Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 15.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема чудя сенови  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 10:05



ямболската ГПЧЕ-т.н.езикова"В Карагьозов" на какво учи и ще учи децата.Езиците са английски,немски , френски,руски....дето уж ги учат.Обаче,имали връзки,споразумение,шефство или дявол знае какво точно, с одринската езикова гимназия.Ми що не се учи турски?Закривали тази година за прием паралелка с първи език немски-нямало желаещи.Ми с турски ли ще откриват?Нали уж там в Авропата ни приеха,а съседите ги нема вътре./и май не ги искат много!/Щяло да има и за ученици похождения и конкурси и състезания в Одрин.Ми що не във Франция,Германия,Русия,англо-говорящите страни?Кой ги решава тия -директор или регионален инспекторат?Или Министерството?И ония ли ще се мъкнат тук?Със или без забрадки и шалвари?!И нашите ли ще трябва да ги слагат,за да им се харесват?Обрязване-публично ще правят ли?



Тема Re: чудя сенови [re: бoдилчeтo]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано28.03.08 12:52



Да, те вече са навсякъде в Шумен, в университета също (тесни връзки с Одринския ун-т и прочите глупости от сорта "университет на толерантността", където 50% от студентите са турци, които едва едва скалъпяват български изречения...), малко им е, сега ще превземат Ямбол, и така докато не остане нито едно кътче българско



Всяко нещо, до което се докосваш е част от пътя

Тема Re: чудя сенови [re: yogimax]  
Автортццццц (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 14:49



За бодилчето инфо: Ти не четеш ли във форума за Какво става в областна администрация за да разбереш кой ги мъкне турците в ЯМбол. Включи се там. Между другото за този проект за които говориш е точно създаден от този експерт Ашиков той е бил на първата среща проведена преди 2 месеца в ЕГ така, че защо въобще се чудиш. Нает на договор и му плащат от Европейските пари по проекта за преводач.



Тема Re:мислех,че се обсъждат ебливи ?нови [re: тццццц]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 15:41



и н едочетох писанията.



Тема Re:нови [re: бoдилчeтo]  
Автор K9 (минаващ)
Публикувано28.03.08 16:02



Едва ли ще могат да съберат паралелка с изочаване на турски език.Никой нормален българин няма да влезе в такава паралелка.Нашия град не е като Кържалии Хаскууу,Русе,Шумен и Разград, градове със смесено население.



Тема Re:нови [re: K9]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано28.03.08 16:12



...абе пак си е смесено, ама с цигани, вместо с турци



Всяко нещо, до което се докосваш е част от пътя

Тема Re:нови [re: yogimax]  
Автор K9 (минаващ)
Публикувано28.03.08 19:29



циганите нямат време за учене от много еб.... нали трябва да се въдят



Тема Re:нови [re: K9]  
АвторSa_sa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 19:36



сичкото сиган е опсааа





Тема Re:нови [re: K9]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано28.03.08 20:09



Ако обещаят храна и дрехи на циганята, ще се запишат в турска паралелка. Обаче на мен цялата тая дандания с "топлите" Ямболско-Одрински взаимоотношения ми се вижда много съмнителна. От както откриха ГКПП Лесово не са спрели да се мъкнат нататък и да канят турци тук. По принцип няма лошо-външен обмен. Друг е въпроса какво можеш да обмениш с турчин. Хасково от памти века има Капитан Андреево, обаче не съм чул да се стреми към кой знае какви връзки с Турция. Толкова ли пък не са "надушили" тая ниша, че чак сега в Ямбол се усетихме


Миналия уикенд имаше един автобус със "скъпи гости" от Сюлеоглу, което е град на около 50км. от границата. Не знам дали някой ги е видял, но аз подобни ориенталци не бях срещал скоро. Нещо като обитателите на затънтените Родопски села. А по принцип са от най-европейския регион на Турция.
Абе какво да разправям. Влизали ли сте на сайта на Областна администрация - Ямбол. На заглавната страница има стилизиерана карта на областта и със стрелки са обозначени двете най-важни посоки за Ямбол-Черно море и ...Турция. Ненормални хора. Толкова назадничеви, че думи нямам. Цяла Източна Европа, Цяла България, че и Турция са се насочили към Запада, ние тука глупаците гледаме към Ориента!



Тема Re:нови [re: K9]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано28.03.08 20:56



...то това е по-лошото, турците поне не раждат по много като циганите

Всяко нещо, до което се докосваш е част от пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.