Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо влизате тук като не харесвате Слави?  
АвторVision_anon (Нерегистриран)
Публикувано12.01.01 15:36



Здравейте.
От доста време ме мъчи един въпрос.Защо като не сте фенове на Слави Трифонов влизате в неговия фен клуб? Направо ми писна от някакви си доктори дето четат най-идиотския вестник "Шок" и после решават, че Слави наистина е болен от някаква болест или от такива като vlasti (лично го познавам) който не знаят как се пише думи като съвсем,тъпи, и използва лафове на свои приятели като"правя лицеви опори на оная си работа".
Освен това се съмнявам, че на човек който е издал два албума в период от десет месеца, може да се каже, че е запецнал с песните.
В заключение искам да добавя, че има доста други фен клубове и всеки може да си намери някой наистина подходящ за него, а не да влиза в клубове дето си няма и понятие от тях и да се изказва неподготвен, както в повечето случаи става.



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Vision_anon]  
Автор Dedo Uluk (непознат )
Публикувано12.01.01 16:45



Zdravej!
Az lichno vlizam v tozi klub, zashtoto imam kakvo da kaja. Ima i drugi klubove, koito poseshtavam, ne e samo tozi. Pyk i bez nas shte e po-typo, nali?
Hora ima vsqkakvi. I vseki se pravi na interesen po svoj si nachin. Takiva sred fenovete na Slavi sa daje i poveche, samo che naj-cvetushtite primeri ne mogat da boravqt s klaviaturata.
A za produktivnostta - tova, che za 9 meseca izdava 2 albuma, na mene lichno mi govori, che gi bylva na konvejr. (Da ne govorime, che ne si gi pishe sam.) A tova ne e izkustvo. Tova e izkustvENo. I napraveno samo za edno. Doseshtate li se za kakvo?



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Vision_anon]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано13.01.01 00:51



1). zashtoto sam svoboden da si hodia kadeto si poiskam
2). zashtoto ne ponasiam pomiata, koiato me zaliva ot btv i to ne, che ne znam za kakvo sluji distantsionnoto /naprotiv - postoianno go izpolzvam/, a zashtoto stava vapros ne prosto za porednata kabelna tv, a za tv s natsionalen obhvat
3) abe to za komersialnite bozi nito mnogo vreme se iska, nito pak akal.

a da i edin vapros: zashto tuka vsichki uj mnogo fenove na slavi ste vse anonimni??? sram li vi e ot neshto ili prosto ste prekaleno malko???



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Punk-ът]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 18:38



как да сме анонимни бе, пиле! все за такива като тебе си пишем никчетата само дето и твойто е незнайно! интересното е че и който мрази слави и който го обича все него гледа все за него говори! много хубаво нещо! също като в щатско: важното е да се говори за теб! независимо какво - да не те забравят хората, нали?!?! а човека хубаво си пее -нищо че не пише той песните! че то колко наши певци са си писали песните? лили иванова? пък и добре говори - нищо че е по сценарии и не си пише той текста! че колко са седнали да напишат нещо? президента? и добре изглежда човека - колко известни лица изглеждат така? за елегантни да не говорим - поне не обижда зрителя с нечистоплътен вид и размъкнати пуловери и дънки! а защо да не се държи арогантно и дразнещо за вас? че доста лица от екрана така се държат ама не знам на какво основание... пари ли имат повече...или акъл? като имат акъл да са постигнали нещо в живота, а не само злобничко да обсъждат кой е чалгаджия и печелбар! що не си направите фен клуб за сапунените сериали и да си ги обсъждате на воля? или чалгата - певци и певци бол! па и сами си пишат текстовете....а там вече има какво да се види...творчество! там вашата жлъч ще попадне наистина на точното място! а иначе нали ви казвам - мразете слави и го гледайте за да може пак да изкопаете нещо гадничко и мръсничко за него! всяка вечер по бтв! от 10,30 ч! не закъснявайте....;))
z.



