Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 07.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема STO ZA FORUM E TUKA????  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано19.03.01 18:24



Otdavna si ubivam vremeto po forumite tuka i v top.bg....tam estestveno v tozi na slavi...a kakvo beshe u4udvaneto mi,4e i tuk ima forum na tazi tema!!??!!Nqkoi ot vas vlizal li e vyv foruma na Slavi v top.bg???Ako ima takiva hora,to te nesymneno ste sa na moito menie,4e toq forum tuka e nqkakva sqnka...mnogo tupo....sto za plagiati iamlo tuka.....ako ne vqrvate mnogo lesno ste se ubedite,samo posetete top.bg..
aide 4ao vi na vsi4ki s nai-dobri 4uvstva i pojelaniq

tedda



Тема Re: STO ZA FORUM E TUKA????нови [re: TEDDA]  
Автор Air Force (Котаракътсчизми)
Публикувано19.03.01 18:54



Да ти кажа честно и аз се учудих що за клуб(не форум‚ а клуб!) е това!
И обясни‚ ако обичаш‚ кой е плагиатствал от Слави‚ че нещо не те разбрах?!?

/me търчи към www.top.bg


Никога не ставай надпис‚ ти си поема!


Тема Re: STO ZA FORUM E TUKA????нови [re: TEDDA]  
Автор JoRo_ (шегоубиец)
Публикувано19.03.01 22:23



И аз си губя времето тук и в top.bg и си права че тук е пълна мизерия. Но пък в top.bg е много кофти интерфеиса. Направо е отвратителен. Абе изобщо защо Слави не си направи една страница само негова и на шоуто където да си има официален форум ( то и сега има ама.... ) информация за екипа , Слави , бъдещи концерти и други такива.
Чао



Тема Re: STO ZA FORUM E TUKA????нови [re: TEDDA]  
АвторПoяcнитeл (Нерегистриран)
Публикувано20.03.01 10:39



Явно не ще да е много отдавна присъствието ти тук, щом чак сега си разбрала за този клуб. Преди се казваше "хъшове, ку-ку бенд и слави трифонов" и тук се е писало далеч преди да е имало пикливи, недоизпипани форумчета в top.bg. Толкова за "плагиатството".



Тема Re: STO ZA FORUM E TUKA????нови [re: Пoяcнитeл]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано21.03.01 13:57



Air force,stavashe vypros to4no za tova,4e gospodin SLAVI si e napravil ofizialen forum v top.bg!I kato vidqh tuka syshtoto se u4udih - tova imah v predvid kato kazah plagiatstvane.Molq da me izvinite,ako sym sgreshila,t.e ako tozi form tuk syshtestvuva mnogo po otdavna ot samoto show na slavi i dir.bg ne e plagiata a nqkoi drugi hora.A pyk na men face-to na top.bg pove4e mi haresva i po-lesno se preglejda foruma i mneniqta,no pyk tuk ima drygi po-hubavi neshta - napr.podrejdaneto na temite po red na posleden otgovor,no pyk i tam (v top.bg)temite sa tolkova mnogo,4e takyv red bi obyrkal neshtata.. abe vajnoto e v kraina smetka horata,koito pishat i kakvo pishat

haide sys zdrave

TEDDA



Тема Re: STO ZA FORUM E TUKA????нови [re: TEDDA]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано21.03.01 13:59



DO KOLKOTO ZNAM,STRANIZATA NA SLAVI SE GOTVI,NO KOGA STE E FAKT,NIKOI NE KAZVA,I BYDI SIGUREN,4E V NEQ STE IMA ABSOLUTNO VSI4KO ZA FENOVETE,SLAVI NE PADA OT NEBETO....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.