Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 05.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо мразите Слави.......?  
Автор ПЪTниk (член)
Публикувано12.01.01 12:32



Здравейте готини от клуба.
Защо като ви чета не ви разбирам/само тези които мразят Слави /?
Първо разглеждам обективно/до колкото го мога/Слави и на намирих нищо в него , което да ме накара да го мразя. Значи Слави прави нещо , което не е по важно от нещо друго , но го прави добре. Ми щом няма нещо по- важно от нещо друго остава ни само да го правим добре. Слави си го прави. Ама нищо! Нищо за мразене ви казвам!
Продължавайки да мисля /до колкото ми позволяват мисловните способности/ стигам до съмнение , че нещо не съм наред. Уж еднакво сме устроени пък сме различни.
Славе, Славе ти от кои си ? Има си хас и ти да се мразиш , че чак тогава я вапцах?
Четох някъде , че Конфуций отговорил на ученика си, че човек е добър тогава когато половината село го мрази, а втората половината го обича...Еврика.
Пожелавам на Слави да си върши все така добре работата пък аз започвам да мисля за селяните в селото - и за двете половини.
Много е важно за какво и как мислиш . Не е като горния цитат , че нямало нещо по -важно от нещо друго. Ха така ...сам се обърках в мислите си.
Нека ми ! Чао
ПЪТник




Тема Отг: Защо мразите Слави.......?нови [re: ПЪTниk]  
Автор Dedo Uluk (непознат )
Публикувано12.01.01 13:22



Ti syshtiqt pytnik li si, kojto se podvizava v dir.bg chata? Ako da - priqtno mi e.

Neka ti otgovorq - kato edin ot tezi, kym koito ti e otpraveno poslanieto. Az ne mrazq Slavi. Prosto imam mnenie za nego, koeto obache si me kasae lichno mene i se svejda do syznatelniq mi izbor da ne gledam predavaneto mu, da ne vlizam v zavedenie, kydeto znam che hodi i drugi takiva drebni jestove na nesyglasie.
Tova, koeto mrazq, e fakta, che prostashtinata se kotira. Pri tova - (qvno) dobre. Che ima hora, koito byrkat privlekatelnostta na ideite i mneniqta na edin chovek s nachina, po kojto gi izqvqva, ili (oshte po-losho) - po nachina, po kojto se dyrji po princip. Neka da si spomnim kolko hora glasuvaha za Jorj Ganchev samo zashtoto toj se poqvqvashe vsqka vecher na ekrana i govoreshe pripovdignato i uvereno, gledajki v kamerata (t.e. vse edno v ochite).
A kakvo vsyshtnost kazva ostava na zaden plan.

Mnogo sym syglasen s ideqta na Konfucii. I zatova naistina smqtam, che nachina e prosto na tozi chovek da ne se obryshta vnimanie. Za spravka vij pyrvoto mi izqvlenie v tozi klub, mislq che temata mu beshe "Ne moga da razbera..."
Samo che i az sym chovek, i to maj prekaleno emocionalen, ta si prestypih dumata da ne stypvam poveche v kluba i hej - na: pak pisha.
No go pravq sys stremeja da ubedq pone tezi, koito ne sa ot "tvyrdiq elektorat" (pytnicite za konkretniq vlak), che PROSTOTIQTA NE BIVA DA BYDE TOLERIRANA!!



Тема PROSTOTIQTA NE BIVA DA BYDE TOLERIRANA!!нови [re: Dedo Uluk]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано12.01.01 23:49



tochno za tova vse oshte se poiaviavam tuk.

a i edva li pasivnoto prenebrejenie moje da pomogne osobeno mnogo.



Тема Отг: Защо мразите Слави.......?Dedo====нови [re: Dedo Uluk]  
АвторПЪТник_anon (Нерегистриран)
Публикувано13.01.01 10:33



