Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 18.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема КСЕНОНИнови  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 14:10



До 2 седмици ще ми дойдат 3 комплекта Ксенони китайски много качествени.... Палят изключително бързо светят страшно силно...В момента съм с такива на късите на Е34ката... Изключително много съм доволен....Избор няма всичките ще са на 6000К...Цвета е бял...Има многооооо лек отенак на светло синьо....Гаранция има към производителя...

Та мисълта ми е някой ако иска да каже тия дни да го имам впредвид какъв вид да са неговите...

Цената на комплект ще е 150лв...Цената е окончателна и не се коментира.... Ако се съберете повече може да измислим за повече комплекти вариант...

E-mail: alexolg@abv.bg



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: Hяkoй]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано15.01.08 23:31



За 150лв. НЯМА истински ксенон. Ако ислам бели крушки мога да си взема и за 20лв.



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: ying_yang]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано16.01.08 07:39



Аз си поръчах такива ксенони и мога да ти кажа,че видях ксеноните на момчето,което ги продава... Невероятни са,светят си нормално както другите ксенони,загряват за 2 секунди,цвета е много як, просто нещо,което не си виждал как може да го коментираш????? Той има познати в завода на Филипс,там работят негови приятели и са му казали ако иска да поръчва от тях... Това е,но като се свържеш с него,той ще ти обясни :) Момчето е много готино :)



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: smisul4e]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано16.01.08 07:49



Ако не вярваш,аз съм маниячка на тема БМВ,влез във форума на БМВ и виж колко софиянци карат с такива ксенони :))) Явно и те са доволни :) Но ако не искаш,ходи си купи от 200лв :) Избора е твой! :)



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: smisul4e]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано16.01.08 11:41



Ако става въпрос само за лампите, О'К. Иначе цялата инсталация е окло 500лв.



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: ying_yang]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано16.01.08 15:03



Каква инсталация бе човек хахаха Имаш да продупчиш една дупка и да си сложиш ксеноните сам... И всичко останало е 150 лв.. От къде ги измисли тея 500 лв? Ти в ред ли си и имаш ли изобщо представа от ксенони???? хахахаха



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: smisul4e]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано16.01.08 15:05



Ако беше така,маниаците от БМВ форума в София,които си слагат само оригинални части на колите нямаше да си взимат такива.... :))))))



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: smisul4e]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано16.01.08 22:55



УФ, не ми се занимава сега да се ровя, но в един Авто Билд четох много подробно как точно можеш да си сложиш ксенонови фарове на колата. Уверявам те далеч по-сложно беше, от това да завиеш една нова крушка.
Иначе тези имитации дето си ги кичат на Лади и 124-ки ги знаем всички.
Обаче аз не съм специалист, затова ти препоръчвам да се позаинтересуваш и другаде ако искаш да разбереш нещо наистина вярно за ксеноните.



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: ying_yang]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 19:41



Така зада спрът догатките става въпрос за следното...КСЕНОН СИСТЕМА...Това значи че комплекта включва следните неща :

2бр. ксенонови крушки с топлина на цвета 6000К ( 6000 келвина )
2бр. Баласти - това са запалители за ксеноновите крушки преобразуват в 20 000 волта прав ток стартово напрежение
2бр. монтажни планки - може да не се ползват
2бр. двойно залепващо тиксо на фирмата 3М...
1бр. монтажен комплект включващ всички нужни крепежни елементи за закрепване на баластите към коша на колата
1бр. книжка с инструкция за монтаж...

Ако се сетя за нещо друго мога да кажа....Снимки мога да ви пратя на имейл...Може да се види наживо как изглеждат монтирани на мойта кола...

Крушката има живот на практика около 5 години...Баластите са напрактика вечни..СТАВА ВЪПРОС ЗА КСЕНОНОВИ КОМПЛЕКТИ...Не за крушки които са 100вата и светят бяло...Не става въпрос и за крушки Филипс вижън блу или Осрам с увеличена светлина...Моля хора които не са компетентни да не дават глупави коментари...

При сериозни хора мога да пратя тел на майла... Такава цена НЯМА в София да не говорим в Ямбол...



Тема Re: КСЕНОНИнови [re: Hяkoй]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано30.01.08 15:35



Ксеноните са страхотни! Аз си поръчах,мога да ви изпратя снимки на колата... Няма да сгрешите,ако си поръчате! Гарантирам и аз вече! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.