Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 02.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Жива верига около БТВ? Честито вие сте идиоти...  
Автор Vision (непознат )
Публикувано03.01.01 15:36



Честито, честито и пак честито!!!
Спечелихте наградата за най-идиотска идея от десет години насам. След като си написал това започвам да си мисля че коефициента ти на интелигентност не надхвърля този на стадо диви бизони или половин катун цигани...за цял да не говорим.
Следващия път когато седнеш да пишеш някаква нова инициатива сети се за предишната и си помисли кой ще излезне срещу една добра телевизия като БТВ (няма спор) и срещу човек чиито рейтинг е по-голям от този на президента на BG - 60% и постоянно расте.
Чао мислителю.



Тема Отг: Жива верига около БТВ? Честито вие сте идиотинови [re: J_Cantrell_anon]  
Автор Vision (непознат )
Публикувано03.01.01 16:49



Ей приятел,
съмнявам се че ти си човека който може да каже дали Слави Трифонов е циганин или не. Смятам че всеки има собствено мнение дали БТВ е добра телевизия или не и може да го искаже. Колкото до рейтингите може да прегледаш вестниците излезли преди коледа и малко след нея ако не се лъжа в труд и 24 часа и да видиш на кой рейтинга е по-висок.
Що се отнася до кой какво е гледал на 30.12.1984 и аз сам сигурен че повече хора са гледали президента просто защото "Шоуто на Слави" беше до 23:00 часа.



Тема За Виктор Емилов Христовнови [re: Vision]  
Автор Пcyвaч (непознат )
Публикувано03.01.01 22:11



Ех детенце задръстено.........
Че идеята е тъпа - тъпа е!
Че Слави е още по-тъп - вярно е!
Че ти си май най-тъпия и задръстен - абсолютно вярно!

Само много голям задръстеняк може да изтъкне като аргумент да не се пише срещу някого факта, че "има рейтинг по-голям от Президента". Ами че тогава Кондьо, Кати и други фолк-боклуци са абсолютни шампиони. Дай тогава да не пишем срещу тях, щото им бил голям рейтинга! Мило дете, свободата на словото, свободата на мнението и свободата въобще, са най-голямото благо и ти явно не го разбираш. Мъчно ми е, защото съм се надявал млади хора като теб да израснат в друг свят, в който никой не мисли кой кой е, когато го псува. Значи според теб, ако Слави имаше нищожен рейтинг можехме да си го псуваме колкото си искаме, ама сега не може - щото е много популярен.

В случая въобще не коментирам верността на твърденията за рейтинга на Слави, нито пък неговите "качества". Ако искаш мнението ми по-този въпрос - заповядай в "Клуб за псуване на воля", защото само там мога да изразя по подходящ начин мнението си. Все пак съм един от създателите на горния клуб и изповядвам идеята, че псувните трябва да бъдата изолирани на специално място, за да не смущават хората, които не ги харесват.

Между другото сайта ти е много задръстен и според теб до новото хилядолетие остават
"11 месеца, 28 дни, 1 час, 52 минути и някакви си секунди", което въобще не е вярно. Нещо си сбъркал с изваждането моето момче, вземи си оправи сметките, че ме напушва смях....

А, щях да забравя:

Идеята ти да излъжеш някого със схемата за "софтуерния робот, който ще ти достави на твоя e-mail паролата на друг e-mail" е много тъпа. Само по-тъпи от тебе могат да се вържат на тоя номер. Като те гледам какъв си - сигурно не са много хваналите се на въдицата..........

Redaktirano ot Пcyвaч na 03.01.01 22:18.



Тема Отг: Жива верига около БТВ? Честито вие сте идиотинови [re: Vision]  
АвторJ_Cantrell_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.01.01 09:48



A be, Vision, az ne govorih za Slavi, a za tebe. I po-tochno za intelekta ti, a ideqta za sravnqvaneto s ciganskiq takyv e tvoq. I go pravq ne zaradi sporta "zaqvdane" (tuk Psuvach e prav - prosto ne znaeh cje ima takyv klub), a zashtoto imenno ti otrichash svobodata na slovoto, zaklejmqvash kato idioti horata, koito imat jelanie da zashtitqt mnenieto si s dejstviq. Pak povtarqm, samata ideq e typa, no vse pak e po-dobre, otkolkoto da sedish i da gledash typo v ekrana na televizora.
A otnosno rejtingite - ne sym chel nikakvi "predkoledni" vestnici, zashtoto smqtam, che te sa syshtata boza. No dori i Slavi da e imal zashemetqvasht rejting, ne mislish li, che tova se dylji na televiziqta ( i po-tochno na nacionalniq i obhvat - kolko hora gledaha Hyshove, kogato beshe po 7 dni?)? A "interesnite gosti" shte svyrshat. Taka stana i s shouto na T. Kolev.

P.S.: Ne sym kazval, che Slavi e ciganin, no sega kazvam, che e komersialen cirkadjiq, kato pod komersialen ne razbiram chovek, kojto syumqva da prodava tova, koeto tvori, a imam predvid DUPEDAVEC.



Тема Отг: Жива верига около БТВ? Честито вие сте идиотинови [re: Vision]  
Автор Punk-ът (минаващ)
Публикувано04.01.01 18:30



a sluchaino da ti e skimvalo che grupirovkite stoiashti zad tia skapani vestnitsi i sponsorirashti shouto na slavi sa edni i sashti? no ti do takiva dalboki misli edva li shte dostignesh vsashnost. . .



Тема Отг: Жива верига около БТВ? Честито вие сте идиотинови [re: J_Cantrell_anon]  
Автор Punk-ът (минаващ)
Публикувано04.01.01 18:50



aha! i men ako me pitash slavi si edna ogromna furnadjiiska lopata



Тема Отг: Жива верига около БТВ? Честито вие сте идиоти...нови [re: Vision]  
АвторJoRo_anon (Нерегистриран)
Публикувано09.01.01 01:18



Spored men ti si prav za pove4eto ne6ta i prosto iskam da si izkaja mnenieto 4e na men bTV mi haresva nai mnogo ot BG televizii. Su6to haresvam Slavi i spored men novogodi6noto mu 6ou be6e mnogo gotino.



Тема Imash pravoнови [re: JoRo_anon]  
Автор Dedo Uluk (непознат )
Публикувано12.01.01 09:59



Imash pravo da govorish kakvoto si iskash - nali za tova e tozi klub?
Jalkoto e, che naistina go mislish!
Az lichno novogodishnoto mu shou ne sym go gledal, ama ne mislq, che e predlojil neshto principno razlichno.
No na mene mi e chudno drugo - zashto tolkova usileno reklamiraha tova shou? Ima edna prikazka, che hubavite raboti nqmat nujda ot reklama. Da ste vijdali reklama na Po sveta i u nas?
Zashtoto mi se struva, che ako Slavi ne beshe reklamiran tolkova usyrdno (ne samo ot televiziqta, v koqto raboti, a i ot nqkoi vestnici (podchertavam NQKOI), chrez muzikata si i t.n.), predavaneto mu shteshe da e porednata plynka v skuchnata programa na BTV. Kakvoto VSYSHTNOST naistina e.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.