Dedo привет!
Хич и не смятах темата за сериозна , но отговора ти е по- вече от сериозен и това ме задължава да ти отговоря.
Прав си , че простотията не бива да се толерира.
Аз говорех не какво прави Слави , а как го прави.
Готов съм на снисхождение за това , което прави Слави защото и аз правя много неща които не ми харесват, а живота ме принуждава да ги правя. Всички попадаме пред същото противоречие.
Слави и екипа му са добри професионалисти.Вероятно ти говориш за това , че се нагаждат в наложенота им обстановка и се съобръзяват с търсенето от публиката към тяхното шоу. От тази гледна точка бихме ги нарекли нагаждачи, но от точка на шоуто те са професионалисти.
Мисля , че шоуто има място сред публиката си защото не всички са на твоето ниво.За онези , които са под твоите принципи между пошлото се вмъкват неща които ги карат да се замислят за по сериозни неща .Май няма друг начин да накараш заспалия да се събуди освен да навлезеш в територията му /невежеството му да кажем/.
Ти сам ми даде пример с Ганчев и избирателите му Видя ли колко са много.Кой и как ще ги събуди за живот.
За това мисля , че моето и твоето мнение са без значение в случая и се чудя как се срещнахме точно в този клуб.
Това със събуждането на заспалите е доста трудна работа и съм щастлив , че ми е отнета възможността да го правя.Да му мисли Слави и екипа му!
Желая ти здраве и щастие.
ПЪТник



Тема Отг: PROSTOTIQTA NE BIVA DA BYDE TOLERIRANA!!нови [re: Punk-ът]  
Автор ПЪTниk (ентусиаст)
Публикувано14.01.01 11:42



Привет!
Да съгласен съм с теб.Но смятам , че когато активно правим нещо би трябвало да знаем какво правим.Да не би да извадим око вмести да изпишем вежда.
Знаеш ли , когато разберем колко сме слаби за да оправим "кривия" свят започваме да оправяме себе си .Ей на това му викам аз активност.
ПЪТник



Тема do PYTnik, a i do Pynk-ytнови [re: ПЪТник_anon]  
Автор Dedo Uluk (новак)
Публикувано15.01.01 10:45



Blagodarq za pojelaniqta!
Naistina, mnogo e tqsna granicata mejdu jelanieto da promenish drugite (kogato naistina si ubeden v tova, koeto pravish) i slizaneto na tqhnoto nivo.
Syznavam, che kato si pisha tuk nqkoi neshta, vsyshtnost nalivam voda vyv vodenicata na fenovete na Slavi ("shtom ne go haresvate, znachi pravi neshto") i na samiq Slavi, kojto vednaga moje da kaje "Eto, dori i v dir.bg ima provokatori sreshtu istinata. Obache mene ne me e strah, shtoto sym pich" i t.n.

Obache, pak kazvam, az sym edin dosta po-emocionalen chovek. Inache pri ravni drugi usloviq vyobshte ne bih vlizal tuk, kakto i ne gledam shouto.
No togava nqmashe da imam udovolstvieto da kontaktuvam s hora kato vas, nali?:-)))



Тема Отг: Защо мразите Слави.......?нови [re: ПЪTниk]  
Авторslan4ogled_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано17.01.01 23:21



4EKAK 6TE GO HARESVAM TOJA PLE6IVKO?!TOJ E BOLEN,MISLI SE ZA 8-TO 4UDO NA PLANETATA!STRADA OT MANIJA ZA VELI4IE!TOVA E MNOGO DRAZNE6TO!4UDJA SE GODZHI DO KOGA 6TE GO TARPI DA SI PRAVI SOLENI 6EGI S NEGO!?TO MAJTAP,MAJTAP AMA VSI4KO SI IMA GRANITZI!!!



Тема Отг: Защо мразите Слави.......?нови [re: Dedo Uluk]  
АвторJoRo_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 02:32



Здрасти. Искам да ти задам само един въпрос - къде виждаш пошлото и простотията в "Шоуто на Слави". Явно съм от хората които са с по-малък интелект и не виждам нищо безсмислено в шоуто.



Тема ami iavnoнови [re: JoRo_anon]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано20.01.01 03:38



znachi si sliap i moje bi gluh



Тема Отг: Защо мразите Слави.......?нови [re: slan4ogled_anon_anon]  
Авторbaby_face_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.01.01 17:51



ami spored men vseki si ima pravo na izbor-edni go haresvat,drugi ne.ako samo go haresvaha nqma6e da e mnogo dobre,sa6toto nqma da se razvivat.slavi e 4ovek koito se razviva predimno zaradi tezi hora koito go mraziat i opluvat.mislq 4e toi e edin ot malkoto hora v taq strana koito sa gotovi da vlqzat v evropa i e dosta po-inteligenten ot razni koito ni uypravlqvat.estestveno nikoi ne e dlajen da spodela mnenieto mi.koito ne go haresva-sorry!6t go gledate be hora kato e tap i se misli za velik?!a?ami gledaite kanal 1 i 'va e!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.