Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 13.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема кучетата на ямболнови  
Автор rada111 (непознат )
Публикувано26.07.06 14:33



Търся мения на хора, възмутени от лая на домашните кучета в Ямбол



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: rada111]  
АвторTogava (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 17:37



Ти от кои си недоволна-тези по апартаментите или в дворовете? Аз живея в блок но наоколо има и доста къщи и има кучета които лаят по цяла вечер без да спрат. За щастие не са много близо но все пак се чуват. А в блок знам, че е доста по-неприятно защото няма как да се спасиш от шума. То в блока даже и котка да има околко теб пак е кофти. Между другото тея къщички наоколо имат и много гадни коминчета които си пушат наволя зимата и не може да се проветри човек изобщо.



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: Togava]  
Авторнидялky (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 16:01



и с какво ще ти помогнат мненията ни ако не е тайна?



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: нидялky]  
АвторToraвa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 16:42



Ми ние да си кажем мъката пък белким ни олекне малко

. Във всеки случай такива песимисти като теб, самообявил се като Нидялку хич не ме кефят.


"И да се гордея и да не се гордея пак съм българин, тъй че по добре да се гордея"



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: Toraвa]  
Авторнидялky (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 17:26



нима не те ли кефи нашия градски герой, че ние станахме известни покрай него, иначе кой ще знае че го има Ямбол на картата
а сега всеки знае каква простотия вирее тук



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: нидялky]  
АвторToraвa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 11:36



Не си ме разбрал-не ме кефят песимисти! И това чувство за малоценност което показваш също! Иначе ако се замислиш малко ще се сетиш, че Ямбол може да се похвали и с доста по-положителни неща от образа на Недялко.



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: Toraвa]  
Авторcливka (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 16:32



те брадърите по начало излагат градовете си



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: Toraвa]  
Авторнидялky (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 12:40



Не малко а много си напъвам тъпата глава но така и не ми светва нищо с което да се почувствам горд граждани на Ямбол


на гол тумбак - чифте пищови не върви май



Тема Re: кучетата на ямболнови [re: нидялky]  
АвторToraвa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 20:28



Ами вземи малко прочети историята и ще видиш приятелю за какво можеш да се чувстваш горд. Песимизма който изразяваш едва ли ще ти помогне!
А има и един лаф който ще перифразирам - и да се кефиш и да не се кефиш че си от Ямбол ти пак си от Ямбол, тъй че по добре да се кефиш!





Тема Re: кучетата на ямболнови [re: Toraвa]  
Авторнидялky (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 21:10



ами то освен да се кефим какво друго...
като не можем друго освен да пием по една ракия, да се изкефим че сме бедни но щастливи да си легнем до задниците на жените си и утре пак същото...
а историята мен лично не ме топли много още повече че съм от село а не точно от Ямбол
а и май прекалено много селяни станахме тук в Ямбол






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.