Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 24.09.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема namereni sa...  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано03.02.06 18:53



Здравейте! Намерени са документи, кредитна карта, лична карта и др. на Мартин Русалинов Братанов. Пише че е от Ямбол. Ако случайно някой го познава да ме потърси. Намират се във Великотърновски Университет - Спортна зала на входа.



Тема Re: namereni sa...нови [re: kremenskata]  
АвторTOH3OC (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 08:36



Браво!!! Радвам се, че има добри хора като теб и дано това момче вече да е взело документите. Заслужаваш 1 кашон ямболска гроздова



Тема Re: namereni sa...нови [re: TOH3OC]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано08.02.06 16:26



С удоволствие ще кажа наздраве с една ямболска гроздова :). Лошото е че никой не ми се е обадил още, а нямам други идеи къде да съобщя. А да се вадят документи наново си е гърч отвсякъде. Вътре има освен лична карта и студентска международна кредитна карта, карта за влак с намаление и т.н...



Тема Re: namereni sa...нови [re: kremenskata]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано10.02.06 08:17



Малко хора влизат по тези форуми и затова не може да има бърз отговор. По-лошото е, че обикновенния българин не обръща голямо внимание на чуждите неволи, след като е потънал е мрачното си Битие. А казват, че българинът бил състрадателен. Все пак съм убеден, че много хора биха откликнали повече със сърце на човешките неправди, отколкото ако някой успява в живота. На успелите хора българинът не се радва. Тук е проблема на нашият манталитет.

В прасето има мозък, а в говедото рога


Тема Re: namereni sa...нови [re: kremenskata]  
Автор Чo :)Модератор (търси дипл.раб.)
Публикувано10.02.06 18:49



Указателя е хубаво нещо
Майката на Мартин вдигна телефона и каза, че брат му ще отиде да вземе документите



Тема Ejj super!нови [re: Чo :)]  
Авторkremenskata (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 15:25



супер! мерси много :). ще им кажа да знаят че брат му ще отиде



Тема Re: namereni sa...нови [re: kremenskata]  
АвторДимитъp K (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 13:09



Браво. Благородно от твоя страна, но по-лесно щеше да е да ги занесеш в най-близкото управление на МВР /и в кварталното става/. На тях това им е работата и щяха да го намерят на деня. Иначе вероятността да прочете къде му са документите по форумите е нищожна.

Впрочем ако си ги е получил вече, може да драснеш някой ред до http://forum.jambolnet.com
за да знаят и да свалят обявата за изгубените документи



Тема Re: namereni sa...нови [re: Димитъp K]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано10.03.06 12:38



Всъщност документите не съм ги намерила аз и нямаше как да ги занеса в никое районно, защото те бяха на отговорно пазене във ВТУ на входа. Нямаше как да кажа "Абе я ми ги дайте тука със парите и картите, пък като не ме познавате голяма работа" Просто това беше най-доброто, което измислих и както е видно от датите доста бързо се справиха хората от Ямбол, за което ги поздравявам!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.