Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 15.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Място за гейовенови  
АвторKaлoян (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 18:03



Здравейте. Аз съм на 21 години, от София, студент. Работа в една фирма. Слагат ми го момчета. Гейче съм от 7 години. В началото на февруари ще бъда в командировка в Ямбол и искам да попитам има ли удобни заведения там. Дали ще си намеря някой да ме вртъка? В кои заведения да отида? Моля ви, помогнете ми.



Тема Re: Място за гейовенови [re: Kaлoян]  
Автор K9 (непознат)
Публикувано15.01.08 22:13



да не идваш на секс туризъм :D



Тема Re: Място за гейовенови [re: Kaлoян]  
Авторaz_bre (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 22:40



pi6i na fox88@mail.bg



Тема Re: Място за гейовенови [re: Kaлoян]  
Авторwestminster (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 13:45



Dolen lyav pedal(saedinitel)pusni tova pitane v kluba na pedalite - Adam i Adam,zashtoto v protiven sluchai mozhe da se varnesh v Sofia s raspran gas.Ne mi obyasnyavai,che ne tryabva da te mrazya i che si normalen,zashtoto shte izleze che vsichki heteroseksualni kato mene ne sa normalni.Tova e klub za novini,svarzani s Yambol,a ne forum za pedali.



Тема Re: Място за гейовенови [re: Kaлoян]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 21:53



Общо взето, можеш да си намериш боя тук, както се разбра от горното мнение, така че внимавай много! Няма място за гейове, не защото няма гейове, а поради друга причина...



Тема Re: Място за гейовенови [re: Ивa]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 00:44



Искам само да ви кажа, че бях в Ямбол и наистина нямаше нищо. 100 пъти помолих някой да ме праска, ама не стана..... егаси града!



Тема Re: Място за гейове [re: A3]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано01.04.08 09:28



Ако искаш аз бих могъл

Реших че няма какво повече да се крия! Така че ако желаеш ми пиши на



Тема Re: Място за гейовенови [re: ying_yang]  
Авторcмok (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 09:35



Леле пич ти ме разочарова, а аз си мислех, че си интелегентен мъж. А ти си бил с обратна резба. Що се излагаш така.



Тема Re: Място за гейовенови [re: cмok]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано01.04.08 10:14



Емиии, к'во да се прави

Като за 1-ви Април май добре се получи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.