Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 18.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 30км. газопроводна мрежа в Сралджанови  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано01.02.08 14:15



30км. газопреносна мрежа за снабдяване на промишлени и битови абонати ще бъдат изградени в Стралджа:


Общината прави важни стъпки в ускоряването на развитието си. Лично аз не разбирам защо според една национална "стратегия" разработена от МРРБ, бъдещото развитие на Стралджа бе определено като за "изостанал селски район"?! Според мен общината има стратегическо положение и през територията й преминават най-важните автомобилни и ж.п. магистрали в Южна България. Друг плюс е, че е само на 20км от Ямбол и Сливен и на 60 от Бургас. Ако такъв район ще бъде "изостанал" просто не знам какво да кажа за "умовете" които управляват тази държава!



Тема Re: 30км. газопроводна мрежа в Стралджанови [re: ying_yang]  
Автор K9 (новак)
Публикувано01.02.08 16:00



Да те поправя газопреносни мрежи няма в градовете те са така наречените магистрални газопроводи.В Стралжа ще се изграждат градски газопроводни мрежи.
между газопреносни мрежи и градски газопроводни мрежи има голяма разлика



Аи фирмата която която ще газифицира стралджа е на сина на Министъра на икономиката сина

Редактирано от K9 на 01.02.08 16:04.



Тема Re: 30км. газопроводна мрежа в Стралджа [re: K9]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано01.02.08 19:29



Мдаа! Прав си. Обаче не сина на министъра на икономиката, а на министъра на регионалното развитие Гагаузов.
Този Гагаузов се оказа голям цербер. Де що има из Ямболско и Сливенско ще вземе. Принципно не е лошо че града ще се газифицира. Обаче намесата на такива "вътрешни" хора буди сянка на съмнение!
Има и друга страна на монетата-ако не бяха те (Павлин Гагаузов и Доротея Тенева) дали би имало друг който да се наеме да газифицира Стралджа?!



Тема Re: 30км. газопроводна мрежа в Стралджанови [re: ying_yang]  
Автор K9 (новак)
Публикувано01.02.08 19:35



Да, Сашо Дончев както всички знаем той е от Ямбол и е Собственик на Овергас



Тема Re: 30км. газопроводна мрежа в Стралджанови [re: K9]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано01.02.08 19:43



Сашо не е собственик а управител. Собствеността на Овергаз мисля беше на Газпром. Факт е обаче, че Ямбол е един от първите градове със сериозна газификация в България именно заради Дончев.
Друг факт е, че заради солидната финансова подкрепа, преди няколко години Тунджа ("Ямболгаз 92" тогава се каззваше) стана за пръв и единствен засега път шампион на страната по баскетбол.
Между другото защо Овергаз се отказаха от ямболския баскетбол? На мен така и не ми стана ясно това?!



Тема Re: 30км. газопроводна мрежа в Стралджанови [re: ying_yang]  
Автор djondoy (минаващ)
Публикувано01.02.08 20:50



Питайте Николинка , просто имаше големи финансови "претенций'' и човека - Сашо Дончев реши да спонсорира своя собствена школа ... в крайна сметка ние (ямболии) ядохме бахура. Винаги сме имали толкова тъпи управници които са рушили и малкото хубави неща които сме имали.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.