Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 02.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Наистина енови [re: Air Force]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 07:11



Наистина ли истината е истина????
Щом си зададеш този въпрос...знай че не е истина.
Има ли въпроси, истината е далече.....
Има ли отговори...истината е далече....
Изкаш да ти отговоря ли?
Много пъти ви отговарях вече.....
Мулето е "собственик" на фирма "ЕМ комплект 33" и не е Слави...ТР... Но подчертавам, че там където има отговор, това е лъжа!
Ето затова Мулето ходи с няколко медала на врата си, на които пише:
"Честен мошенник"
"Опасен и луд"
"На баба ти хрърчилото"
И хората го гледат .....ли гледат....падам от смях....ха ха ха
Вчера отидам при един колега....и секретарката му, ме гледа и не ме пуска през вратата.....
Пита ме...гледайки медалите..."Вие кой сте?"
Викам и, не четете ли кой съм, че то се вижда и пише!
Ха хахаха
Тя ме гледа и аз отстъпвам назад и си прибирам ръката която бях дал за запознаване.....ха ха хаха
И чакам...ха ха ха ха
Излиза приятеля.....посрешна ме много мило...не се бяхме виждали 15 години и секретарката не можа да излезе от конфузното си положение.... ха ха ха
Много ми е гот...когато поставя някой надувко, в конфузно положение....ха ха ха
Внимавай...когато контактуваш с честни мошенници...винаги те поставят в конфузно положение....
Не трябваше да питаш кой стои зад ника...защото сега ще възникнат още много въпроси....ха ха ха
Отново конфуз....Мулето е майстор на конфузите...това е бизнеса....пълен с конфузи....





Тема Благодаря‚нови [re: MУЛE]  
Автор Air Force (Един луд за връ)
Публикувано23.02.01 16:12



това ми е достатъчно.
Като си отдръпнал ръката си‚ приятно ли ти беше?

Only The Good Die Young!


Тема Re: Благодаря‚нови [re: Air Force]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 20:32




Всичко което правя ми е приятно...дори и това..да си дръпна ръката....когато поискам ...Секретарката беше изпаднала в в ужасно неудобно положение..... не знаеше как да излезе от конфуза....Само ако знаеш каква физиономия ....смях се от сърце и това, изостри още повече неяното неудобство....Каква физионоия направи...тя желаеше да излезе от положението ...но аз си бях прибрал ръката....вече .


Тя не можеше да ме погледне в очите , когато разбра кой съм и защо съм поканен и дошъл...
Има неща...за които си заслжава да платиш,за да ги видиш....
Например:
При мен работят много стиснати хора.Те с месеци не си позволяват да влазят в барчето и да си купят каквото и да е било.
Изведнаж...поръчвам 50 порции пържени картофи...и казвам ..."Картофките са подарък за всеки , който иска."
ПРодавачката после коментира:"Аз едва сега разбрах , чи някои от тази фирма са още живи и че още работят тук....ха ха ха ха , когато ми се обадиха по телефона за картофките".....
Тези коментарии става(т достояние на много любопитни хора...става конфуз...
Или....след няколко пъти подобни хапвания на каптофки, които струват 50 стотинки...прави впечатление...хората които не влизали в кафето...но ядат картофи ...веднаж, два пъти...три пъти...дори и искат бира...отгора на всичко, която бира им я плащам разбира се......
Инпересна ситуация ...да знаеш....
Не е важно Мулето какво мисли по случая...интересни са коментарите а самите хора...а те са точни и жестоки.....очите на хората забелязват това, което и аз забелязвам ...но трябва да им създадеш ситуация.....
Подари например 3 кутии безплатен прах за пране на 5 жени и гледай ....дори не е необходимо да гледаш....слушай после как се развиват отношенията им.....
Хората са дребни и жалки...те не могат да се контролират в определени ситуации.....ха ха ха ха ..изпускат се така...както викой друг не може да се изпусне....



Тема Re: Благодаря‚нови [re: MУЛE]  
Автор Pyмянa (минаващ)
Публикувано24.02.01 21:57



Браво бе, толкова малко ли плащаш на хорицата, че с месеци едно кафе не могат да си позволят!?



Тема Re: Благодаря‚нови [re: Pyмянa]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано25.02.01 03:45



Руми.....въпроса не стои в заплатата....а в този ,който я получава....
Не са лоши заплатите...има и такива...по 600...70о лева...но това не е определящо....
И колкото повече получават хората, толкова са по недоволни...знай това.
Забележи го...и в твоето обкръжение...че тези, които имат...са по стиснати от тези, които нямат.....ха ха ха ха
Мулето се прави експерименти ...а понякога...такъв майтап...който доближава границата на гаврата.....
Има същества...с които е необходимо да се изгавриш....или казано по друг, по възпитан начин...да им покажеш ....че не струват нищо....дори и една заплата не струват.....
Те много се обиждат понякога....но много рядко...обикновенно си мислят че едва ли...не им правиш комплименти.....
Нали знаеш ...поговорката :"Ти го плюеш, а той си мисли че дъжд вали."
Това се отнася до хората....

...
до смърфовете се отнася...които по цял живот търсят щастието си...., защото са били толкова тъпи....за да го загубят....
Търсят се само неща, които...си загубила......
Толкова за плащането....но хората...великите хорица...да деградират до такава степен...че да живеят от заплата....и то от заплатата на едното Муле...
не смяташ ли...че трябва да са много деградирали....???
Хората ...да получават заплата...когато в природата...такава дума НЯМА.... никой в природата не живее и не полуачава ЗАПЛАТА.....
Заплатата е гавра...за тези...които жинвеят и работят за заплатка.....
Заплата и щастие...две несъвместими неща....
Щастливия не иска заплата....а този ...който иска заплата...не е щастлив.... защото да ти плащат за да си щастлив...е проституция....



Тема Re: Благодаря‚нови [re: MУЛE]  
Автор sarafova (непознат)
Публикувано25.02.01 14:53



Tova za shtastieto i zaplatata go kaza mnogo tochno :) i vuobshte mnogo ti se radvam
Produljavai v tozi duh :)





Тема Ма ти луда ли си?нови [re: sarafova]  
Автор kakata (ентусиаст)
Публикувано27.02.01 23:31



ние се чудим как да го озаптим, ти го караш да продължава.



Тема Re: Ма ти луда ли си?нови [re: kakata]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано28.02.01 06:40




Каке...света е пълен със "заптиета", които се опитват за озаптят това или онова.....в това се състои живота им.
А това ...е насилие....
А там където има насилие...няма любов...тъй да знаиш от Мулето...може да има чукане...но любов няма....
Хората защо се дразнят, знаш ли...
Защото развитието им протича с ръзлична скорост...
И когато казват ..."ние се чудим как да го озаптим"...раздразнението стои именно в различната скорост на развитие и на мислене...хората са раздразнителни , ако не могат да мислят бързо...като "масите".
Който мисли по бързо, той прецаква останалите...това е закон.
Затова света е пълен с толкова прецакани...хора ...и толкова недоволни хора, като теб...каке.....
Затова хората се дразнят и от Слави....
Усети ме....



Тема Re: Рано муленови [re: MУЛE]  
Автор kakata (ентусиаст)
Публикувано28.02.01 12:26



рано глупости ръси.



Тема Ти пак уби коня от гъдел!нови [re: MУЛE]  
Автор Air Force (Нубиец)
Публикувано28.02.01 14:47



Ти си първият‚ който казва‚ че всичко‚ което правиш ти е приятно?!?


Да не падаш от Марс?

Only The Good Die Young!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.