Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 20.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови  
АвторVision_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 15:36



Здравейте.
От доста време ме мъчи един въпрос.Защо като не сте фенове на Слави Трифонов влизате в неговия фен клуб? Направо ми писна от някакви си доктори дето четат най-идиотския вестник "Шок" и после решават, че Слави наистина е болен от някаква болест или от такива като vlasti (лично го познавам) който не знаят как се пише думи като съвсем,тъпи, и използва лафове на свои приятели като"правя лицеви опори на оная си работа".
Освен това се съмнявам, че на човек който е издал два албума в период от десет месеца, може да се каже, че е запецнал с песните.
В заключение искам да добавя, че има доста други фен клубове и всеки може да си намери някой наистина подходящ за него, а не да влиза в клубове дето си няма и понятие от тях и да се изказва неподготвен, както в повечето случаи става.



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави? [re: Vision_anon]  
Автор Dedo Uluk (непознат )
Публикувано12.01.01 16:45



Zdravej!
Az lichno vlizam v tozi klub, zashtoto imam kakvo da kaja. Ima i drugi klubove, koito poseshtavam, ne e samo tozi. Pyk i bez nas shte e po-typo, nali?
Hora ima vsqkakvi. I vseki se pravi na interesen po svoj si nachin. Takiva sred fenovete na Slavi sa daje i poveche, samo che naj-cvetushtite primeri ne mogat da boravqt s klaviaturata.
A za produktivnostta - tova, che za 9 meseca izdava 2 albuma, na mene lichno mi govori, che gi bylva na konvejr. (Da ne govorime, che ne si gi pishe sam.) A tova ne e izkustvo. Tova e izkustvENo. I napraveno samo za edno. Doseshtate li se za kakvo?



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Vision_anon]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано13.01.01 00:51



1). zashtoto sam svoboden da si hodia kadeto si poiskam
2). zashtoto ne ponasiam pomiata, koiato me zaliva ot btv i to ne, che ne znam za kakvo sluji distantsionnoto /naprotiv - postoianno go izpolzvam/, a zashtoto stava vapros ne prosto za porednata kabelna tv, a za tv s natsionalen obhvat
3) abe to za komersialnite bozi nito mnogo vreme se iska, nito pak akal.

a da i edin vapros: zashto tuka vsichki uj mnogo fenove na slavi ste vse anonimni??? sram li vi e ot neshto ili prosto ste prekaleno malko???



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Punk-ът]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 18:38



как да сме анонимни бе, пиле! все за такива като тебе си пишем никчетата само дето и твойто е незнайно! интересното е че и който мрази слави и който го обича все него гледа все за него говори! много хубаво нещо! също като в щатско: важното е да се говори за теб! независимо какво - да не те забравят хората, нали?!?! а човека хубаво си пее -нищо че не пише той песните! че то колко наши певци са си писали песните? лили иванова? пък и добре говори - нищо че е по сценарии и не си пише той текста! че колко са седнали да напишат нещо? президента? и добре изглежда човека - колко известни лица изглеждат така? за елегантни да не говорим - поне не обижда зрителя с нечистоплътен вид и размъкнати пуловери и дънки! а защо да не се държи арогантно и дразнещо за вас? че доста лица от екрана така се държат ама не знам на какво основание... пари ли имат повече...или акъл? като имат акъл да са постигнали нещо в живота, а не само злобничко да обсъждат кой е чалгаджия и печелбар! що не си направите фен клуб за сапунените сериали и да си ги обсъждате на воля? или чалгата - певци и певци бол! па и сами си пишат текстовете....а там вече има какво да се види...творчество! там вашата жлъч ще попадне наистина на точното място! а иначе нали ви казвам - мразете слави и го гледайте за да може пак да изкопаете нещо гадничко и мръсничко за него! всяка вечер по бтв! от 10,30 ч! не закъснявайте....;))
z.



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Vision_anon]  
Автор Kano_Kapelo (непознат )
Публикувано14.01.01 00:11



що се ядосваш бе пич всеки има право да влиза където си иска и да дава мнение за ккаквото си иска, пък и хората са прави, че ако тук влизат само ултраси като теб в клуба ще се мотат не повече от двама трима бойки хъша. А иначе и аз харесвам Слави като шоумен - може да импровизира, има чувство за хумор и умее да излиза от конфузни ситуации. Но пък трябва да си разшири общата култура щото като има някой по-интелигентен гост видимо издиша.Музиката му няма кво да коментирам щото не съм и фен.
Не може да харесваш всичко в Слави, не те ли дразни нещо в него? Например , това че става злобен когато почнат да се ебават с него или пък че е ужасно самовлюбен
не си създавай кумири amigo, така не се става мъж



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: 3агорка_anon]  
Автор Dedo Uluk (новак)
Публикувано15.01.01 10:36



Pich, logikata ti "zashto toj da ne e takyv, kato vsichki sa takiva" prilicha na dialoga na decata ot preduchilishtna vyzrast:
- ti si lajno!
- a ti pa kvo si?
Nikakvi dovodi, nishto.

I Punk-yt e prav - vzemete se registrirajte!



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Dedo Uluk]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.01 14:10



че аз съм си регистрирана! тва че дира нещо не ме иска е друг въпрос, ама не само вие от клубовете сте регистрирани и сме длъжни да ви познаваме! аз съм пък от чата! и доказателствен материал ще ти намерим - ти само си кажи какво точно не разбра!

Загорка - чатърка от chat.dir.bg



Тема Отг: забравих да кажа че съм жена....и бира де!нови [re: Dedo Uluk]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.01 14:24



:))




Тема за да ви дразнимнови [re: Vision_anon]  
Автор П.M. (член)
Публикувано15.01.01 16:45



защото Слави е толкова гнусно нещо, че неговите почитатели могат да бъдат само някакви адски прости хора, затова и ние, свръхинтелигентните се забавляваме, като ви дразним...
хъ-хъ-хъ




Тема Отг: за да ви дразнимнови [re: П.M.]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 14:43



тва с простите можеше да го добавиш за себе си и немаше нужда да ми казваш защо си тук! то ти личи...комплексно даже!
/разбирай избиване на комплекси/
3агорка - чатърка от лафчето




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.