Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 22.06.24 
Градове
   >> Ямбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Привет,Ямбол!нови  
Автор Aтинa (минаващ)
Публикувано21.04.01 19:56



Както виждам мнозина от посетителите на този клуб са изпаднали или в пълна апатия или в апатия примесена с летаргия.Събудете се,бе хора.Време е да се погрижите за бъдещето си и хич не ми излизайте с някоя нацупена фраза или депресантски лаф

.
Всъщност искам да ви запозная с фирма,която предлага красота и богатство.Стига да сте достатъчно амбициозни,за да си помогнете сами.Става дума за ORIFLAME.Няма да ви отегчавам дълго с многословия за тази фирма.Ще ви кажа само,че тя ви предлага един заслужен успех.Обърнете внимание на думата заслужен,защото всеки си сърба каквото си надроби.
Моля да ми простите грубият език и в случай,че искате да знаете нещо повече за един шанс,който рядко попада в ръцете ни.Пишете ми на atina_devastate@mail.bg.Ще ви отговоря с огромно удоволствие.
Пожлавам ви приятен и ползотворен ден.



Тема Re: Привет,Ямбол!нови [re: Aтинa]  
Автор HlTlO (член)
Публикувано23.04.01 18:59



Я СИ ГЛЕДАЙ РАБОТАТА!!!!!!! ОРИФЛЕЙМ !????

ТИНТИРИ МИНТИРИ!!!!!! ПИРАМИДА!!!!



Тема О,клети ми HlTlO! [re: HlTlO]  
Автор Aтинa (минаващ)
Публикувано23.04.01 22:50



Преди да подпалят така чергата на бедният българин икономистите наричали пирамиди онези фирми,на които върховете (тоест хората,които са ги основали) остават винаги върхове.Ако ти си част от пирамида и доведеш още трима души в нея тяхните доходи ще идват в теб.Тоест ти печелиш от хората,които водиш във фирмата,но тези хора,които са под теб никога не могат да печелят повече от теб.Орифлейм се занимава с така нареченият мулти-левъл-маркетингов план,които не е трудно да набедиш за пирамида ако не си се заинтересувал предварително кого плюеш.Пирамидите известни на българският пазар не се задържаха дълго доколкото,предполагам сам си забелязал.Орифлейм е в България от близо 5 години.Логично е,една пирамида няма сметка да произвежда качествени продукти и да дава гаранция за тях.От това няма печалба,освен ако не си решил да се налагаш на пазара,а аз лично не съм чула нито една от "фалшивите "фирми да се е наложила на пазара,драги.
Но както и да е,стига толкова статистика.Ще ти е по-лесно ако не виждаш света само бял и черен,защото рано или късно ще дойде момента,когато ще се объркаш.
Пожелавам ти един смислен ден.

Редактирано от Aтинa на 23.04.01 22:57.



Тема Re: Привет,Ямбол!нови [re: Aтинa]  
АвторMlSTY (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 23:19



NO SOLICITING, ATINA!
Tova ne e klub za targovtsi na drebno!I osven tova Oriflame e absoliuten SCAM!!!!



Тема Re: Привет,Ямбол!нови [re: MlSTY]  
Автор Aтинa (минаващ)
Публикувано26.04.01 15:16



Това е такъв клуб,какъвто ние го направим,а за това какво е Орифлейм може би ще е необходимо да оставиш хората сами да преценят.Да не говорим,че аз не предлагам търговия,а възможност за финансова независимост,каквато в тази държава е трудно да достигнеш без чужда помощ.
Успешен ден ти пожелавам!



Тема Atina ti si mnogo gotina..нови [re: Aтинa]  
Автор Дyx (ентусиаст)
Публикувано26.04.01 20:58



Prava si...dali govorish za Orifleim ili za neznam si kakvo v teb se useshta duha na svobodata i svejesta.
Dobre doshla v sveta na mechtite.
Radvam se da vidq takava golqma usmivka sred klubobchanite.

............тишина....................


Тема Re: О,клети ми HlTlO!нови [re: Aтинa]  
Автор HlTlO (член)
Публикувано30.04.01 17:50



DA TI KAZA POVECHE PRILICHA NA SEKTA, OTKOLKOTO NA PIRAMIDA!

LOSHOTO E CHE V MULTILEVEL MARKETING-A MINIMUM 10 NIVA NAD TEBE PECHELIAT KINTI I SE NADIAVAT NA PCHELICHKI KATO TEB!


I MNOGO ZARIBIAVATE HORATA DA RABOTIAT ZA VAS KATO IM KAZVATE KAKVI GOLEMI PARI SHTE VZEMAT... TINTIRI MINTIRI~!



Тема Re: О,клети ми HlTlO!нови [re: HlTlO]  
Автор Aтинa (минаващ)
Публикувано04.05.01 19:12



Прав си.Само пропускаш,че на големите нива печелят големи пари,когато "пчелички като мен" печелим големи пари.Те ги заслужават тези пари,защото хабят времето си в обучението ти и трябва да признаеш,че за разлика от едно типично българско предприятие,където ако си купиш по-хубава кола от тази на шефа ти те уволняват тук всеки печели толкова,АМА ТОЧНО ТОЛКОВА,колкото сам си спечели и заработи.Също така тук няма завист,защото шансовете и възможностите на всички са еднакви и всеки е готов да ти помогне да спечелиш "многото" пари,защото вижда в това собствената си облага.Ако виждаш нещо лошо в това,обърни внимание първо държавата как те осмуква и после бери грижа,че фирмата плаща на спонсора ти повече от теб.Ама фирмата...не ти.Защото сигурна съм ти самият плащаш я парното на някой незаконно "спрял" си го,я някой циганин ти е разбил апартамента и ти е задигнал повечето ценни неща,които няма смисъл да споменавам си спечелил с кръв и пот.Я виж на депутатите мерцедесите.Кой мислиш им ги е купил?Или по-точно какво са направили те за теб,че им ги купуваш,брат?
Е,или се примири със съдбата си на губещ ако все ще гледаш печалбата на другите със завист,или вземи в ръце своята и спри да се оплакваш.Само в речника думата "прогрес" е преди думата "трудности".
За идеята за сектата няма да коментирам.Вярвам сам ще разбереш от къде произлива грешното тълкуване на обучението на дистрибуторите.Ако за това става дума.
Хайде стига припирни ами ми прати мейл.Можем да проведем някой и друг политически мейл дуел.Ще ми бъде приятно.
Весел ден ти желая!



Тема Здравей отново,приятелю!нови [re: Дyx]  
Автор Aтинa (минаващ)
Публикувано04.05.01 19:21



Виждам все още витаеш сред облаците,а аз вече се научих да правя пари от доброто си настроение,за да мога да си позволя да мечтая.Не е ли прекрасно?
Е,и малко носталгично е,признавам,но нали това е живота и само най-силните и най-лудите оцеляват.
Радвам се на тази среща.Запазих една от безкрайните си усмивки само и специално за теб!





Тема Re: Здравей отново,приятелю!нови [re: Aтинa]  
АвторДyx (Нерегистриран)
Публикувано05.05.01 21:07



Blagodarq




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.