Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 28.06.24 
Градове
   >> Ямбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови  
АвторKOЙДAE (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 17:14



ИЗБЕРЕТЕ МЕН НИНА- НИКОЛИНА И ВИ ОБЕЩАВАМ В СЪНИЩАТА ДА ВИ СЕ ЯВЯВАМ .
И ЩЕ ВИ ЯХАМ И КРЪВТА ВИ ЩЕ ИЗПИЯ А ТЕЗ ДЕТО НЕ СЛУШКАТ НА КОЛ ЩЕ ГИ ПОБИЯ.
ХАХАХА!!!!!!!!
УПЛАШИХ ЛИ ВИ . ТВА Е ЦЕЛТА - АЗ ЩЕ ФЪФЛЯ НАСРЕЩА ВИ ВИЕ ЩЕ СЕ СТРЯСКАТЕ И НЯМА КАК ДА РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ СЪМ ПЪЛНО СЪС ПЛЯВА ЗОМБИ (КАТО ЖИВА АМА ТРУП ОТ ПОЛИТИЧЕСКИТЕ ГРОБИЩА)

А ТЕЗИ ДЕТО МИ МЪРДАТ РЪЦЕТЕ И МИ ДВИЖАТ УСТАТА КАТО СТОЯН ПРОДАНОВ И КО. ТЕ ВСЪЩНОСТ ОПОСКВАТ ГРАДА , ТЛАСКАТ НИ КЪМ НИЩОТО И ДЕБЕЛЕЯТ ЗА НАША СМЕТКА.

ТАКА ЧЕ "ОБЕДНЕНИ", ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МЕН , ДА ИМА КОГО ДА ПСУВАТЕ , АМА АЗ СИ ЗНАМ ЧЕ МНОГО АМА МНОГО МЕ ОБИЧАТЕ .

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ЗОМБИТО НИКОЛИНА ХАДЖИГЕОРГИЙКОВА!!!



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови [re: KOЙДAE]  
Автор Vodopad (при това пенлив)
Публикувано08.10.03 13:07



За съжаление, май избора съвсем не е богат....на качествени хора имам предвид. Иначе на бройка сме я докарали...за град като нашия тринадесет кандидата ....да паднеш от изобилие......

Щом я докарахме до там, че млади момчета крещят по улиците БКП и развяват знамена с петолъчки.....направо сме си за оплакване....аз лично се съмнявам дали в друг град има кандидатура от тази партия??!!!!!!!!.....тука дъгата за нищо я нямаме....щом ...тъмно синия стана кърваво червен...кой знае още какво ни очаква...........ужас.....

Господин Банков и той е една "гордост" за града ни ...да ти падне шапката.....е поне на част от него е мнооооого любим.....

Абе нямам думи.........................



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови [re: Vodopad]  
Авторkoйдae (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 11:08



За младежите с червени знамена - иска ми се да бъдат на младежка доброволна бригада в концлагера на КК"Ягода "поне месец. После ще им предложа пак да скандират БКП , БСП , СДС или там квото им се скандира.

А за многото кметове и избора им - все си мисля че е добре да се обърнем към кмет с не толкова дебело партийно минало.
Защото , не знам , но все си мисля че партийното мислене води до забравяне на гражданското.
Например Банков направо е забравил че гражданите не са го избрали да прави далавери с общински имоти и да служи на С.Проданов и ко, а да поддържа града чист , добра канализация , озеленяване, детски площадки и т .н .Забраван такъв)))).
Също и Николинка- тя пък умира да се хвали колко е незаменима.
Незаменима е за някои тарикати (броят се на едната ми ръка), дето я ползват да им прокарва дребните селски интереси.Просто е достатъчно тъпа за да служи като удобен параван за всички общински игрички.

Изобщо дай им да се заиграват с общински пари на приятелско монополи.
А градът иска :
1.Чисти улици
2.Добра инфраструктура(Канализация , водопровод(нейанцерогенен), осветление, детски площадки, паркинги на подходящи места, чисти пазари....)
3.Добро административно обслужване на хората(не само на приятелите)

Все се надявам да надделее дория разум при избора , но при този електорат- цигани и хора с килийно образование Тя е бронирана здраво в гърдите!!!
(.)(.)
Все пак за да ми е чиста съвестта ще си дам гласа и този път...(за някой с по читав поглед и по малко гънки на гушата),да видят че още сме живи- Въпреки.



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови [re: Vodopad]  
Автор Mitsubishi (turbodisel)
Публикувано13.10.03 23:04



Аз пък няма да гласувам........... просто няма за кого.

По-добре живей 10 години като лъв, отколкото 100 като овца!


Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови [re: Mitsubishi]  
Авторkoйдae (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 11:53



Точно на това се надяват Зомбитата- Банков - Хаджигеоргиева, на безверието на хората , че нещо зависи от тях.
Гласувайки поне показваме че все още ни има петте процента оцеляли от геноцида нормални хора.



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови [re: Mitsubishi]  
Автор Vodopad (при това пенлив)
Публикувано14.10.03 13:01



За съжаление така оставяш нещата в ръцете на циганите и старците копнеещи по татовото време........
Помисли си пак ....и си реши стрували си да живееш в град , в който управниците са избрани единствено от амебната маса.....



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!! [re: koйдae]  
Автор Vodopad (при това пенлив)
Публикувано14.10.03 13:08



За съжаление визираните хорица намират време и начин да се похвалят с това колко неща са направили за "града" и се втурват в нови безпочвени обещания, но никога не се намира начин да им се потърси сметка какво не са направили.....
Никой не каза къде се дянаха парите от ограмната такса смет, а се вайкаха че като върнат част от парите града щял да потъне в мръсотия щото няма да има пари за почистване....Никой не каза нищо по въпроса със заложените сгради за безумния кредит за икономичните лампи...кредита се изгегли...само дето лампите още не са се появили и навсякъде цари такъв мрак...поне обикновенни крушки да си правят труда да сложат.....

Но те са толкова безочливи, че са се изтипосали по плакатите с усмехната физионамия и обещават ли обещават......аз все се надявам, че поне младите хора ще се осъзнаят и ще дадат гласа си за някое ново лице неизцапано все още помията на партиините пристрастия и далавери.......иначе града ни си отива бавно и за жалост безславно........



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови [re: Vodopad]  
Авторkoйдae (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 14:29



Нямам идея до кога ще преобладават тъпите избиратели дето с голям кеф и наслада преизбират все едни и същи мутри.
Даже има мнение че много са направили за града!! Тъй ами то хора дето са запомнили само кал на село и едно камъче в градския кълдърм им се вижда много нещо.На тях разчита Николинка н а тесногръдците дето до вчера само село мегдана са видели, ама и те ще видят свят и ще почнат да искат благиники като в истинските държави и градове...тогава за Банко барабанко и Николинка Хаджиградинка - няма да има място в управлението...ама няма да е тази година май....кой знае!



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!!нови [re: koйдae]  
Автор Vodopad (при това пенлив)
Публикувано14.10.03 18:19



Е как до кога..........докато масата избиратели са хората от махалата дето за да напълнят коремче няколко дни са се урнали да гласуват, докато бабите, които вечер скръстват ръце в скута си и си разменят рецепти в градинките на Николинка са другата част от електората доволни от благото сторено за тях - три пейки на кръст за хиляди лева и ........не на последно място докато младите хора не разберат, че ако не гласуват помагат да новите стари лица да си седят удобно в креслата и да раздават града като парчета от торта на хората, които им пълнят джоба......

Толкова нещо изписахме / за съжаление само ние си говорим/ и дано сме провокирали някой да се замисли над всичко това.......че ми писна в тая селяния.....Чечко да ми ходи бос по асфалта разхождайки песа си....



Тема Re: ХАЙДЕ НА КМЕТОВЕТЕЕЕЕ!!!!!!!! [re: Vodopad]  
Авторkoйдae (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 10:56



Верно - не ми е за пръв път да говоря читави неща и да ме гледат тъпо "гражданите "около мен.
Даже не очаквах някой да ме разбере, просто използвам мястото да си поизокам.
Виждал съм невръстно хлапе да обели Смакито си и да хвърли хартийката до себе си.....това ме отчайва най много....значи може да се окаже че селянията ни е дъбоко циментирана в душите....почти ГЕНЕТИЧНО.Но се успокоявам че най се вижда и най лесно се натрапва простотията(като лайната просто изплува н аповърхността), а нормалните хора просто не се набиват на око(значи има надежда да ги има все пак).
Те просто нямат нужда с висок просташки глас и на бос крак да оповестяват на света за себе си , а кучето им да осира градския пейзаж(знам кой простак визираш- Председателя на селсъвета- сегашния)
Нормалните хора просто си вършат работата , имат си професия или занаят и ясен източник на доходите си.
Най често карат коли на старо , едва свързват двата края , но живеят с достойнство (ХА ХА ХА кво пък беше това??)и възпитават децата си в дух на толерантност(питам се дали това е правилното възпитание)
....................................
Май се отплеснах от темата.....ама и тя си е широка..........
Сега ще напиша лозунг : ....ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА НОРМАЛНИ ХОРА

1. Със ясен поглед върху нещата.
2. Със семейство(значи с мисъл за бъдещето)
3. С ясен бизнес.
4. С чисто минало.
5. Трезвеници.
6. С почтено отношение към парите на другите.
8. Нормални хора.

От сега ме е страх какво ги чака когато ги изберем ....!







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.