Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 30.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано27.10.03 11:17



Изключително съм доволен че хората в Ямбол най-накрая се решиха на промяна! Радвам се, че вие се показахте по- граждани от селяните в София!!!

Сега остава окончателно да сразите комунистката на втория тур и Ямбол заслужено да получи по-добро управление, защото го заслужава!!!

Съжалявам че не мога да дойда и да пусна своя глас, но ви стискам палци и вярвам, че ще успеете!!!

Поздрави от село София!!!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: HlTlO]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:43



За съжаление не трябва да бързаме да се радваме. Комунистите ни подготвиха едно голямо театро. Сега на втория тур ще се вдигнат като един - както те си знаят. Пък и циганите са с тях. Дано не съм прав...



Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: BG]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано27.10.03 13:54



Ами те по принцип комунистите са си доста по-сплотени и активни, затова ме изненадва толкова приятно сегашния резултат и сравнително доста по-високата избирателна активност от средната за страната!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: HlTlO]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 14:15



Нещо бъркаш. Даже сме под средното за страната. Ямбол пак спи!



Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: BG]  
Автор Tия (член)
Публикувано27.10.03 14:45



Не смеех да мечтая дори за такъв резултат, но още е рано да се радваме. Трябва да се мобилизираме и да спасим това, което е останало от града ни.
Пък ти HlTlO, що не вземеш да прескочиш до Ямбол и да гласуваш другата седмица.



Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: HlTlO]  
Автор Vodopad (при това пенлив)
Публикувано28.10.03 11:42



Вярно е, че има на какво да се радваме.....спечелихме битката.....остава обаче да спечелим войната, а тя е безмилостно жестока....всички средства са позволени за съжаление......
Елементарни аритметични средства показват, че прибавени тези, които отпадат към тези, които остават.../разбира се според сходството във възгледите/

...за съжаление Ники печели.......


Единствения ни шанс е тези, които пасуваха на първи тур да решат, че е безотговорно да се оставяш на течението и да упражнят правото си в името на доброто на града ни.....

Мен лично много ме разочарова факта, че никой не си даде сметка, че една птичка пролет не прави...т.е....дори и К.Тодоров да стане кмет той вече нищо особено не може да направи при така формирания Общински съвет.Избора на кмет може да се корегира на балотаж, но избора на общински съветници е само на първи тур, а те за жалост са хората, които ковът законите в местния ни парламент.
Това вече скъпи съграждани го свършихме......нашият общ.съвет може да си забие червеното знаме пред Общината........

СРАМУВАМ СЕ ..., че Ямбол позволи в управата му да влезат 4 човека от БКП......срамувам се....Може ли нормален човек да даде вот за тази измислена партия.....що за идеи, що за цели има тя....?????? Събудете се бе хора.........

На бъдещия кмет, ако той се казва Кирил Тодоров ще му бъде много трудно...при това количество комунисти......незнам как би пробил с каквото и да е негово решение......

Въпреки това не е късно да измием срама и си изберем поне различен кмет...

Редактирано от Vodopad на 28.10.03 13:42.



Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: Vodopad]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано31.10.03 14:20



Уффф, няма да го бъде Кирил кмет!

Проучих резултатите и видях, че комунистите са се разтроили!!! Ужас!!!!


Трябва да стане чудо, за да не бъде алкохоличката отново кмет!!!!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: Tия]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано31.10.03 14:25



Има специална мобилизация на ямболски студенти (и ямболии въобще), живущи в София да бъдат извозени до Ямбол с организиран транспорт, за да гласуват!!!

За съжаление аз съм "софиянец" от 2.5 години и гласувах в София на първи тур, иначе никаква "мобилизация" не ми трябва - ако можех да гласувам, веднага щях да се грабна и да изхвърча за Ямбол!!! Пък и толкова приятели имам да видя...

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: BG]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано31.10.03 14:27



Ползвах някакви първоначани данни, които се оказаха неверни...

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Браво, Ямболии!!! Гордея се с вас!нови [re: HlTlO]  
АвторчyдoTвopeц (Нерегистриран)
Публикувано03.11.03 10:51



АМА ТО ЧУДЕСА СТАВАЛИ БЕ!!!



изводът е един - на хората вече им е писнало от партийност , не гласуваха за СДС , а гласуваха за човек....
И мен много ме изненадаха Ямболлии))).Вече си мислех че са тъпи до безумие!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.