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Vision_anon]  
Автор Kano_Kapelo (непознат )
Публикувано14.01.01 00:11



що се ядосваш бе пич всеки има право да влиза където си иска и да дава мнение за ккаквото си иска, пък и хората са прави, че ако тук влизат само ултраси като теб в клуба ще се мотат не повече от двама трима бойки хъша. А иначе и аз харесвам Слави като шоумен - може да импровизира, има чувство за хумор и умее да излиза от конфузни ситуации. Но пък трябва да си разшири общата култура щото като има някой по-интелигентен гост видимо издиша.Музиката му няма кво да коментирам щото не съм и фен.
Не може да харесваш всичко в Слави, не те ли дразни нещо в него? Например , това че става злобен когато почнат да се ебават с него или пък че е ужасно самовлюбен
не си създавай кумири amigo, така не се става мъж



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: 3агорка_anon]  
Автор Dedo Uluk (новак)
Публикувано15.01.01 10:36



Pich, logikata ti "zashto toj da ne e takyv, kato vsichki sa takiva" prilicha na dialoga na decata ot preduchilishtna vyzrast:
- ti si lajno!
- a ti pa kvo si?
Nikakvi dovodi, nishto.

I Punk-yt e prav - vzemete se registrirajte!



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Dedo Uluk]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.01 14:10



че аз съм си регистрирана! тва че дира нещо не ме иска е друг въпрос, ама не само вие от клубовете сте регистрирани и сме длъжни да ви познаваме! аз съм пък от чата! и доказателствен материал ще ти намерим - ти само си кажи какво точно не разбра!

Загорка - чатърка от chat.dir.bg



Тема Отг: забравих да кажа че съм жена....и бира де!нови [re: Dedo Uluk]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано15.01.01 14:24



:))




Тема за да ви дразнимнови [re: Vision_anon]  
Автор П.M. (член)
Публикувано15.01.01 16:45



защото Слави е толкова гнусно нещо, че неговите почитатели могат да бъдат само някакви адски прости хора, затова и ние, свръхинтелигентните се забавляваме, като ви дразним...
хъ-хъ-хъ




Тема Отг: за да ви дразнимнови [re: П.M.]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.01 14:43



тва с простите можеше да го добавиш за себе си и немаше нужда да ми казваш защо си тук! то ти личи...комплексно даже!
/разбирай избиване на комплекси/
3агорка - чатърка от лафчето



Тема Отг: забравих да кажа че съм жена....и бира де!нови [re: 3агорка_anon]  
Автор Dedo Uluk (новак)
Публикувано17.01.01 10:40



To maj iziskva dve otdelni registracii, Zagorche.
Ti da ne si ot StZ?
I v java ili HTML chat se podvizavash?



Тема Eto pak...нови [re: 3агорка_anon]  
Автор Dedo Uluk (новак)
Публикувано17.01.01 10:42



...



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Punk-ът]  
Авторbaby_face_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 19:37



ne znam dali be6e 98 na plo6tada vav tvoq grad(ili moje bi si ot selo,v koet nqma ni6to lo60)i vidq li kolko hora ima6e?a?znae6 li kakvo ti predlagam kato znae6 za kakvo sluji distancionnot da go ispolzva6 po 4esto kam 10 i 30 do kam 11 i 30 za da ne se qdosva6 i ozlobqva6.a 6tom misli6 4e ne e nujen akal za tova koeto pravi slavi ami ti napravi podobmo 6ou i mu stani konkurenciq!
i da ti se predstavia az sam daniela dimitrova ot burgas nqma da ti davam adres no ti se predstavih.



Тема abe, dani!нови [re: baby_face_anon]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано20.01.01 21:41



ti za distantsionnoto ne se pritesniavai!!! Kolkoto do ideiata da napravia podobno shou-konkurentsia na slavi - chestno kazano naistina ne moga!!! A i edva li niakoi drug moje da sachetae tolkova mnogo komleksi, prostotia i haltura na edno miasto, kakto uspeshno go pravi tvoiat slavcho.
Are sluskai si chalga i se kefi!!!



Тема Отг: забравих да кажа че съм жена....и бира де!нови [re: Dedo Uluk]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.01.01 12:12



тва за загората е редовния въпрос като ми видят ника! от софия съм!



Тема Отг: Eto pak...нови [re: Dedo Uluk]  
Автор3агорка_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.01.01 12:46



....забравих да кажа че съм от html-то вече две години! еххххххх страост нерадост!
3агорка



Тема Отг: Защо влизате тук като не харесвате Слави?нови [re: Vision_anon]  
АвторStoimirsa_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано24.01.01 17:30



Na nego ne mu puka! Za6to trqbwa da setrewogi6?
Te go mrazqt i wapreki towa gledat 6outo mu.
Toj znae 4e im e tran w zadnicite.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.