Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 03.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема talantiнови  
АвторGali (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 15:14



http://sweetdesertrose.blogspot.com/ Eto,vijte Iambollii i se gordeite s talanta i krasotata si:)))Renomiranite ychilishta kato vashata ezikova gimnazia rajdat talantlivi i yspiavashti hora kato tova momiche:)))Normalen chovek moje li da iska da pokazva na sveta po tozi nachin krasotata si?????Moje bi tova se sluchva na malkite i kompleksirani hora v malkia grad?Mlado i svejo momiche,koeto se pokazva golo, s alkohol i cigari v skup hotel, s chichkovci!?Moje bi tova se schita za yspeh.Kato dopulnenie otlichnichka vuv vuprosnata sumnitelna gimnazia i studentka po pravo v YNSS.Na 30 sum,no mislia,che e otvratitelno:(Zashto povecheto momicheta iskat samo tova,koeto tova momiche pokazva?!Kude otivame?Momicheta,opomnete se! Jivotut ne e samo folkscena!!!Razvivaite se,rabotete,ne po lekia put!!!



Тема Re: talantiнови [re: Gali]  
Автормock (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 21:03



Как може да съществуват толкова задръстени хора като теб?
Все пак благодаря за линка,момичето е наистина много фотогенично и еротично!



Тема Re: talantiнови [re: мock]  
Авторgali (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 21:09



:)))Da ti dam i-mail da mi izpratish malko tvoi erotichni snimki,stava li?



Тема Re: talantiнови [re: gali]  
АвторGali (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 21:55



A iskash li tova da e tvoiata dushteria???Az-ne.I ne se smiatam za zadrustena.



Тема Re: talantiнови [re: Gali]  
Авторopa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 18:07



А не изобщо, та ти даже си либерална личност :-)
Що за глупости ? ти за еротична фотография чувала ли си ? да не би пък момичето да се е снимало в портно - филм ? не нали ? Това е изкуство, жалко че някои хора явно не искат да го разберат. Според теб как е по - добре, да ходим с пуловери и забрадки ли ? Да, ако дъщеря ми има собствено мнение и желае може да прави такива фотосесии колкото си иска и аз няма да имам нищо против! Момичето е пълнолетно, така че то само избира какво да прави.
На всичкото отгоре е красиво, интелигентно и с хубаво тяло, какво пошло и не-морално виждаш ти в това ?
С такива като теб Ямбол ще остане със 100 години назад от другите, не че вече не е останал. Мислете малко бе, разчупете се, стига с това мислене от преди 100 години ...
и да ... задръстена, комплексирана и консервативна личност си !



Тема Re: talanti [re: Gali]  
АвторY_Y (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 18:23



За какво ти трябваше да я пускаш тази тема? Да нямаш нещо лично против момичето или семейството му? Иначе не си обяснявам "спонтанния" ти морализъм.



Тема Re: talantiнови [re: Y_Y]  
Авторoпa2 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 20:29



абе тая, 30 годишна мацка сигурно копнее и тя да се съблече пред някой, сигурно не е правила секс от сума ти време и си търси нещо разкрепостено, та за това го пуска, да подбере пичовете в сайта :) нали тъй сладурано, признай си че ти се прави яко секс :-)



Тема Re: talantiнови [re: oпa2]  
АвторGali (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 22:42



Niamam obshto s Iambol:)))Za radost:)I prikluchvam s temata:)Jiveite si jivota kakto go razbirate:)Pravi ste-vseki ima pravo da pravi kakvoto si iska.Mislia,che sgreshih,che izkazah mnenieto si - chuh stranni neshta za sebe si i strahotna zashtita za tova smeshno momichence.Namerila sum si miastoto,imam si semeistvo,patuvam i rabotia,tova,koeto obicham.Niamam nujda ot seks izvun kushti,ot tova da se snimam gola i da si pokazvam klitora:)))Spokoino,vsichko e nared.Pravi ste:)))))))))))))Vseki pravi kakvoto si iska v demokratichna BG.No budete chestni pone pred sebe si!Pozdravi na Iambol - Gali




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.