Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 05.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вилтон строят MALL of Yambolнови  
Автор togava (новак)
Публикувано26.05.07 21:54



До края на годината ще бъде готов MALL of Yambol, обявиха от Вилтон 2. Обекта ще е в Ж-к Златен рог 21, на мястото на бившия супермаркет Видона. Ще има подземно ниво с паркинг, на първия етаж ще има супермаркет на фирмата а останалите етажи ще са с магазини. Планирано е сградата да е с атриумен тип вътрешно разположение, ескалатори и панорамно заведение на покрива.



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: togava]  
Автор djondoy (новак)
Публикувано26.05.07 22:29



Честно казано против съм Мол-овете , наемите ще са високи което неминуемо ще повиши цената на стоките , не мисля ,че нашият град е дожиовял икономически да бъде изграден МОЛ , стандарта на живот все още е нисък , може би по-добре би било това да се случи след 2 години . Второ не мисля ,че този търговски център е от тип МОЛ . Ходил съм и във Търново и в Сфия , моловете са с разгърната търговска площ над 7000-8000 кв.м. , а този не вярвам да е с повече от 4000-5000 кв.м. .
До колкото имам информация , софийска фирма е закупила бившия Дом на Съветите , и възнамерява да дострои сградата и да я надстрои , и да изгради търговски център от тип МОЛ .
Единственото нещо ако евентуално биха се реализирали тези Мол-ове , което задължително ще посетя е кино Арена (ако се направи разбира се) .
Има ли някакъв макет на този МОЛ на Вилтона ?! Как ще изглежда ?!
П.П. Ето как изглежда - Mall of Sofia

Редактирано от djondoy на 26.05.07 22:37.



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: djondoy]  
Авторwild turkey (Нерегистриран)
Публикувано26.05.07 23:58



E да можеше да се предполага,че като не е някой чуждестранен инвеститор,а някой почтен Ямболия,работата не ти харесва DJONDOY,даже не намираш място в града си за този проект и даже принципно си против.
Май въпроса е ,че ти си поредното продажно копеле в тая държава готов да продаде майка си и баща си за жълти стотинки на чужденците.



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: wild turkey]  
Автор djondoy (новак)
Публикувано27.05.07 00:53



Аман от комплексари като тебе . Не ми се влиза в задочни спорове . Просто казвам че на топзи етап икономически градът не е готов за такъв вид центрове , нека да се строи , в икономиката оцеляват най-силните и най-далновидните . И второ това като го гледам не ми прилича на Мол в истинския смисъл на думата .
П.П. Хм много ми е интересно , кои са тези почтени ямболски бизнесмени ?! Същите , които бяха готови да дадат над 1,200млн. лева за мястото където ще се строи Била , или ония които обърнаха гръб на ямболският баскетбол , когато трябваха спонсори и клуба бе във финансова криза ?! За да имаш претенций да си местен уважаващ родното си място преприемач , трябва да помагаш когато имаш възможност , а не само да искаш подкрепа от другите . Но това е тема за друг спор !



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambol [re: djondoy]  
АвторTogava (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 13:41



Как ще изглежда може да се види само ако минеш край самия строеж

. Има изложен проект. Лично според мен това по-скоро ще е голям търговски център на 4 етажа, отколкото МОЛ, но на сайта на Вилтон са го обявили като МОЛ Ямбол. А и няма данни колко е застроената площ, за да се прецени. Така като гледам МОЛ-овете в София трябват поне 20х.м.2, за да може един търговски център да е МОЛ.



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: Togava]  
Автор milen4y (Э-------->)
Публикувано08.06.07 18:11



А знаетели дали ще има 3D кино? е Mall Ymbol



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: milen4y]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 23:03



Е, чак 3Д кино едва ли

Но ако няправят 1 свястно кино в Ямбол не би било зле.



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: milen4y]  
АвторBaй (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 14:53



Нема да е 3Д,4Д



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: Togava]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано22.07.07 22:47



Само информативно да ти кажа че малкия молл в софия е 40 000 м2 ... Големия е 70 000м2 и е тоя на снимката по горе... А в Ямбол момчето си го каза.. НЯМА МЯСТО ЗА МОЛЛ!!! В Ямбол няма пари... Тия почтенни бизнесмени да вземат да ви направят място където да работите за повече от 200лв на месец ... Че просто е смешна ситуацията в Ямбол.... Като си дойда и ми става тъжно.... Айде със здраве ... И ако е това което си мисля тоя молл на Ямбол... Моля направете една стачка да не го кръщават така това ... Че е адски смешно... То е малко по като барака отколкото като молл... ;)



Тема Re: Вилтон строят MALL of Yambolнови [re: smisul4e]  
Автор/for.чeтo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 08:05



това "на всяко гърне-мерудия"пак си даде ценното мнение на нахал-простак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.