Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 18.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркетнови  
Авторнямaзнaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 20:19



Вчера бе направена първата копка на най-новия магазин на БИЛЛА България, който ще бъде построен в гр. Ямбол. Кметът на града г-н Кирил Тодоров пожела лично успех на бъдещия проект.

Магазинът ще се намира на ул. "Арда" и ул. "Димитър Благоев". Разгърнатата му застроена площ ще е 4 184 м2. За първи път търговската част на магазина ще е разположена върху 2 етажа, което ще го превърне в един от най-модерните обекти на веригата в страната. За удобство на посетителите супермаркетът ще разполага с уютно кафене и паркинг с 80 места. Сградата ще бъде съвместен търговски център на БИЛЛА и веригата за черна и бяла техника Техномаркет.

"Изграждането на съвместен търговски център ще бъде от изключителна полза за жителите на Ямбол. Така ще им предоставим много по-голямо удобство и повече възможности за пазаруване", каза Емил Стефанов, изпълнителен директор на БИЛЛА България.

Магазинът на БИЛЛА България в Ямбол ще бъде 24-ият от търговската верига в страната. До момента броят на работещите в магазините на БИЛЛА в цялата страна е над 2 220 души, което нарежда компанията сред най-големите чуждестранни инвестотори и работодатели в България.

Австрийската фирма BILLA е основана през 50-те години от Карл Влашек, когато във Виена отваря врати първият магазин. Името на компанията е съкращение от първите срички на думите Billiger Laden, което означава евтин магазин.

През 1996 г. BILLA става собственост на германската търговска група REWE, която се нарежда на трето място в Европа и пето място в света сред търговските вериги за хранителни продукти с оборот от 40 милиарда евро.

В България експанзията на концерна започва през 2000 г. с откриването на първия супермаркет BILLA на 5 октомври в София.

За по-малко от 7 г. са открити общо 23 магазина, 7 от които в столицата. До момента размера на направените инвестиции в България възлиза над 180 млн.лв.

Информацията е стара но ми направи впечатлени 2етажна Билла и Техномаркет в Едно това е страхотно





Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркнови [re: нямaзнaчeниe]  
Автор djondoy (минаващ)
Публикувано20.12.07 22:14



Към Коледа ще отварят Техномаркет , Била-та в началото на януари , сливенскта фирма строител в момента плаща огормни несутойки за закъснението от над 2 месеца .



Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркнови [re: djondoy]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано21.12.07 12:09



Как така първо Техномаркет после Била? Техномаркета е на 2-я етаж и не виждам как ще заработи, като няма как да се стигне до него!
Иначе от сливенската фирмичка наистина се изложиха. В Ловеч построиха Била (Без Техномаркет) за 100 дни. Тук срока беше 4 месеца. Почнаха да строят Юли и трябваше най-късно до Ноември да са готови. Обаче уви, няма да стане. И сега Била ще пропуснат огромните обороти по коледа и нова година. Наистина строителната фирмичка в крайна сметка май ще излезе на загуба от цялото начинание като плати неустойките.



Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркетнови [re: нямaзнaчeниe]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано21.12.07 12:51



Между другото някой знае ли до къде е стигнал строежа на Търговския център на Вилтон в Златен рог? Не съм минавал от там откакто беше на кота 1+. Предполагам, че грубия строеж трябва да е към края си, ако не и ад е завършен.



Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномарк [re: ying_yang]  
Автор Mapk (®)
Публикувано21.12.07 19:49



едно птиченце ми каза, че тази вечер трескаво се подготвят за откриването утре





Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркнови [re: Mapk]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано22.12.07 10:06



Ще се разбере. Днес може да имам път натам и ще видим какво откриват





Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркнови [re: djondoy]  
Авторнямaзнaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 22:49



аз какво разбрах че Била ще се открива на 28.12 2007



Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркнови [re: Mapk]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано23.12.07 18:33



Това птиченце ще да е било глухичко

Минах от там и видях, че макар да работят доста усърдно трудно ще успеят да отворят тази година, дори и да не спират до 31-ви.
Друго интересно което видях е, че има монтирани ескалатори за втория етаж. Обаче само за нагоре (или поне не успях да видя втори). Това май ще е първия ескалатор в Ямбол, ако разбира се Вилтон не са пуснали своите в търговския си център в Златен Рог?!
Абе някой знае ли в Сливен дали има някой магазин или друг обект с ескалатори? Интересно ми е, ей така заради спорта

Редактирано от ying_yang на 23.12.07 18:35.



Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркнови [re: ying_yang]  
Автор xemyc (непознат )
Публикувано23.12.07 23:07



Днес получих в пощата рекламна брошура на Billa. В нея на първа страница, най-отгоре пише: Откриване - 28 Декември 11.00 часа Bилла Ямбол.

Значи може би ще успеят за Новата Година!

А относно ескалаторите - във Вилтона ще има - все още не е сложен и не работи, В Била дали ще има не зная, а в Сливен ...???????



Тема Re: 2в1 Най-модерната Билла в България и Техномаркнови [re: xemyc]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано24.12.07 16:23



В Била има със сигурност защото съм го виждал. Вилтона ще имат но когато отворят и горните етажи. Впрочем днес минах през магазина (в Златен Рог). Доста приятен се е получил, но аз и не съм очаквал друго от Вилтон. Интересно, че в брошурите които получих по пощата на Вилтон пишеше, че търговския център ще се казва Golden Horn Мall. Чак МОЛ май е малко прекалено за този обект. Верно, голям е но в сравнение със софийските е далеч по-мъничък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.