оправия няма. Той, Фънки правилно си казва-живеем в Абсурдистан!



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: mitko8O]  
Автор K9 (минаващ)
Публикувано08.04.08 19:45



Май проблемите наистна се решават само чрез медиите.



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: CУ3И]  
Автор tonzos_justice (Born To Be RED)
Публикувано08.04.08 20:02



В този случай пожелавам да се обадят на майката на онзи или онази от полицията и да я запалят с много пари. Тогава да обясни въпросният служител на МВР на възрастната си майка, че трябва да гледа ТВ, а не да си ляга с кокошките. Нямам никакво уважение към МВР. По-рано имах, но при сегашният министър - НЕ!


НАЙ-ГОЛЕМИЯТ!

Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: tonzos_justice]  
Автор mitko8O (новак)
Публикувано08.04.08 21:39



Най-тъпото е че който и да е министъра нещатата са един и същи , убийството на Георги Стоев и то ще остане неразгадно .... а тва се случва на Плиска , където се събират повече хора от последния мач срещу Финландия



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: tonzos_justice]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано08.04.08 22:40



Батка на полицията съм нямал вяра НИКОГА и няма и да имам. Колкото и пъти да съм имал нещастието да ми потрябват услугите им винаги съм съжалявал, че изобщо съм се допрял до тях. Пълни безхаберници, незаинтересовани и мързеливи неграмотници. Това е българската полиция. Полицай става само този който не може да се реализира абсолютно никъде другаде.
А на момчето/момичето, пък и на всички препоръчвам да предупредят възрастните си близки и не само тях да имат едно на ум за подобни мними "спешни" обаждания. И да вземат нещата в свои ръце! Аз от дълго време чакам някой такъв да попадне на мен! Ще си уредя една хубава срещичка и повярвайте ми ще направя така, че да не може и хляб да си поиска с мръсната си устичка поне 2 месеца, камоли да звъни да мами хората!



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: ying_yang]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 12:16



Голяма грешка! Има ли още някой да не е разбрал че няма друга мафия в БГ освен т.наречената полиция? Ако някой има мерак да се занимава с нея - риска си е изцяло негов.



Тема Re: ВЪРШИ ЛИ СИ РАБОТАТА ПОЛИЦИЯТАнови [re: CУ3И]  
Авторxpиcтaka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 16:13



Е кво да ти кажа, след като всички в Ямбол са Карабатаци, какви очакваш да са полицаите освен абсолютни КАРАБАТАЦИ!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.