Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 30.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема До кога все такива кметове?нови  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 20:21



Ямбол не може да случи на хора, които имат поне малко опит. Да можеш, да искаш и да го направиш. Това е закон на мениджмънта. Да можеш и да искаш са причината, а правенето е следствието. Последното няма как да стане като нашият кмет се води такъв само според длъжностната му характеристика. Думичките можене и правене за него се намират в тълковния речник. Но знае ли той какви отговорности и задачи влизат в нея? Няма как да не ме боли за родния ми град. Години наред търпяхме една кметица с некъдърно управление и сега пак всичко е в батака. Как ще задържиш господим кмете младите хора в града? Направи отчет на реалните инвестиции в града, за да видиш голата истина за управлението си досега. Бъди пак некъдърник, но поне малко бъди и харизматична личност като кмета на съседния ни град, който те бие по всичко в нвговия мандат. Понякога нещата се учат в движение и тук пак нещата не са в твоя полза. Всички, които не са на моето мнение да пишат и да подчертаят положителните страни на това управление. Да бъдем и малко толерантни, защото кмета няма как да се защити в този форум и винаги трябва да се отнасяме с уважение към институциите!



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: Toнзoc]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 17:23



Хайде де! Или сте за или сте против и давайте своите аргументи. Но най-лошото е да си без мнение. Не вярвам, че хората в Ямбол са такива.



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: Toнзoc]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 10:01



Не мога да разбера защо недоволствате толкова?Че кметът ни е добър, че има харизма е очевадно.Сигурна съм,че знае много и може да направи много за града ни.Младите хора бягат не само от Ямбол, а въобще и от България.По отношение на съседния град,от много ,много години Сливен е с гърди напред/колкото и да ми е неприятно да го кажа/.Тяхният кмет едва ли има умствения потенциал на Кирил Тодоров, но има полезни контакти и връзки.Все пак той е от "златното" поколение футболисти,известно име е в Европа.Така, че нека подкрепяме човешкото лице на властта в Ямбол.Сигурна съм, че нашият кмет знае какво иска и как да постигне целите си!Успех!



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: A3]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 11:38



Звучиш като платена репортерка за този твой очерк. И на какво се оповава твоята подкрепа за този кмет? Имал умствен потенциал, браво, оставаше и това да няма. Казваш. че децата бягали от Ямбол, но и бягали като цяло от България. Недей така лесно да слагаш всичко под общ знаменател. Явно и ти самата си примирена с тази съдба и поне ти е останала подкрепата. Е, само с подкрепа не става. Вервай му



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: Toнзoc]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 20:12



Не съм репортерка, още по-малко пък платена.Аз съм от Ямбол и обичам този град.Подкрепям кмета, защото наистина е един добър човек.Подкрепям го, защото знам, че ще се опита да направи много за града ни.Наистина трудно се съживява такова градче като нашето,трудно се намират инвеститори,трудно се преодолява негативизма срещу всеки и всичко и най-вече срещу кмета.Вижте в медиите какво прави всеки ден за града ни/Yambol.dir.bg/!Според мен той е най-успешният кмет на Ямбол от доста време насам!Мисля,че той е добър и щастлив човек, защото преследва постижими цели!



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: A3]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 20:29



Град който има близо 90000 жители по постоянен адрес не е градче за мен. С тази дума се назовават градове до 35000 човека. Това ,че си възпитан и лъчезарен е добре. Но това не е никаква гаранция за резултатиране в дела! Съгласен съм, че е получил лошо наследство от предишното управление. Но това е и най-доброто оправдание. Като му задавате въпроси съм сигурен, че избягвате неудобната част от тях. Ако ги зададете ще откриете истината.



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: Toнзoc]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 19:13



Вече ми доскуча!
И СМЕ НАЙ-КРАСИВИ И СМЕ НАЙ-ДОБРИ!



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: A3]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 20:02



Ами само двамата ни вълнува тази тема. А ако искаш да не ти е скучно можем да измислим двамата много неща и ще видиш, чв ефекта ще е поразителен!



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: Toнзoc]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 21:41



За какво искаш да си поговорим?Кметът е пич,ясно е!Дай друга тема!
Времето е страхотно!Обичам да вали дъжд!Чувствам се страхотно,в абсолютна хармония със себе си!



Тема Re: До кога все такива кметове?нови [re: A3]  
АвторToнзoc (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 21:43



Радвам се, че си във форма. Дал съм много теми, но ще се радвам да сложиш и твоя. Мога да те питам много интимни неща, но тук едва ли е най-подходящото място




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.