Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 15.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема бравонови  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 13:55



на директора на Езикова гимназия-Ямбол!Днес с мили и насърчително-окуражаващи думи посрещнал децата за изпита.Раздал химикали и вода-може би не е само негова инициатива и не водата е важна,а жеста,нали.Колко мъничко му трябва на човек-една топла дума,а колко рядко я срещаме,чуваме?!Дано има успех -и децата ни и самият той,защото стария беше един самодоволен оръфлек!



Тема Re: бравонови [re: MaMи]  
Авторoтличниk (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 02:44



Завърших гимназията с пълно отличие,завърших и висше с отличие.Стоях две години без работа,когато най-после си намерих работа по-специалноста,ме принудиха да си подам уставката два поредни пъти. И двата пъти ме назначаваха след издържан конкурс ,имам и две специализации в чужбина на стойност от по 10 000 евро държавни пари всяка.Никой не го интересува!!!
Интересуват ги само връзкарите с пари и лизачите на задници,хомосексуалистите, и проституките.За моите съученици може да прочетеш в Атол,вече са на по 30 години живеят самотни зад граница,без семейства и деца са. И мият чинии по ресторанти и пицарии на албиона.
Така, че мила моя милите думи директора да си ги завре дето слънце не огрява,защото едно образование ,което не дава реализация на кадрите си пет пари не струва.
п.с.Пропуснах да спомена моята настояща заплата от 175лв и 18ст., а отговарям за продукция за хиляди левове.Май скоро майка ми не ще се радва на внуци а?
В заклчючение благодаря на всички,които направиха толкова много за МЛАДИТЕ БЪЛГАРИ,като започнем от Ахмед ДОГАН и стигнем до вас самите заблудени наши майки и бащи.



Тема R отличник,нови [re: oтличниk]  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 07:39



защо толкова негативизъм?Разбирам озлоблението ти,но това значи ли,че не трябва да се учи изобщо?Да,не си само ти със смешна заплата.Ми да легнем тогава всички да мрем?!Човек може да има и 3 висши,но щом не се е реализирал на пазара на труда,значи нещо му куца,нали?Ако си толкова добър,до сега би трябвало да те "лапнат"големите фирми или поне играчи.Поогледай се сам.Но когато видим нещо хубаво,нека да не го плюем и отместваме темата на друга плоскост.



Тема Re: R отличник,нови [re: MaMи]  
АвторYing_yang (XXX) (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 13:33



Парава си! Ако въпросния човек е наистина кадърен и амбициран, няма как да работи за 170 или дори за 300лв. Лично аз се учудвам, че все още има такива хора - с много добро образование и поготовка и същевременно работещи на ниска заплата. Не съм виждал/чувал някой да се оплаква така от 1-2 години. Явно тук имаме работа с рядък екземпляр от изчезващ вид





Тема Re: бравонови [re: oтличниk]  
Авторlulu (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 04:17



Айде стига глупости,моля ти се,завършил навсякъде с пълно шест, две специализации в чужбина(за по 10 000 евро!!!!!!!!!!) и да работиш за 178лв си е само твоя вина и това е.Явно не си се бъзползвал/а добре от следването си,особено в чужбина, защото за можещите хора има шанс за реализация, винаги и навсякъде. А за тези съученици дето миели чинии и т.н., ами може да мият чинии, ама печелят 10 пъти повече от теб и живеят много по-добре, със сигурност.





Тема Re: R отличник,нови [re: MaMи]  
Авторoтличниk (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 20:31



Мами,като ти порасне отрочето пак ще си приказваме.Отдавна съдбата на България е решена,а именно да бъдем обслужващ персонал-бармани,сервитьори,камериерки с консумация и т.н.
Иначе ,ДА нека имаме високо образован персонал,и аз много обичам ядрен физик да ми сервира кафето.





Тема Re: R отличник,нови [re: oтличниk]  
АвторY_Y (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 22:02



И кой реши съдбата ни, ако не е тайна? Ако на България е решена, то съм сигурен че за специалисът като теб има прекрасно бъдеще в чужбина. Сега избора ти е по-голям отвсякога. Вече сме в ЕС и след година и половина ще можеш да работиш навсякъде!



Тема Re: R отличник,нови [re: oтличниk]  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 08:04



разбирам болката ти,споделям я до някъде,но ти просто измести темата.Не можем да оплюем и пре...м целия свят!Не,че останалият не заслужава.И аз си мисля,че ни отредиха ролята на слуги,обслужващ персонал и т.н.;че има някаква тайно-явна програма за тоталното оглупяване на нацията и оскотяване.До вчера се пържех и аз на 7-мокл "огън" с тестовете,които меко казано бяха просто некоректни.Но все още мога да видя и мъъъъничкото хубаво,радвам му се и го оценям.Не,че е станала революция с 1 бут мин вода.Ама малките камъчета обръщат колата.



Тема Re: R отличник,нови [re: Y_Y]  
Авторoтличниk (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 15:57



Ей,такива като теб,които пращат хора като мен,в чужбина,когато истината за нещата не им изнася.





Тема Re: R отличник, [re: oтличниk]  
АвторY_Y (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 18:00



Ама споко бе. Никой никъде не те изпраща. Аз само ти казвам вариант. НО ако си мислиш, че някой тук ще ти звънне в къщи и ще ти каже "моля ти се ела при нас, ще ти даваме 1000лв за начало"-няма да стане. Може и да има глад за квалифицирани кадри, но никой няма да назначи човек само така, защото има 100 дипломи. Трябва да се докажеш на интервюто и трябва да се докажеш и след това.
Това, че не си си намерил добре платена работа си е 100% твой проблем и ако казваш, че няма работа или че искат да те експлоатират за жълти стотинки въпреки перфектното ти образование, замълчи. Който се оплаква че няма работа вече не е за съжаление а за присмех приятелю.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.