Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 27.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кучета разкъсаха...нови  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 19:37



англичанка в Недялско!Това по БТВ тая вечер.
Бездомните псета са изяли жената. Ходят като вълци и тука по улиците. А мен лично ми е скачала цяла глутница вечер на кръстовището до пазара.
Все едно сме в степите





Тема Re:нови [re: Ивa]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 19:39



къв Европейски съюз, кви 5 лева...



Тема Re:нови [re: Ивa]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 20:58



знаеш ли колко ме интересува ямбол.отдажна приклю4их с него,в 4ужбина сам и ваобште не ме ебе



Тема Пука ли тинови [re: нeизвecтeн]  
Автор ying_yang (ХХХ)
Публикувано27.11.07 21:17



Факта, че пишеш в ямболския форум е доста показателен за това дали те е..е за града





Тема Re: Пука ли тинови [re: ying_yang]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 07:41



Бог да я прости англичанката.Но определението "бездомни",безстопанствени" кучета в едно село от 350човеке нещо не се вързва!Факт е,че бълг селянини не е научен и не му пука за кучето му-той просто не го храни и гледа,а чака от него само да му пази стоката.Нали не се дои,стриже,не дава нищо-кучетата в болшинството си са полугладни,пълни с паразити и озверели,дори да са по дворовете!Я погледнете кравите на бълг селянин-целите в броня от кал-на кой му пука?!Я погледнете др животни,които се гледат в селския двор-срам и жал да ти стане,но за животните!Та нека издирят стопаните на тия озверели полу-диви животни и ги задължат както е в нормалния свят-да си ги гледат!кат не мой да ги рани-да не ги гледа!Жалко за женицата,но не хвърляйте вината на животното,което уж било пръв приятел на човека-и то иска да яде!



Тема Re:да,ама...нови [re: нeизвecтeн]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 15:46



ама надничаш във форума още, нали...



Тема Re: бодилченови [re: бoдилчeтo]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 15:56



Никой не хвърля вината на животните. Животните са си животни.
Аз се ужасявам от мисълта, че за кметовете (ако тръгнат да решават проблема, ако изобщо си мръднат пръста да направят нещо някога) бутването на кучетата за 2 седмици в приюти, преди избивнето им(такава е процедурата в София), ще им се стори най-префиненото и "европейско" решение.
Явно има още бая да растем. Много ме е яд...



Тема Re:горното ... [re: Ивa]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 15:59



горното беше до ямболлията(що не се казва "ямболец"

) в странство



Тема Re:горното ...нови [re: Ивa]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 22:59



приятели,надни4ам само само еи така от любопитство,а не заради нешто друго,на вси4ки е ясно 4е балгария е пална помия,и скоро няма да се оправи,а като си в 4ужбина ти става оште по ясно в колко голяма помия си живял,саветат ми кам вас е които може да бяга в някоя бяла даржавица,успех на вси4ки



Тема Re:горното ...нови [re: нeизвecтeн]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 17:27



Ти, да си жив и здрав, работи си и си живей където искаш, само недей да казваш, че не ти пука за тоя град, щото ще излъжеш, пък няма защо.
То и аз не стоя все тук, ама като си дойда и ми е хубаво, какъвто и да е халът.
У дома си е у дома. Жалко само, че...всички си знаем има още бая време да мине...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.